Trwa ładowanie...
Przejdź na
Michu
|
aktualizacja

Poseł zapowiada złożenie zawiadomienia do prokuratury po wycieku filmiku Magdy Gessler i Palikota! Jest reakcja TVN

162
Podziel się:

Po tym, jak Janusz Palikot opublikował wulgarne nagranie w roli głównej z Magdą Gessler sprzed lat, były minister w rządzie PiS, Jacek Ozdoba, zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury. Stacja TVN już zareagowała na całą sytuację.

Poseł zapowiada złożenie zawiadomienia do prokuratury po wycieku filmiku Magdy Gessler i Palikota! Jest reakcja TVN
Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Magda Gessler: Zachęcali do głosowania! (AKPA, Wojtalewicz Jarosław)

Magda Gessler znalazła się ostatnio w centrum medialnej afery. Gwiazda stacji TVN podpadła ostatnio opinii publicznej. Janusz Palikot opublikował bowiem w mediach społecznościowych materiał wideo z restauracji "U Fukiera", na którym można było dostrzec suto zastawiony jedzeniem stół, alkohol oraz siedzącą przy nim Magdę Gessler. Na udostępnionym filmie słychać, jak z ust gwiazdy TVN padają niecenzuralne słowa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magda Gessler wspomina: „Ścigała mnie mafia!”

Magda Gessler w tarapatach. Minister składa wniosek do prokuratury

Zachowanie Magdy Gessler nie uszło uwadze również polityków. Były minister w rządzie PiS, Jacek Ozdoba, napisał wprost, że znana restauratorka powinna zniknąć ze stacji TVN.

Dopiero co od Palikota uciekał Wojewódzki. Dziś w wulgarny sposób promuje tego człowieka Gessler. Ciekawe co na to oszukani ludzie? Żadna stacja nie powinna tolerować takiej patologii - czytamy.

Na tym jednak nie koniec. Polityk także zapowiedział, że o całej sytuacji powiadomi prokuraturę.

Składam zawiadomienie do prokuratury na p. Gessler i J. Palikota. Ich patologiczne zachowanie nie może być tolerowane - dodał.

Polityk powołał się na ustawę o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałania alkoholizmowi, dotyczącej reklamowania alkoholu. Grozi za to grzywna w wysokości nawet 500 tys. zł.

Co na to TVN? W rozmowie "Super Expressem" pracownik stacji zdradził, że sama telewizja nie wini Gessler, ponieważ było to nagranie, jak ustalił Pudelek, pochodzące z prywatnego spotkania, jednak sprawą zajmują się prawnicy. Sama restauratorka dostała ponoć zakaz komentowania tego tematu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(162)
Anna
5 miesięcy temu
Nie lubię jej ale To było na prywatnym spotkaniu. Mogą im skoczyć. A że ona alkoholu nadużywa…. W znacznym stopniu to wiedzą wszyscy.
Jjj
5 miesięcy temu
To już prywatnie nie wolno mówić co się chce ?
nick
5 miesięcy temu
Przecież tam na końcu filmu, P. wspomina, ze 'świetny jest ten koks'
Monia
5 miesięcy temu
Palikot zachował się szalenie nielegancko. Impreza była prywatna, goście czuli sie swobodnie, żarty były grube. Kto to nagrywał ? To pal licho, ale żeby gospodarz opublikował prywatna imprezę stawiając gości w przynajmniej dyskusyjnym świetle to niedopuszczalne. To wstyd i hańba. panie Palikot nie kupie ani pana ksiązki ani produktów z Pana firmy.
😂😂😂😂
5 miesięcy temu
Magda S niech powie ci więcej
Najnowsze komentarze (162)
CCC
4 miesiące temu
Obrzydliwe nagranie z Gessler Magda Gessler jest od tylu lat w show-biznesie, że powinna wiedzieć lepiej... Nie tylko postanowiła zaprezentować światu swoją specyficzną znajomość ze skompromitowanym Januszem Palikotem. Nie tylko powzięła decyzję o promowaniu otwarcie alkoholu i upijania się. Ponad to wszystko postanowiła dodać aspekt seksualny, na domiar złego zaserwowany w absurdalnie wulgarnym i, co tu kryć, dość obleśnym stylu... Gessler zawsze lubiła sobie wrzucić post czy komentarz, który zakrawał o przekroczenie dobrego smaku. Niejednokrotnie wyzywała obserwujących internautów, sugerowała im różne choroby czy problemy z seksem. Do tego przywykliśmy. Ponadto jej menadżerka, jak by się wydawało, miała jakąś kontrolę nad tym co Gessler upublicznia i poniekąd trzymała to w ryzach. Chyba jednak nie przyszło jej do głowy, co Magda "odwali" i że ktoś inny może udostępnić kompromitujące ją materiały w sieci... Kuchenne rewolucje. Jak radzą sobie resteuracje, które ratowała Magda Gessler Play Video TO JEJ ULUBIONE ŻYCIE ,INACZEJ NIE POTRAFI KŁAMIE OSZUKUJE KLNIE JAK WOŻNICA OPOWIADA O SWOICH KOCHANKACH WSTYD ALE ONA NIE ZNA ZNACZENIA ZWYKŁEDNO
CCC
4 miesiące temu
Obrzydliwe nagranie z Gessler Magda Gessler jest od tylu lat w show-biznesie, że powinna wiedzieć lepiej... Nie tylko postanowiła zaprezentować światu swoją specyficzną znajomość ze skompromitowanym Januszem Palikotem. Nie tylko powzięła decyzję o promowaniu otwarcie alkoholu i upijania się. Ponad to wszystko postanowiła dodać aspekt seksualny, na domiar złego zaserwowany w absurdalnie wulgarnym i, co tu kryć, dość obleśnym stylu... Gessler zawsze lubiła sobie wrzucić post czy komentarz, który zakrawał o przekroczenie dobrego smaku. Niejednokrotnie wyzywała obserwujących internautów, sugerowała im różne choroby czy problemy z seksem. Do tego przywykliśmy. Ponadto jej menadżerka, jak by się wydawało, miała jakąś kontrolę nad tym co Gessler upublicznia i poniekąd trzymała to w ryzach. Chyba jednak nie przyszło jej do głowy, co Magda "odwali" i że ktoś inny może udostępnić kompromitujące ją materiały w sieci... Kuchenne rewolucje. Jak radzą sobie resteuracje, które ratowała Magda Gessler Play Video ONA TAKA WULGARNA JEST ZAWSZE BEZ HONORU I SZACUNKU
CCC
4 miesiące temu
Obrzydliwe nagranie z Gessler Magda Gessler jest od tylu lat w show-biznesie, że powinna wiedzieć lepiej... Nie tylko postanowiła zaprezentować światu swoją specyficzną znajomość ze skompromitowanym Januszem Palikotem. Nie tylko powzięła decyzję o promowaniu otwarcie alkoholu i upijania się. Ponad to wszystko postanowiła dodać aspekt seksualny, na domiar złego zaserwowany w absurdalnie wulgarnym i, co tu kryć, dość obleśnym stylu... Gessler zawsze lubiła sobie wrzucić post czy komentarz, który zakrawał o przekroczenie dobrego smaku. Niejednokrotnie wyzywała obserwujących internautów, sugerowała im różne choroby czy problemy z seksem. Do tego przywykliśmy. Ponadto jej menadżerka, jak by się wydawało, miała jakąś kontrolę nad tym co Gessler upublicznia i poniekąd trzymała to w ryzach. Chyba jednak nie przyszło jej do głowy, co Magda "odwali" i że ktoś inny może udostępnić kompromitujące ją materiały w sieci... Kuchenne rewolucje. Jak radzą sobie resteuracje, które ratowała Magda Gessler Play Video
palikot znowu...
5 miesięcy temu
prywatna impreza, kazdy bawi sie jak chce, wiec nie rozumiem tematu, ale wywlakać taki filmik to zwyczajnie nie wypada, mógłby się zapytac Magdy czy moze upublicznik i juz
ADAq
5 miesięcy temu
Skala oburzenia Dekora sugerowała że M. Gessler mówiła o nim. Choć z drugiej strony dla takiego taboreta wielki k...s byłby komplementem.
Qwerty
5 miesięcy temu
Jak dobrze,ze nastal czas, kiedy to pisowcy są rozliczani. To bylo nagranie z jej prywatnego spotkania. Niech 1 rzuci kamieniem kto nigdy na spotkaniuj z kumplami,kolezankami,pijac alko mnie mowil o se..
reguła
5 miesięcy temu
pośłe ozdoba to było chyba spotkanie przwatne,więc można robić co się chce! p.ozdoba zajmij się lepiej swoimi pisowcami !!!
Ann.
5 miesięcy temu
Jacek Ozdoba czyli Dekor , niech wyjaśni zdechłe ryby w Odrze !!!!!!! Jak to się dzieje ,że takie NIC zostaje ministrem ??????
Ja1
5 miesięcy temu
Pani Magdą znana jest z alkoholowych popisów i spraw w sądzie za niepłacenie rachunków w hotelach i restauracjach
Emeryt
5 miesięcy temu
Ja się zastanawiam czy nie ścigać tego kto udostępnił prywatne nagranie bez zgody nagrywanych. Prywatna impreza i tylko w Polsce mamy szpicli. Panie Ozdoba, zaistniałeś? przypodobałeś się prezesowi? masz już bilet do europarlamentu?
Dzikie pola
5 miesięcy temu
Jak bym was nagrał na przerwie w robo na pecie to by było grubiej.
Katarzyna
5 miesięcy temu
Alkoholikom należy współczuć
Jaaaaw
5 miesięcy temu
Konsekwencje to powinien ponieść Pan Palikot za udostępnienie tego materiału uważam z skoro to była prywata to Pani Gessler mogła na niej robić co jej się zewnie poodobalo
mod
5 miesięcy temu
ponoć prywatnie można, kogo to obchodzi że ludzie staczaja sie prywatnie do rynsztoka
...
Następna strona