Trwa ładowanie...
Timo
|
aktualizacja

Magdalena Cielecka i MŁODSZY O 16 LAT Bartosz Gelner kradną uwagę na premierze

421
Podziel się:
421
Podziel się:

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner pojawili się na premierze najważniejszej okładki w roku. Para chętnie pozowała przed zgromadzonymi na miesjcu fotoreportami. Fajnie razem wyglądają?

1
 / 10
Magdalena Cielecka i MŁODSZY O 16 LAT Bartosz Gelner kradną uwagę na premierze
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner razem na premierze
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner razem na premierze (KAPiF)
0
0

W niedzielny wieczór miało miejsce kolejne wydarzenie, które przyciągnęło rodzimych celebrytów. Magazyn "Vogue Polska" zorganizował w Warszawie event pod nazwą "September Issue". To impreza, na której prezentowana jest najważniejsza okładka w ciągu roku.

Na wrześniowych numerach "Vogue'a" niemal zawsze goszczą największe gwiazdy, co często budzi ogromne emocje. Nie inaczej jest w tym roku, bo twarzą najważniejszego numeru została... raperka Bambi. Przypomnijmy tylko, że w przeszłości na wrześniowych okładkach Vogue'a gosciły takie gwiazdy, jak Jennifer Lawrence czy Bella Hadid.

Wydarzenie magazynu Vogue Polska uświetniła swoją obecnością Magdalena Cielecka, której towarzyszył młodszy od niej o 16 lat Bartosz Gelner. Trzeba przyznać, że taki widok to wciąż rzadkość w show-biznesie, bowiem para dość oszczędnie wypowiada się w mediach o swoim uczuciu. Zakochani chętnie pozowali przed obecnymi na miejscu fotoreporterami. Magda postawiła na czerwoną kreację, zaś jej partner miał na sobie rozpiętą, czarną koszulę.

Zobaczcie, jak Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner wyglądali na premierze wrześniowej okładki "Vogue'a". Fajnie razem wyglądali?

2
 / 10
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner razem na premierze
3
 / 10
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner razem na premierze
4
 / 10
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner razem na premierze
5
 / 10
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner razem na premierze
6
 / 10
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner razem na premierze
7
 / 10
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner razem na premierze
8
 / 10
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner razem na premierze
9
 / 10
Magdalena Cielecka na premierze
10
 / 10
Magdalena Cielecka na premierze
KOMENTARZE
(421)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
niki
7 miesięcy temu
Kobieta przy starszym facecie, starzeje się np. przy Englercie...a tutaj przy młodszym widać wigor w kobiecie
Mimi
7 miesięcy temu
No dobrze wyglądają, ale po co podkreślać tę różnicę wieku , której nie widać
Map
7 miesięcy temu
Weszłam tylko zobaczyć czy ma swój ulubiony pasek i się nie zawiodłam:)
Miki
7 miesięcy temu
jak wyglądają ? normalnie
Marta O.
7 miesięcy temu
Bartosz podobny do depilatora!
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
kuguarzyca
7 miesięcy temu
Serio????? znowu wypominacie im różnicę wieku? Żenada
Lka
7 miesięcy temu
Serio???? wypominanie wieku jest już nie do przełknięcia. Pani Magdo, Panie Bartku szczęścia
Pola
7 miesięcy temu
Fajna para
beacia
7 miesięcy temu
miałam kiedyś w szkole podstawowej koleżankę, której mama, wdowa, w wieku ok 45 lat zakochała się z wzajemnościa w chłopaku 20 lat młodszym. Rodzice tego chłopaka przyjeżdżali do nich, matka jego krzyżem leżała przed nimi i błagała, żeby ta kobieta zostawiła jej syna. Minęło kilkadziesiąt lat, a ja wciąż spotykam ich razem , wyglądaja na szczęśliwych....Ona po 80-ce , on po 60- ce, różnica wieku wizualnie zatarła się, a to , jak na siebie patrzyli- do pozazdroszczenia
Kasia
7 miesięcy temu
Dajcie im spokoj! Nikogo nie krzywdzą! Cielecka jest świetną aktorką i piękną kobietą wyglądajacą jak jego rówieśniczka i żyją jak chcą .Ojca dzieciom nie zabrała, żony nie skrzywdzili!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (421)
Henryk
7 miesięcy temu
Cielecka ma mental z lat 90. Te stylówki okropne, reklamowanie alko. Szkoda chłopaka
Efka
7 miesięcy temu
Śliczna i fajna para.Bardzo im kibicuje.Dużo miłości życzę.
Ania
7 miesięcy temu
Bardzo im kibicuję, też mam partnera 16 lat młodszego. Jesteśmy razem 22 lata i nadal się kochamy.
Dorota
7 miesięcy temu
Brzydka suknia i kolor niepasujący do niej. Ona z reguły jest brzydko ubrana.
Terecha55
7 miesięcy temu
Niestety,urody brak u obojga
Maria K.
7 miesięcy temu
Wyglądają pięknie i tyle.Wujek mojego męża miał 17 lat starszą żonę a dowiedziałam się o tym po jego śmierci. Kto nie wiedział to nie widział różnicy.
jakaja
7 miesięcy temu
Widać, że razem im dobrze...i dobrze!
Justyna
7 miesięcy temu
Poza tym odczepcie się od Gelnera to jest fajny kochany facet interesuje się potrzebami partnerki i nie wstydzi się jej jak typowi Janusze pokazuje,że ją kocha bardzo dobrze i ma swój styl co też bardzo jest cenione,bo nie jest taki jak każdy dlatego jest wyjątkowy po prostu lubi te ubrania i Magda to akceptuje,bo go kocha i to jest piękne hejterzy zastanówcie się nad sobą lepiej i przede wszystkim spójrzcie się na siebie
Jesteście naj...
7 miesięcy temu
Nasi kochani państwo Gelnerowie muszą być razem inaczej Magda będzie zuchwała a Gelner samolubny Kochamy was i cieszymy się,że jesteście ze sobą szczęśliwi!❤️
Znawca miłośc...
7 miesięcy temu
On jest wysoki 195 cm wielkiego ma i od tego dlatego są razem a zresztą kobiety lubią takich mężczyzn męskich
Kamil
7 miesięcy temu
Jak się jest prawdziwą dojrzałą kobietą a nie rozpieszczoną dzidzią to się nie blokuje młodym facetom drogi do szczęścia, rozwoju, założenia rodziny małżeństwa czy związku na całe życie a nie swoje ostatnie lata przed starością
Hahaha
7 miesięcy temu
Przez jej wtopy z promocją alkoholu lepiej nie mówić że jest jak wino ...
Tyle
7 miesięcy temu
Ciocia Madzia niech się lepiej martwi swoim procesem za promowanie alko. Wstyd tak dorabiać starsza pani a w głowie nico.
Emeryt
7 miesięcy temu
Co to znaczy "na evencie" ??? To ju po polsku nie można????
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Uszczuplona o ponad 20 KILOGRAMÓW i męża Amy Schumer posyła nieśmiałe uśmiechy ze ścianki w Nowym Jorku (ZDJĘCIA)

Amy Schumer pojawiła się na ściance podczas nowojorskiej premiery filmu dokumentalnego "Lorne". Gwiazda nie ukrywa, że stosowała znane leki przeciwcukrzycowe, dzięki czemu zrzuciła ponad 20 kilogramów.
9.

Aleksandra Kwaśniewska chwali się rodzinnym wypadem nad jezioro Como. Fajnie tam mają? (ZDJĘCIA)

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska postanowili wybrać się na zagraniczny wyjazd. Padło na Włochy. Towarzyszyła im córka, Aleksandra Kwaśniewska z mężem, która w mediach społecznościowych pokazała kulisy rodzinnego wypoczynku. Zdradziła, gdzie dokładnie spędzają kwiecień i jak wyglądał ich urlop nad jeziorem Como.
8.

Synowie Michaela Jacksona stawili się na premierze filmu o ojcu. Zabrakło za to Paris Jackson, która BOJKOTUJE produkcję (ZDJĘCIA)

W Berlinie odbyła się premiera filmu "Michael", z udziałem braci i synów króla popu. Na ściance z szerokimi uśmiechami pozowali 29-letni Prince i 24-letni Bigi Jacksonowie. W wydarzeniu nie wzięła za to udziału Paris Jackson, która postanowiła stanowczo odciąć się od produkcji o ojcu.
7.

Żona "księcia Podhala" odtrąbiła ważny sukces. "Jestem PIERWSZĄ POLKĄ, która ukończyła ten program na Harvardzie" (ZDJĘCIA)

Bernadetta Bachleda-Curuś, żona "księcia Podhala" Andrzeja, właśnie pochwaliła się sukcesem naukowym. Jak twierdzi, jest pierwszą Polką, która tego dokonała. "Cóż to była za przygoda" - opisuje podekscytowana.
6.

Gwiazdy prezentują CUDACZNE stylówki na Coachelli: Kardashianki, Lizzo, Paris Hilton... (ZDJĘCIA)

Na Coachelli już od kilku dobrych lat od muzyki ważniejsi są bawiący się na festiwalu celebryci oraz ich stylizacje. W tym roku frekwencja znowu dopisała i do Kalifornii zjechały się tabuny wystrojonych gwiazd. Ubralibyście się tak?
5.

Tak wygląda gdyński apartament Kuby Wojewódzkiego w wieżowcu. Taras z widokiem na morze zapiera dech (ZDJĘCIA)

Kuba Wojewódzki mieszka w jednym z najbardziej ekskluzywnych apartamentów w Gdyni. Zlokalizowany w Sea Towers apartament zachwyca panoramicznymi widokami na morze, minimalistycznym wnętrzem i bezpośrednim dostępem do plaży.
4.

Księżna Mette-Marit oczekuje na przeszczep. Pokazała się publicznie z APARATEM TLENOWYM (ZDJĘCIA)

Księżna Mette-Marit wywołała niepokój podczas wydarzenia z udziałem norweskich sportowców. 52-latenia żony następcy norweskiego tronu zmaga się z przewlekłym zwłóknieniem płuc i obecnie oczekuje na przeszczep.
3.

Bikiniara Natsu wije się nad basenem, wspominając romantyczny wypad z Kuciną na Mazury (ZDJĘCIA)

Natalia Karczmarczyk i Wojciech Kucina nie ukrywają już swojego związku. Ostatnio zakochani wybrali się na romantyczny wyjazd na Mazury. Natsu prezentowała swoje wyrzeźbione ciało w bikini.
2.

Maffashion nadaje z NOCOWANKI w leśnym domu Julii Wieniawy: winko, sauna i impreza (ZDJĘCIA)

Przyjaźń Julii Wieniawy i Maffashion z miesiąca na miesiąc nabiera rumieńców. Celebrytki tak dobrze czują się w swoim towarzystwie, że aż aktorka zdecydowała się zaprosić influencerkę do swojego domu pod Warszawą, gdzie wspólnie świętowały premierę singla tej pierwszej. Maff naturalnie pamiętała o zalaniu swojego profilu falą relacji z nocowanki.
1.

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski wyprowadzili się do Kanady. Tak wygląda ich NOWY DOM. Ładny? (ZDJĘCIA)

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski na dwa miesiące przenieśli się do Kanady wraz z trzema córkami. Influencerka pokazała już pierwsze kadry z podróży, a teraz oprowadziła fanów po ich tymczasowym domu. Zobaczcie, jak teraz mieszkają.