Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Magdalena Ogórek chciałaby poprowadzić debatę Tusk-Kaczyński? Postawiła sprawę jasno (WIDEO)

190
Podziel się:

Choć polityka i show biznes to pozornie odległe galaktyki, to niejednokrotnie jesteśmy świadkami zderzeń tych uniwersów. Zapytaliśmy Magdalenę Ogórek o to, czy byłaby skłonna poprowadzić debatę Tusk-Kaczyński. Gwiazda TVP stawia sprawę jasno.

Magdalena Ogórek chciałaby poprowadzić debatę Tusk-Kaczyński? Postawiła sprawę jasno (WIDEO)
Magdalena Ogórek poprowadziłaby debatę Tuska z Kaczyńskim? Postawiła sprawę jasno (East News, Pudelek Exclusive)

Magdalena Ogórek od kilku lat funkcjonuje w szeroko pojętym show biznesie, jednak równie długo jej nazwisko przewijało się w świecie polityki. Niegdyś pracowała w kancelarii Aleksandra Kwaśniewskiego, startowała do Sejmu z listy SLD, aż w końcu została wizytówką tejże partii w wyborach prezydenckich w 2015 roku. Nic zatem dziwnego, że wielu się zastanawia, czy może kiedyś jeszcze wrócić do polityki.

Magdalena Ogórek mogłaby wrócić do polityki? Padła jasna deklaracja

Z racji tego, że wybory zbliżają się wielkimi krokami, Magdalena Ogórek coraz częściej bywała pytana o ewentualny start jako kandydatka do Sejmu. Sugerowano, że dziś nie starałaby się już o mandat z list Lewicy, jak to miało miejsce lata temu, lecz najpewniej z list Prawa i Sprawiedliwości. Sama zainteresowana konsekwentnie nie komentowała sprawy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magdalena Ogórek chciałaby poprowadzić debatę Tusk - Kaczyński? "Jestem otwarta na każde wyzwanie"

W końcu plotki przybrały na sile tak mocno, że postanowiła jednak zabrać głos. Na Instastories Magda oświadczyła, że nie planuje kandydować do Sejmu i jest to dla niej zamknięty temat.

Chciałabym spokojnie spędzić jedyny wolny w tym miesiącu dzień, a ponieważ non stop dzwoni telefon, zatem raz jeszcze jasno i stanowczo oznajmiam: nie kandyduję - postawiła sprawę jasno.

Magdalena Ogórek poprowadziłaby debatę Tusk-Kaczyński?

Jeśli gwiazda TVP nie planuje "iść w politykę", to może chciałaby zahaczyć o ten temat w bardziej medialnym kontekście? O to zapytał Ogórek nasz reporter, Cezary Wiśniewski, który poruszył temat ewentualnej debaty między Donaldem TuskiemJarosławem Kaczyńskim. Okazuje się, że Magda potraktowałaby to jako wyzwanie i nie wyklucza takiej opcji.

Nigdy nie wiemy, jakie życie napisze wyzwania. Ja każde wyzwanie podejmuję ochoczo - deklaruje.

Zapytaliśmy też Magdę o to, czy chciałaby, aby taka debata się odbyła.

Debata to jest jeden z instrumentów demokracji. Wiele formatów, które prowadzę w telewizji publicznej, opiera się na tej formule. (...) To jest bardzo ciekawe. Ja zawsze uważam, że każda wymiana myśli jest dobra.

Przy okazji dowiadujemy się też, że Magda ceni konstruktywną krytykę, a podczas prowadzonych przez nią programów na żywo zdarzyło jej się wiele miłych momentów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(190)
zibi
miesiąc temu
Kaczynski do debaty nie stanie, nawet przy wsparciu Ogorek nie dalby rady
Nieeee
miesiąc temu
Tylko nie ona. Na maksa stronnicza. Wiadomo w którą stronę
Kokos
miesiąc temu
Chciałaby, gdyby miała guzik do lekkiego rażenia Tuska prądem w niewygodnych momentach.
Edii
miesiąc temu
Jeszcze niedawno napieralskuemu dzieci bawiła a Miler wziął ja do partii.... zapomniała już skąd pochodzi?
Mniu
miesiąc temu
Chciałabym, chciałabym…. Chcieć to ona sobie może chcieć
Najnowsze komentarze (190)
Edd
miesiąc temu
To pusak
Baska
miesiąc temu
Tej pani juz podziekujemy
TVP
miesiąc temu
Madzia nic sie nie martw.Jak nie daj BOG przegra Prezes to napewno jeszcze Donald rzuci taka weganeczke na zab
Rety
miesiąc temu
Jest tak wychudzona że nie wiem czy fizycznie dałaby radę, a po drugie, ktoś który swoją dietę stawia na pierwszym miejscu to ma zaburzone priorytety. Doda była ładniejsza lecz postanowiła otworzyć usta więc wszystko się wydało, z Ogórek jest podobnie.
??????
miesiąc temu
A ją warto o cokolwiek pytać ?
tevaN
miesiąc temu
Niech Ogórek wyjdzie z cienia i klasę pokaże, Bo debata jest czymś lepszym niż kiepskie sondaże.
włącz na YT:
miesiąc temu
tak kłamie Magdalena Ogórek. NAPRAWDĘ WARTO!
Aska
miesiąc temu
Oh Orel jest tak okrojona intelektualnie, ze Moze poprowadzoc dozynki w Pcimiu Dolnym. Nie untie poprawnie sie wysliwic, a co dopiero prowadzic debate. Ona passkey do Jakimowicza jak ulal.
Obserwator
miesiąc temu
Skandal w Trybunale Kuchennym , za brak pracy , za udawanie że się coś robi chcą sobie przyznać podwyżki o 7--9 tys teraz 35 - 45 tys . Czy to nie skandal
Kiepska
miesiąc temu
Jest za słaba intelektualnie, żeby taką debatę poprowadzić i dyskwalifikuje ją brak bezstronności, jaką musi mieć każda dziennikarka. Nie nadaje się.
galwan
miesiąc temu
A to jest fragment życiorysu męża Julii Przyłębskiej - "W latach 1979–1980 zarejestrowany jako tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa PRL o pseudonimie „Wolfgang” (nr rejestracyjny: KWMO Konin 3889/1979). Co o tym myśli zwykły obywatel?
bacA
miesiąc temu
Nie bój nic, Ogórkowa. Prezydent Europy Pan Donald Tusk nie będzie gadał z byle Korniszonem, Ogórkowa. Tak że Ogórkowa spoko spoko. Większa kompromitacja ci nie grozi, Ogórkowa. No!
bacA
miesiąc temu
Nie bój nic, Ogórkowa. Prezydent Europy Pan Donald Tusk nie będzie gadał z byle Korniszonem, Ogórkowa. Tak że Ogórkowa spoko spoko. Większa kompromitacja ci nie grozi, Ogórkowa. No!
Nasza Szkapa
miesiąc temu
Tylko kto chciałby z nią rozmawiać 🤦🤦🤦
...
Następna strona