Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Magdalena Ogórek skrytykowana przez dziennikarkę: "BOTOKS i torebki za tysiące z publicznych pieniędzy"

205
Podziel się

Między Magdaleną Ogórek a Bianką Mikołajewską z OKO.press doszło do ostrej wymiany zdań.

Magdalena Ogórek skrytykowana przez dziennikarkę: "BOTOKS i torebki za tysiące z publicznych pieniędzy"
Magdalena Ogórek kłóci się z dziennikarką OKO.press (East News)
bDIMFSbV

O Magdalenie Ogórek zrobiło się głośno w 2015 roku, gdy postanowiła wystartować w wyborach prezydenckich. Niestety, szybko okazało się, że wystawiona przez Sojusz Lewicy Demokratycznej kandydatka nie pociągnie za sobą tłumów. Po porażce w wyborach Magda nieoczekiwanie postanowiła zerwać z SLD i zmienić barwy polityczne na te znacznie bardziej prawicowe.

Publiczne wyrażanie poparcia względem rządzących najwyraźniej się opłaciło, bo dziś 41-latka spełnia się jako prezenterka Telewizji Polskiej.

bDIMFSbX

Ogórek chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie oprócz publikowania zdjęć z dawnych lat, ochoczo komentuje bieżące wydarzenia społeczne i polityczne.

W czwartek za pośrednictwem Twittera udostępniła na przykład wpis Adama Bodnara.

Zakup przez PKN Orlen koncernu medialnego Polska Press rodzi wiele zagrożeń: wolna prasa może stać się biuletynem propagandowym władz. Piszę o tym do prezesa UOKiK, od którego zależy sfinalizowanie transakcji - napisał Rzecznik Praw obywatelskich, co udostępniła na swojej tablicy Magdalena, załączając trzy roześmiane emotikony.

bDIMFScd

Publikacja, sugerująca, że prezenterka podchodzi do słów Bodnara ironicznie, nie umknęła uwadze Bianki Mikołajewskiej.

Żenujące jest to, co Pani robi. Wstyd mi, że niektórzy uważają Panią za dziennikarkę - skomentowała szefowa zespołu śledczego OKO.press.

Nie czekając długo, Magda odpisała Mikołajewskiej, niespodziewanie krytykując jej kreację z ostatniej gali Grand Press:

To samo pomyślałam o Pani, gdy wystąpiła Pani na ostatnim Grand Pressie, tylko bardziej elegancko ubrałam to w głowie w słowa. Ponadto tłumaczyłam dziecku, że w takim stroju nie przychodzi się na wieczorową galę - czytamy.

bDIMFSce

Nie był to jednak koniec wymiany zdań między paniami. Dziennikarka, nie pozostając dłużną Magdzie, wytknęła jej poprawianie urody i słabość do kosztownej galanterii:

Ten komentarz najlepiej pokazuje, co ma Pani w głowie. Niestety botoks, ciuchy i torebki za tysiące z publicznych pieniędzy niestety nie poprawiają tego w najmniejszym stopniu - odpowiedziała.

Na galę, do opery, do teatru chodzi się ubranym zgodnie z obowiązującymi zasadami. Reszty komentować nie będę - z tym proszę do pani Olejnik - odpisała na odchodne niedoszła prezydent, tym samym kończąc ostrą wymianę zdań.

Która "wygrała"?

bDIMFScf
bDIMFScg
bDIMFScy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(205)
pss
2 miesiące temu
Ogórek=obraz pychy
psychologia
2 miesiące temu
Ogœrek= obraz pychy
Adam
2 miesiące temu
Ogórek już raz udowodniła kim jest, kiedy chciała być prezydentem 😂😂😂 potem było już tylko gorzej
bDIMFScz
007
2 miesiące temu
Ogórki po dwa zł a woda po 10 zł
han
2 miesiące temu
Straszna jest ta Ogórek, razem z Jakimowiczem wygadują takie idiotyzmy. No ale cóż są ludzie którzy za kasę zrobią wszystko.
Gugu
2 miesiące temu
Piękna pani prezydent !!
Sławka
2 miesiące temu
Jedziecie po Ogórek, że botoks i drogie torebki, a parę artykułów wyżej zachwycaliście się botoksem i drogą torebką Kwasniewskiej. Ale z was hipokryci! Wstyd!
Lech
2 miesiące temu
Tam gdzie kasa ,tylko 50 tysi kosztuje damą"miesięcznie w 3 ligowe J tv a jednak publicznej,no ale już się skończy
uno
2 miesiące temu
Czy wolno w publicznej TVP reklamować prywatnie przez Ogórek firmowe torebki? Należy zbadać jak na tym zarabia Ogórek! Wg mnie jest to jawne okradanie TVP przez Ogórek!
Ola
2 miesiące temu
Pani Magdaleno, chodzi się do filharmonii. Opera to rodzaj utworu muzycznego.
JFK
2 miesiące temu
Przecież chodzi do pracy....to może i se złote batki kupić.....za publiczne pieniądze, przecież ich nie kradnie - a zarabia
prawda
2 miesiące temu
P Ogórek zle się P ubiera w TV , myślę ze przy takiej pensyjki to stać P na elegancki ubiór i makijaż ( za duża bladość , usta botoks ,), a bladość ciałka zakryć , rąk ,i innych części przykryć , nie czysta wymowa ( bełkot ). Przecież ma P ładną figurę , a w tym ubiorze pogłębia P samą siebie w oczach nas wszystkich .
Marchewka
2 miesiące temu
Ogórek jest dziennikarką? Całe tvpis niedługo pójdzie na zielona trawkę, bo żadna redakcja tego nie zatrudni. Ogórek, za pieniądze podatników się ubierasz i botoksujesz. Dziennikarzom to Ogórek do pięt nie dorastasz.
bDIMFScr
on-
2 miesiące temu
Jest bardzo ładna.
...
Następna strona
bDIMFScT