Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|
aktualizacja

Magdalena Stępień w poruszających słowach wspomina Oliwiera: "Ból jest niewyobrażalny. CZEKAJ TAM NA MNIE SYNKU..." (ZDJĘCIA)

Podziel się:

Pogrążona w żałobie Magdalena Stępień pokazała niewidziane wcześniej nagrania z synem Oliwierem. Internauci mogli usłyszeć, jak chłopiec mówi do niej "mama". "Jestem wdzięczna za to bezcenne słowo" - pisze Stępień.

Magdalena Stępień w poruszających słowach wspomina Oliwiera: "Ból jest niewyobrażalny. CZEKAJ TAM NA MNIE SYNKU..." (ZDJĘCIA)
Magdalena Stępień wspomina synka Oliwiera (fot. AKPA, fot. Instagram)

Po prawie tygodniowej przerwie od mediów społecznościowych Magdalena Stępień wróciła w niedzielę na Instagram. Tym razem pogrążona w żałobie mama zmarłego niedawno Oliwierka podzieliła się z internautami niepublikowanymi wcześniej zdjęciami i nagraniami synka. Publikacji towarzyszył poruszający wpis.

Stępień przede wszystkim wyraziła wdzięczność za instagramowych fanów, którzy okazali się dla niej ogromnym wsparciem w najgorszych chwilach.

Bardzo Wam dziękuję za wszelkie komentarze, wiadomości i wsparcie, które pojawiło się tutaj za każdym razem, gdy zdecydowałam się do Was odezwać. Nawet nie wyobrażacie sobie, ile to dla mnie znaczy i jak bardzo jestem Wam wdzięczna, że wspieraliście Oliwierka od początku jego drogi, a teraz zostaliście tutaj ze mną i całą miłość do niego, przenosicie w troskę o mnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Kurzopki" i kulisy rozstania Warnke ze Stramowskim

Stępień wspomina dalej, że już w trakcie ciąży musiała z oczywistych względów zmagać się z ogromnym stresem.

To był cudowny chłopiec, który teraz jest najpiękniejszym Aniołkiem. Czuję jego obecność codziennie. Od początku nie mieliśmy łatwo, już pod moim sercem Oliwier miał dużo stresu i nie potrafię sobie tego wybaczyć, jednak staram się nie zapomnieć, że miał w swoim otoczeniu tak wspaniałych ludzi, staram się widzieć też te dobre momenty i to jak w krótkim czasie jego życia, pokazałam mu tak wiele i dałam ogromne pokłady miłości. Zresztą nie tylko ja, kochała go cała Polska. Zawsze mówiłam: "Oliwierku, walcz"! Wszyscy tak bardzo się o Ciebie modlimy.

Dziś Oliwier skończyłby 15 miesięcy. Mój duży kochany chłopiec, dziś zapalam mu lampkę i dziękuję za to, że teraz on jest moim Aniołkiem Stróżem - czytamy pod zdjęciem uśmiechającego się Oliwierka ułożonego w wózku.

Magda podzieliła się przy okazji nagraniem, na którym wyraźnie słychać, jak Oliwier nazywa ją mamą.

Jestem wdzięczna, że pomimo choroby, z którą tak dzielnie walczył, usłyszałam to bezcenne słowo - głosi podpis pod nagraniem.

Na profilu Stępień pojawiło się również zdjęcie grobu Oliwiera.

Ten ból w sercu. On jest niewyobrażalny. Czekaj tam na mnie synku - podpisała fotografię Stępień.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl