Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Magdalena Stępień WYJEŻDŻA Z DZIECKIEM ZA GRANICĘ! "Ma żal do Kuby, że poszedł od razu do innej kobiety"

316
Podziel się:

Wygląda na to, że matka drugiego dziecka Jakuba Rzeźniczaka prędko nie zapomni zniewagi ze szpitala. Magdalena Stępień postanowiła "ukarać" piłkarza wyjazdem za granicę.

Magdalena Stępień WYJEŻDŻA Z DZIECKIEM ZA GRANICĘ! "Ma żal do Kuby, że poszedł od razu do innej kobiety"
Magdalena Stępień ma nowe plany po urodzeniu dziecka Jakuba Rzeźniczaka (East News, Instagram)
bEDaSWOd

Chociaż drugie dziecko Jakuba Rzeźniczaka ma zaledwie dwa tygodnie, to już mimowolnie jest w centrum medialnej afery. Trzeba przyznać, że w publicznych atakach na byłego przoduje Magdalena Stępień, która nie może puścić płazem zniewagi ze strony piłkarza. Od dwóch tygodni kapitan Wisły Płock czyta o sobie na przykład to, że zignorował bóle porodowe matki Oliwiera, bo wolał randkować w barze przy trasie.

bEDaSWOf

Przypadek matki pierwszego dziecka piłkarza każe myśleć, że medialne upokorzenia nie skończą się szybko. Faktycznie, o najnowsze rewelacje z życia Magdaleny i Oliwiera postarał się portal Plotek, który cytuje "osobę z otoczenia modelki". Analizując szczegółowe opisy jej sytuacji osobistej, można tylko pozazdrościć tak zorientowanych "osób z otoczenia". Okazuje się, że ostatni wywiad Stępień nie powstał wcale z chęci zemsty.

Zobacz także: Najbardziej kosztowne rozwody. Mel Gibson stracił fortunę

[Magda] Nie udzieliła tego wywiadu, bo szuka szumu, jej celem nie było też zniszczenie Kuby. Nie chce drzeć z nim kotów i publicznie prać brudów, ale ma w sercu smutek i żal. Udzielając wywiadu, chciała uświadomić ludzi, przez co przechodzi i z czym się zmaga - twierdzi wspomniana "osoba z otoczenia modelki".

bEDaSWOl

Stępień nie może podarować ojcu swojego dziecka, że tak szybko znalazł sobie nową partnerkę. Cóż, może warto przypomnieć, że sama Magdalena była kolejną dziewczyną piłkarza, który w dniu ich tymczasowego rozstania balował z inną. Czyżby jednak nie udało się go zmienić...?

[Magda] Ma największy żal o to, że Kuba poszedł od razu do innej kobiety i tak szybko wszedł w nową relację i to nie jest dla niej zrozumiałe. Boli ją to, że afiszuje się z nową partnerką i nie zważa na jej połóg. Przykro jej też, że pokazuje, że jak ma dzień wolny, to jedzie do nowej partnerki. Magda nie może się z tym pogodzić - drąży informator portalu.

Układ sił jest najwyraźniej zachwiany na korzyść Stępień, która w pamiętnym wywiadzie uderzyła nawet w ton feministyczny, żaląc się na zaślepienie nowej dziewczyny Rzeźniczaka. To ona ma odciągać piłkarza od dziecka. Sportowiec kurtuazyjnie jeszcze tego nie skomentował. Dziwicie się?

Kuba nie odezwał się do niej po wywiadzie. Wypowiedź Magdy w rozmowach z innymi nazywa "kłamliwą", mimo że kłamstwa nie można się tam dopatrzeć. Wygląda na to, że Kuba nie widzi w swoim zachowaniu niczego złego - opowiada "osoba z otoczenia".

bEDaSWOm

Na szczęście macierzyństwo powoduje, że Stępień ma nowe priorytety. Teraz najważniejszy jest Oliwier, którego, nota bene, modelka chce wywieźć za granicę. Już jakiś czas temu pokazywała na Instagramie zdjęcie paszportowe niemowlęcia.

Magda doskonale radzi sobie z opieką nad maluszkiem, syn daje jej ogromną siłę. Pomaga jej też fakt, że otrzymuje dużo wsparcia z zewnątrz - opowiada "osoba z otoczenia". Magda niebawem wyjeżdża za granicę z dzieckiem. Ten wyjazd pomoże jej uporać się z wieloma sprawami. Im szybciej wyjedzie, tym szybciej zapomni i wszystko sobie poukłada.

Myślicie, że Kuba dowiedział się o wyjeździe swojego syna z Pudelka? Miejmy nadzieję, że Magda jednak z nim wcześniej porozmawiała... I to w inny sposób niż przez wywiady i "osoby z otoczenia".

bEDaSWOn
bEDaSWOo
bEDaSWOG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(316)
Zuzia
2 miesiące temu
Jak każda kobieta myślała, że będzie tą jedyna. Niech pierwsza rzuci kamień co nie myślała, że to ona będzie wyjątkowa i ta jedyna. A potem tylko płacz
!!!!!
2 miesiące temu
Nowa dziewczyna jest w ciąży
lol
2 miesiące temu
Zakochana kobieta jest straszliwie naiwna. Z drugiej strony zakochanie można kontrolować obserwując i analizując przeszłość partnera, tym bardziej że pisali o nim na Poodlu hehe
bEDaSWOH
Inka
2 miesiące temu
Do lotnych ta pani nie należy- czego spodziewała się po owym typku? Miłości do grobowej deski??? Błagam... :D
Aha
2 miesiące temu
Szkoda tylko dzieci jak córki tak syna
Najnowsze komentarze (316)
Jhy
2 miesiące temu
Nie wyrobi dziecku paszportu bez ojca, muszą być przy tym oboje. Chyba, że dowód osobisty.
???
2 miesiące temu
To niby nie wiedziała wcześniej jaki on jest? Myślała, ze będzie tą jedyna? A może liczyła na łatwe instagramie życie z jakimkolwiek piłkarzem?
Rybka
2 miesiące temu
Ciekawe po kim dziecko ma nazwisko? 🤨
Gość
2 miesiące temu
gdyby Jakub opiekował się dwójką swoich dzieci, jako samotnych ojciec...
~J~
2 miesiące temu
Niema to jak w domu w piżamie pozować w wielkich okularach.
Mała Miii
2 miesiące temu
CHYBA DO OLEŚNICY
Beata
2 miesiące temu
Za wszy wyjeżdża🤣🤣🤣🤣na wieś chyba
Margo
2 miesiące temu
Naiwne kolejne wierzace, ze dla niej on sie zmieni. Tak przy okazji, paszport dla dziecka ( uznanego przez ojca) mozna wyrobic wylacznie za zgoda tego ojca.
bEDaSWOz
Gosc
2 miesiące temu
Facet totalne dno w tak perfidny sposób kończyć z matka dzieci ,jest tysiąc innych sposobów a ten jest najgorszy ,swiadczy o facecie „Luser“
lolo
2 miesiące temu
Mamy XXI wiek a kobiety nie zabezpieczają się jakby żyły w średniowieczu.
sara
2 miesiące temu
tylko dziecka szkoda
typowe
2 miesiące temu
narcyzi tworza krotkie, plytkie, intensywne relacje by zamaskowac brak tworzenia autetycznej relacji opartej na intymnosci i budowaniu wiezi. ofiara jednak nie zdaje sobie z tego sprawy, przywioazuje sie a potem jest zdzwiwiona gdy narcyz po rozstaniu szybko znajduje kolejna partnerke.
Gil
2 miesiące temu
Syn podobny do ojca
taka prawda
2 miesiące temu
miej zal do siebie,ze zadalas sie z byle kim madra to ty napewno nie jestes
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDaSWPs
bEDaSWPt
bEDaSWPu
bEDaSWPv
bEDaSWPw
bEDaSWPb