Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maja Ostaszewska na Czarnym Proteście: "Protestuję przeciwko barbarzyńskiej ustawie"

168
Podziel się:

"Na tym polega demokracja, aby udzielać się obywatelsko. Rozleniwienie spowodowało, że konstytucja jest łamana notorycznie".

Maja Ostaszewska na Czarnym Proteście: "Protestuję przeciwko barbarzyńskiej ustawie"

Wczoraj pod Sejmem odbył się Czarny Protest, który zorganizowała partia Razem oraz środowiska kobiece. Protestujący wyrazili sprzeciw, wobec planów drakońskiego zaostrzenia prawa aborcyjnego. Nowa ustawa przewiduje całkowity zakaz aborcji, zapłodnienia metodą in vitro oraz badań prenatalnych. Organizacje Ordo Iuris i Pro Life - Prawo do życia, chce wprowadzić karę pięciu lat więzienia (!) za "spowodowanie śmierci dziecka nienarodzonego".

Nie łącze tego ze swoją karierą zawodową, jestem obywatelem tego kraju. Jeśli narzekamy i chcemy krytykować innych musimy wziąć sprawy w swoje ręce – powiedziała nam Maja Ostaszewska. Aktorka, która od dawna wspiera komitet "Ratujmy kobiety" również wzięła udział w Czarnym Proteście. Aktorka udziela się obywatelsko, ponieważ uważa, że "rozleniwienie spowodowało, że konstytucja jest łamana notorycznie":

Jesteśmy tutaj, aby protestować przeciwko projektowi barbarzyńskiej ustawy, która określana jest jako "pro-life". Wspieramy projekt obywatelski "Ratujemy Kobiety", który jest za liberalizacją obowiązującego prawa. Edukacja seksualna jest niezbędna. Kilka dni temu byliśmy wstrząśnięci historią o porodzie 12-latki, która nie wiedziała co się dzieje. Gdyby była powszechna edukacja seksualna, wiedziałaby co się z nią dzieje. Przerażająca jest hipokryzja panująca w kraju. Tam, gdzie jest większa liberalizacja, rodzi się więcej dzieci. Podziemie aborcyjne jest potworną rzeczą. Nie uważam, że jestem zaangażowana politycznie, to moja obywatelska potrzeba. Nie chce takiego losu dla mojej córeczki i kobiet żyjących w Polsce. Na tym polega demokracja, aby udzielać się obywatelsko. Rozleniwienie spowodowało, że konstytucja jest łamana notorycznie.

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(168)
gość
8 lat temu
To jest straszne co się teraz wyprawia ...
gość
8 lat temu
Nie na tym polega demokracja, że mają nas totalnie w du..! To co się stało to jest nie do pomyślenia, traktują nas jak zwierzęta, jak pojemnik na embriony!
gość
8 lat temu
Politycy i tak mają w nosie zdanie obywateli.
gość
8 lat temu
To prawda, to jest straszne, mam wrażenie, że cofamy się. Zamiast nowoczesnej edukacji, dostępu do dobrej antykoncepcji - będzie więzienie dla kobiet.
gość
8 lat temu
stworzyliście nadludzi z kleru, pisiorów i im podobnych prawicowych ukrzyżowanych papkowatych mózgów typu Chazan, otworzyliście furtkę dla gwałcicieli i podziemia aborcyjnego, zabijacie nas - kobiety, traktując jak odpad i śmieć, pojemnik na embriony za każdą cenę!!!
Najnowsze komentarze (168)
Gość
8 lat temu
Maja Ostaszewska jest buddystką i tu mam pytanie, jak potrafi pogodzić zasadę która nakazuje poszanowanie wszelkiego życia (ahimsa) z tym co popiera ?
Marcióóó
8 lat temu
Maja , ja Cię lubię , a po co Ty się angażujesz ??? Co ??? Yebnij tym o podłoge ! Po co Ci to ? Zrób chleba z ogórkiem !!!
gość
8 lat temu
Za udział w tej kretyńskiej reklamie telefonii komórkowej, straciła pani w moich oczach. jak możne się zeszmacić la kasy......
gość
8 lat temu
ostaszewska to żydowka i chce by POLACY zabijali wlasne nienarodzone dzieci
gość
8 lat temu
szybki net chce
gość
8 lat temu
Nie lubisz homoseksualnych slubow? Nie zawieraj takiego. Nie lubisz papierosow? Nie pal ich. Nie lubisz alkoholu? Nie pij go. Nie lubisz narkotykow? Nie bierz ich. Nie lubisz filmow pornograficznych? Nie ogladaj ich. Nie lubisz seksu? Nie uprawiaj go. Nie chcesz aborcji? Nie przeprowadzaj jej. Nie lubisz jak ktos ci zabiera twoje prawa? Nie zabieraj ich innym.
gość
8 lat temu
Tak mi sie wydaje ze to gówno da.....ale.jakby parę śrub poleciało i przypadkiem by takiego chazana Terlikowskiego i innych w łeb pierdolnęło ...oooo to juz by coś było do myślenia .protesty bez żelaznych argumentów nic nie dają.Czarni rządza:(
gosc
8 lat temu
A MOŻE BY TAK KARAĆ GWAŁCICIELI I PEDOFILI ??????
gosc
8 lat temu
A MOŻE BY TAK KARAĆ GWAŁCICIELI I PEDOFILI ??????
pati
8 lat temu
popłakałam się dzisiaj po tym co zrobił sejm. staramy się z mężem o dziecko, ale teraz boję się. nie chciałabym urodzić chorego dziecka ani umrzeć, bo lekarz nie będzie mógł mi pomóc w razie komplikacji. co się dzieje z tą Polską?! co my teraz zrobimy?!
gość
8 lat temu
Fajna z niej buddystka. Zwierząt nie je, ale dzieci chce zabijać... Żeby nie było, ja akurat jestem za dostępem do aborcji na życzenie (oczywiście odpłatnie, bezpłatnie tylko przy ciąży z gwałtu albo ciężkim uszkodzeniu płodu lub gdy zagraża życiu matki), ale o****a filozofujących celebrytów jest niesamowita w tych kwestiach.
gość
8 lat temu
Pani Maju. Dzieci w 4 klasie podstwowki uczą się jak powstają dzieci i na czym polega ciąża. Na biologii. Tu nie trzeba wielkiej edukacji seksualnej tylko umiejętności czytania.
gość
8 lat temu
kobiety ruszcie tyłki ,nie widzicie ze pisowcy chca was ubezwłasnowolnić. Niedługo bedą wam do d**y zagladac. Protestujcie codziennie az do skutku. Nie bedzie szczerbaty s**r wami rządzil razem z tymi chorymi sekciarzami od pislamistow.
gość
8 lat temu
ona jest brzydka jak kupa inten jej glos o rany!!😱,, ale przyznaje gra swietnie!!!a to jest najwazniejsze
...
Następna strona