Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Maja Ostaszewska prezentuje efekty pierwszej sesji zdjęciowej z partnerem (ZDJĘCIA)

178
Podziel się:

Chociaż Maja Ostaszewska i Michał Englert są razem już od przeszło 15 lat, rzadko dzielą się swoim uczuciem ze światem. Tym razem para postanowiła jednak zrobić wyjątek.

Maja Ostaszewska prezentuje efekty pierwszej sesji zdjęciowej z partnerem (ZDJĘCIA)
Maja Ostaszewska prezentuje efekty pierwszej sesji zdjęciowej z mężem (Facebook - Maja Ostaszewska)

Maja Ostaszewska od lat uchodzi za jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Mimo popularności 48-latka nie należy raczej do grona gwiazd, które chętnie opowiadają w mediach o szczegółach swojego życia prywatnego.

Ostaszewska od przeszło 15 lat związana jest z operatorem filmowym i scenarzystą Michałem Englertem - bratankiem Jana Englerta. Para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci: 13-letniego Franciszka i 11-letnią Janinę. Ostaszewskiej i Englertowi zdarza się bywać razem na branżowych eventach, ale w przeciwieństwie do wielu znanych w show biznesie par stronią raczej jednak od wspólnych okładek i chwalenia się uczuciem w wywiadach.

Ostatnio Ostaszewska i Englert postanowili jednak zrobić wyjątek i udzielili wywiadu polskiej edycji magazynu Vogue. Rozmowie towarzyszyła również sesja zdjęciowa - pierwsza, na którą zdecydowali się w trakcie związku. Efekty wspólnego pozowania aktorka zaprezentowała w mediach społecznościowych.

Michał zdecydowanie woli stać po drugiej stronie kamery czy obiektywu i robić filmy, a nie o nich opowiadać. W tym drugim się zgadzamy. A jednak... Po 15. latach wspólnego życia piątym filmie, który razem nakręciliśmy... Powstała pierwsza i jedyna taka sesja - napisała Ostaszewska na swoim instagramowym profilu.

W wywiadzie Maja i jej partner opowiedzieli o kolejnym filmie, na którego planie mieli okazję pracować razem. Nie zabrakło też nieco bardziej prywatnych wątków.

Pretekstem do rozmowy jest nasz film z Małgorzatą Szumowską, „Śniegu już nigdy nie będzie”. Jego fantastyczny międzynarodowy odbiór i polska premiera, na którą zapraszamy, jak tylko kina otworzą się dla widzów. W rozmowie (...) opowiadamy o pracy, pasji, wzajemnych inspiracjach. Padło także kilka pytań o życie, partnerstwo, nasze podejście do rodzicielstwa (...) - zapowiedziała wywiad.

Zobaczcie, jak Maja Ostaszewska pozuje wraz z partnerem podczas pierwszej wspólnej sesji zdjęciowej.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(178)
Gosc
rok temu
Walka o karpie chwilowo skończona, protesty aborcjonistek tez, jest wiec czas na sesje małżeńska🤔
mimolandia
rok temu
pretekst to chyba brak kasy, bo wiadomo covid z artystów zrobił biedaków
S.
rok temu
Nie lubię. Nie podziwiam.
Olo
rok temu
Lewacka K....
Bleee
rok temu
Towarzycho wzajemnej adoracji! Szumowska Pawlikowski z Bela( nacz. Vogua) i oni No i Stuhr
Najnowsze komentarze (178)
Magda
rok temu
oboje ogromnie piękni i utalentowani
emi
rok temu
piękna sesja
Gabi
rok temu
Ona, oni.... pracują aktywnie dla nowego reżimu, bo to ich reżim.
gość
rok temu
Nie trawię,nie oglądam,nie akceptuję
Bike
rok temu
Dobra aktorka, ale oplacana przez tvn, pokazuje sie tylko na antyrzadowych demonstracjach, szkoda, ze nie ma wlasnego zdania.
mick jagger
rok temu
jak z grobu obydwoje
mick
rok temu
jak z grobu obydwoje
mick
rok temu
jak z grobu obydwoje
Polak
rok temu
Babcia Maja i Dziadek Michał.
Nick
rok temu
Facet z pofarbowanymi włosami zawsze wyglada jak staruszka 😭 nie róbcie tego panowie
ufff
rok temu
dwa koszmarki
mep
rok temu
wreszcie ktoś z klasa, elegancki kulturalny
ona
rok temu
Bardzo fajna para!!!!!
Ania
rok temu
Pani Maju! Prosi Pani, żeby ocalić życie ciężarnych loch, chronić karpie, czyli szanowac zycie, być eko, to jest w porządku. To są dobre czyste intencje. A jednocześnie towarzyszy Pani ludziom nawołującym do zabijania dzieci nienarodzonych. Jak można to porównać? Gdzie tu logika?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie