Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|

Majątek Marianny i Łukasza Schreiberów. W przypadku rozwodu będą musieli podzielić NIE TYLKO pieniądze

96
Podziel się:

Łukasz Schreiber w ostatnim wywiadzie poinformował o rozstaniu z żoną Marianną Schreiber. W oświadczeniu majątkowym z ubiegłego roku poseł przedstawił, jak wygląda ich wspólny majątek.

Majątek Marianny i Łukasza Schreiberów. W przypadku rozwodu będą musieli podzielić NIE TYLKO pieniądze
Majątek Marianny Schreiber i Łukasz Schreibera. Zgromadzili nie tylko pieniądze (AKPA, East News)

W piątek wyszło na jaw, że związek Marianny Schreiber i Łukasza Schreibera przeszedł już do historii. Polityk ubiegający się o urząd prezydenta Bydgoszczy w rozmowie z lokalnym portalem metropoliabydgoska.pl przekazał, iż wraz z żoną "podjęli decyzję o rozstaniu i rozmawiają o separacji". Na reakcję niedoszłej modelki nie trzeba było długo czekać. Tego samego dnia Schreiber zamieściła w sieci obszerny wpis, w którym zasugerowała, że mąż nie poinformował jej o zakończeniu związku, zanim ogłosił je w mediach. Niedługo później zamieściła też emocjonalne nagranie, pokazując fanom, jak zalewa się łzami. Na tym jednak nie zakończyła.

Po tym, jak media obiegły wieści o rozstaniu Schreiberów, Marianna udzieliła wywiadu serwisowi WP Kobieta. W rozmowie celebrytka otwarcie przyznała, że jest "zażenowana formułą", w jakiej polityk PiS przekazał informację o zakończeniu ich związku. W piątkowy wieczór Schreiber opublikowała w sieci kolejny wpis, w którym nie szczędziła mężowi gorzkich słów.

Koniec małżeństwa Schreiberów. Jak wygląda ich majątek?

Marianna i Łukasz Schreiberowie wzięli ślub w 2015 roku i doczekali się razem córki, Patrycji, która w ubiegłym roku skończyła 8 lat. W sieci nietrudno także znaleźć informacje o zgromadzonym przez małżonków majątku, który musieliby oni podzielić w przypadku ewentualnego rozwodu. Jako poseł z wieloletnim stażem niejednokrotnie zobowiązany był do przedstawienia oświadczenia majątkowego.

Ostatnie oświadczenie majątkowe Łukasza Schreibera, które jest dostępne na stronie Sejmu, pochodzi z września 2023 roku. Polityk PiS wykazał w nim wówczas, że zgromadził majątek w wysokości 50 tysięcy złotych, będących współwłasnością małżeńską. Poseł poinformował także, że nie posiada środków w walucie obcej, jak również papierów wartościowych. Schreiber nie jest również właścicielem żadnych nieruchomości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rozwód Hakiela i Cichopek JEST NIEWAŻNY? Mamy komentarz tancerza

Okazuje się jednak, że w skład wspólnego majątku Schreiberów wchodzą nie tylko wspomniane wcześniej pieniądze. Łukasz Schreber w oświadczeniu majątkowym z 2023 wykazał także, iż wraz z żoną są właścicielami biblioteki liczącej aż 1,2 tysiąca tomów. Jej wartość polityk oszacował na około 35 tysięcy złotych. Warto przypomnieć, że w 2021 w rozmowie z WP Kobieta Marianna Schreiber zdradziła, że gdy poznała przyszłego męża, ten prowadził własną księgarnię. Fakt, że małżonkowie są posiadaczami tak pokaźnej kolekcji książek, nie powinien więc szczególnie dziwic.

W oświadczeniu majątkowym z 2023 Łukasz Schreiber przedstawił również kwoty, które zasiliły jego konto z tytułu działalności politycznej. Poseł poinformował, że uzyskał 157 ty. 238 zł wynagrodzenia w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Ponadto otrzymał także dietę parlamentarną w wysokości 29 tys. 690 zł 64 gr netto. W oświadczeniu Schreiber poinformował również, iż spłaca dwa kredyty - jeden zaciągnięty na kwotę 100 tysięcy złotych i kolejny w kwocie 125 tysięcy.

Zarobki Mariany Schreiber nie są znane. Niedawno celebrytka za pośrednictwem X zasugerowała jednak, że za walkę w Clout MMA zainkasuje pokaźną sumkę.

Pytacie mnie, czy warto było brać walkę z Gohą Magical. Sądzę, że ta 1 z przodu i 6 cyfr jest odpowiedzią na to pytanie. Z godnością będę nosić ten ciężar - napisała pod koniec lutego.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(96)
Bono
3 miesiące temu
On startuje w wyborach na prezydenta Bydgoszczy ona walczy w klatce 😂promocja jak się patrzy
mel
3 miesiące temu
mimo młodego wieku 35lat to on mentalnie ma 53. Kompletnie do siebie nie pasowali.
pan zakolak
3 miesiące temu
tak na pewno nic nie ma. 5o tys. smiech na sali
Żenada
3 miesiące temu
Nie jest właścicielem żadnej nieruchomości?? Ile on ma lat ? 30? Czy przepisał na żonę, matkę czy córkę? To w PIS tchórzowski standard. Sposób w jaki traktuje żonę, matkę swojego dziecka też wiele mówi. Żenujący koleś.
bnm,
3 miesiące temu
to lipa ,na czas wyborów ,Bydgoszczanie nie dajcie się nabrać
Najnowsze komentarze (96)
latos
3 miesiące temu
bardzo mądry człowiek i wspaniały kolega
żniniacy
3 miesiące temu
jedyny uczciwy polityk
gość
3 miesiące temu
To facet przegrany, prezydentem też nie zostanie.
Gggg
3 miesiące temu
Wybory po wyborach jednak wrócą do siebie 🤣
Temida
3 miesiące temu
🫵Obydwoje dla sławy wyrządzają wielką krzywdę swojej córce Patrycji. ❓Gdzie jest rzecznik Praw Dziecka(JUGENDAMT w Niemczech czy też Glömda Barnen Ideell Förening w Szwecji odebrali by dziecko egoistom - wyrodnym rodzicom)?
Dorota
3 miesiące temu
A może to wszystko po to żeby głośno o nim było przed wyborami samorządowymi 🤔 Teraz aferka a potem grzecznie się przeproszą, wybaczą sobie, wyznają miłość publicznie w necie i wybory wygrane
Grażyna
3 miesiące temu
Następnym razem zastanowi się z jaką kobietą się wiąże. Jeśli zmądrzeje.
gość
3 miesiące temu
promują się nawzajem
Kołowrotek
3 miesiące temu
Może znow ma jakąś na boku. Marianna jest jego druga zona, chyba nawet mial dziecko z pierwsza.
Mini
3 miesiące temu
Różnice się przyciągają, ale jedynie podobne osoby są wstanie stworzyć związek na lata. Oby oboje poszli po rozum do głowy, on powinien odpuścić i przestać zachowywać się jak stary dziadek, a ona skończyć z kontrowersjami i walkami dla patocelebrytow. Niech myślą o swojej córeczce, ona potrzebuje tego najbardziej.
ReNifer
3 miesiące temu
Chłop w końcu stracił cierpliwość.
Kiki
3 miesiące temu
On poważny, ona fizia pończoszanka.to nie mogło się udac
Kkk
3 miesiące temu
Ten facet to zodiakalne Bliźnięta - czyli fałsz , kłamstwa i manipulacje . Z daleka o takich
Domi
3 miesiące temu
Czyli face Nerd, żyjący w książkach, ta kobieta go omotała. Kompletnie do siebie nie pasują. Na zdjęciach widać, że totalny brak chemii.
...
Następna strona