Majdan: "Pieniądze nigdy nie mogły mnie zmienić, zmieniają tylko ludzi słabych"

150
Podziel się

"Bogaci ludzie nie muszą udowadniać tego, że są bogaci. Tak jak człowiek inteligentny nie musi udowadniać, że jest inteligentny".

Od kiedy Radek Majdan związał się z Małgorzatą Rozenek, w show biznesie funkcjonuje głównie jako partner Perfekcyjnej Pani Domu. Telewizje śniadaniowe odwiedza coraz rzadziej jako ekspert od sportu, zaś w Dzień Dobry TVN pojawia się, by poopowiadać o swojej miłości do Gosi, albo - tak jak ostatnio - by wypowiedzieć się na temat pieniędzy i życia w luksusie:

Uciekamy od obnoszenia się z czymś. Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach. Bogaci ludzie nie muszą udowadniać tego, że są bogaci. Tak jak człowiek inteligentny nie musi udowadniać, że jest inteligentny. Wynosimy pewne rzeczy z domu. Pieniądze nigdy nie mogły mnie zmienić, zmieniają tylko ludzi słabych - powiedział skromnie.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

KOMENTARZE
(150)
gość
4 lata temu
w jego ustach te słowa brzmia nadwyraz śmiesznie...gdyby nie kasa to zesatrzałbyś sie z godnoscią i nie przeszczepiłbyś sobie włosów, a twoja gocha nie powiekszyłaby sobie piersi, lic i ust...kasa jednak zmienia ludzi. W waszym przypadku również psychicznie..bo wam odbija.
hmmmmmm
4 lata temu
mozna kupic wszystko oprocz klasy Radziu!
Alvaro
4 lata temu
Radek, ile lat ma w końcu Twoja Lady - plus minus 10... proszę o odpowiedź
gość
4 lata temu
ty i inteligencja,koń by się uśmiał.
gosc
4 lata temu
a jaki skromny...
Najnowsze komentarze (150)
GOŚĆ
4 lata temu
jak ładne kobiety mogą pokochac takiego świra i miernotę w czapce i tłustymi kłsakami żenadA
Życzliwy
4 lata temu
chłopie, jesteś żałosny i tyle w tym temacie !
Życzliwy
4 lata temu
chłopie, jesteś żałosny i tyle w tym temacie !
loda
4 lata temu
polomski ma od lt milszy tupecikale rozumu mu nie ubywa
gość
4 lata temu
Co Majdan mial na mysli nie koniecznie mialo to znaczyc, ale podsumowal samego siebie i ta cala polska celebrycka nacje. Ludzie bogaci nie musza udowadniac bogactwa, czyli ci ktorzy namietnie ubieraja sie w najdrozsze marki na pokaz, tak na prawde nie sa bogaci, sa PRETENSJONALNI :) Dziekujemy ci Majdan, sam pod soba wykopales dolek.
gość
4 lata temu
Jaki madry szympans?
gość
4 lata temu
ha ha ha ha
zly wybor Rad...
4 lata temu
Majdan, zawsze chciales miec rodzine- z Malgorzata nigdy nie bedziesz mial wlasnych dzieci. Czy tak pociaga cie ladny wyglad, slawa tej bedacej juz za niedlugo w klimakterium kobiety?
gość
4 lata temu
Radzio MASAKRA
gość
4 lata temu
O tak! inteligencja u Radka mocno, będąc jeszcze bramkarzem nie potrafił dwóch zdań sklecić, chyba miał na myśl yntelygencje to owszem ma wypisaną na twarzy. Rozwala mnie również fakt, że programy sportowe zapraszają go w roli komentatora i jakiegoś autorytetu w różnych dziedzinach gdzie prezentuje swoje wypociny, podczas gdy był przeciętnym bramkarzyną a teraz jest poprostu celebrytą ze skłonnością do tandetnych strojów i kobiet.
gość
4 lata temu
pieniądze nie zmieniają ludzi... one uwydatniają ich charakter...
gość
4 lata temu
Tak, tylko to gówno prawda.
gość
4 lata temu
Nawettej starej lampucerze Rozenek kupił fałszywy dowód z inną datą urodzenia. Stara l*******a. Już ci dzieci nie urodzi. Bo d**y nie zaczarujesz babie 50 letniej na 37 jak ona tu pierdzieli. Weż se normalną młodą dupke bez tej sztucznej botoksowej kukły.
gość
4 lata temu
Tylko inteligentny czlowiek mimo bogactwa zachowuje umiar we wszystkim ,a nie lata helikopterem po bulki
...
Następna strona