Trwa ładowanie...
Przejdź na

Majka Jeżowska padła ofiarą przemocy domowej. "Dziecko daje motywację do poprawy swojego życia"

50
Podziel się

Piosenka została dotkliwie podbita przez pierwszego męża. "To było bardzo dawno, mój pierwszy mąż ma teraz rodzinę. Nie chcę do tego wracać".

bCIsqPrF

Publiczna walka o prawa kobiet sprawiła, że wiele z gwiazd decyduje się mówić głośno o nierówności, dyskryminacji, a przede wszystkim przemocy, które doświadczyły. Niedawno publiczną dyskusję na temat przemocy domowej wywołała Weronika Rosati. Po wyznaniach aktorki w jej obronie stanęła między innymi Hanna Lis.

O swoich doświadczeniach opowiedziała również Majka Jeżowska. Piosenkarka wróciła wspomnieniami do sytuacji przed kilkudziesięciu lat i opowiedziała, w jaki sposób udało jej się odciąć od mężczyzny, który pobił ją do tego stopnia, że wylądowała w szpitalu.

bCIsqPsi
KOMENTARZE
(50)
gość
rok temu
Mój malutki synek również sprawił, że zakończyłam toksyczne małżeństwo. Nie można pozwolić na to, by małe dzieci oglądały przemoc we własnym domu.
gość
rok temu
Brawo !!! Nie bójcie się mówić !!
gość
rok temu
Kobiety górą!!!
bCIsqPsj
Justyna
rok temu
Do h*** wafla co z tymi facetami!! Gonic tylko! Brawo Majka!!
gość
rok temu
Bardzo proszę o szkolenia dla tych pseudo dziennikarek. "Tą" zamiast "tę" i ciągłe powtarzanie "jakby". Dykcja też straszna.
Najnowsze komentarze (50)
gość
rok temu
Świetna jest .... Z wiekiem coraz lepsza
gośća
rok temu
Prosta kobieta. Czego od tej pani wiecej wymagac...
gość
rok temu
Maja masz taki tani i tempy wyraz twarzy. Mimo zabiegów widać na twojej twarzy kazdy kilometr pksem który przejechałas do szkoły. Twoje prostactwo zdradzają te opadnięte brwi. Zamiast myśleć o zachowaniu symetrii i jakiejkolwiek równowagi na tym pospolitym, wiejskim ryjku pomysl o tym jak cała branża patrzy i wyje ze śmiechu kiedy taki brzydal wchodzi na ściankę. Wysokie czoło próbujesz zatuszować wyciągając brodę w dół i powiększeniem policzków ale nie masz rady na widoczny gen prymitywnej krwi .. zdradzają Cię małe oczy i wąskie skronie. Ludzie to widzą Maja. Wszyscy drwią
Iwona
rok temu
Podobna do Kozidrak i po co było się poprawiać. Majka była ładna i co jest teraz brzydka Beata
gość
rok temu
Moje dzieci rowniez daly mi sile do zakonczenia chorego zwiazku
gość
rok temu
Dlaczego wtedy nie było nagłośnione...To bylo tyle lat wstecz.....
ewa
rok temu
Dlaczego celebryci, ludzie rozpoznawalni, na starość wspominają lata młodości ? Wdłg. mnie to znak, ze dopada ich demencja !!!!! i nikogo, to nie obchodzi !!!!!!!!!!!
gość
rok temu
Czy ta dzidzia piernik ma lustro.? Cos okropnego ona prędko powinna zamowic wizyte u dobrego psychiatry.
bCIsqPsb
gość
rok temu
Po gębie widać, ze ko-man to damski bokser!
gość
rok temu
Skoro nie chcesz do tego wracać to po co wogóle mówisz?
gość
rok temu
musisz to lubic ,bo tu nie chodzi o dorobienie się i wielkie miłości,tylko o spokój kazdego dnia a taki pan niech seksi gdzie chce a nie znęca się nad kimś
:((
rok temu
manipulowanie komentarzami, najpierw gadaja o sobie brednie a pozniej zale na hejt, zenada
.........:(
rok temu
kompromituje sie ta baba tym wyznaniami w mediach z przed tylu lat.....pewnie liczy na kase za milczenie albo ze zostanie na 5min. medialna gwiazda, zalosne
gość
rok temu
Kobieto bo to wcześnie Tobie się przypomniało o tej przemocy no ale co się robi żeby być na topie
bCIsqPsD