Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hanna Lis wspiera Weronikę Rosati: "Zbyt dobrze znam niestety przemoc, by Weronice nie wierzyć"

208
Podziel się

Wyznanie dziennikarki wywołało lawinę medialnych spekulacji. Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Hanna Lis wspiera Weronikę Rosati: "Zbyt dobrze znam niestety przemoc, by Weronice nie wierzyć"
bCxYDFCJ

Weronika Rosati w ostatnim czasie zdecydowanie przechodzi trudne chwile. Jej wyznanie na temat bycia ofiarą przemocy domowej wciąż budzi ogromne emocje w mediach, a w wymianę argumentów między byłymi kochankami angażuje się coraz więcej osób, w tym także tych znanych publicznie. Aktorkę wsparła między innymi Agnieszka Holland, powołując się na jej "wyrazistą, seksowną urodę", a także Maja Ostaszewska, która skrytykowała osoby mające zarzucać jej w mediach kłamstwo. Dużo mniej wyrozumiałe były Ilona Łepkowska, której wciąż brak twardych dowodów, oraz Joanna Sarapata, była żona Jarosława Jakimowicza, która nazwała Rosati "potworem niszczącym każdego faceta". Robert Śmigielski natomiast, mimo masy medialnych spekulacji, stanowczo zaprzeczył zarzutom byłej ukochanej.

W konflikt Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego zaangażowało się tyle osób, że sprawa nabrała zupełnie nowego, medialnego wymiaru. Co ciekawe, niespodziewanie w sam środek walki na argumenty postanowiła włączyć się także Hanna Lis, która w przeszłości wielokrotnie wspierała już ofiary przemocy domowej. W przeszłości dziennikarka służyła dobrym słowem między innymi w sprawie Katarzyny Figury, która również swego czasu wyznała, że przez długi czas żyła w otoczeniu agresji fizycznej i psychicznej. Podobnie jak Weronika Rosati, Figura mogła liczyć na wsparcie swoich znanych znajomych, lecz również otrzymała ogromną liczbę przykrych i niekiedy okrutnych komentarzy.

_**Wierzę, trzymaj się**_ - napisała Lis w sprawie Rosati i Śmigielskiego, co natychmiast zostało zauważone przez media. Lakoniczna, ale jakże wymowna wiadomość Hanny Lis okazała się wystarczająca, aby wywołać falę spekulacji także na temat jej życia prywatnego. Kilka lat temu dziennikarka napisała głośny felieton, w którym, jak sama stwierdziła, _**"damscy bokserzy są wśród nas"**_ i "**_parkują wypolerowane, nowe modele Jaguara przed bajeczną willą ozdobioną klombami i przystrzyżonym trawnikiem"_. Chodzi oczywiście o osoby publiczne, **które mimo dobrej reputacji często okazują się mieć drugą, wyjątkowo ciemną naturę.

bCxYDFCL

W felietonie Hanny Lis pojawiły się też niezwykle szczegółowe opisy form fizycznego i psychicznego znęcania się, a do tematu podeszła z empatią i cierpliwie wyjaśniała całe zjawisko, w tym wymieniła powody, dla których ofiary wciąż trwają przy swoich katach. Warto wspomnieć, że Lis zeznawała w przeszłości w procesie modelki Zofii Ragankiewicz, a jej informacje okazały się wyjątkowo przydatne dla sprawy. Istotne jest w tym kontekście to, że oskarżony mężczyzna był wcześniej także mężęm dziennikarki... Jej podejście do sprawy i duże zaangażowanie sprawiły, że media zaczęły spekulować na temat jej możliwej własnej styczności z przemocą domową.

_**Zbyt dobrze znam niestety przemoc, by Weronice nie wierzyć**_ - napisała Lis tłumacząc wcześniejszą wypowiedź. Swoim wsparciem Hanna Lis z pewnością udowadnia, że nie brakuje jej empatii, a trudne i kontrowersyjne tematy nie są jej obce. Pozostaje mieć nadzieję, że prawda w końcu wyjdzie na jaw, a trwający właśnie proces Rosati w sprawie Śmigielskiego przyniesie odpowiedzi na wiele pytań.

bCxYDFCR
bCxYDFDm
KOMENTARZE
(208)
Gość
rok temu
Nie ma co spekulować. Na salonach od zawsze było wiadomo, że jej poprzedni mąż to damski bokser.
gość
rok temu
Ja tez jej wierze, niestety rowniez mialam meza boksera.
gość
rok temu
Mam do Was kochani pytanie, ile osób zmaga się z różnymi lękami, fobiami?
bCxYDFDn
gość
rok temu
Pan dr jakby był niewinny to by ją od razu pozwał. Taka prawda.
gość
rok temu
Fajnie że wspiera i że nie milczą obie. DOŚC milczenia o przemocy domowej
Najnowsze komentarze (208)
gość
rok temu
tak jak i twój.
Gość
rok temu
Dwie resortowe....
gość
rok temu
facet, który podnosi rękę kobietę (oraz innych słabszych) już dawno przestał być facetem.... jest poi prostu słabą, zakompleksioną miernotą!!!!
gość
rok temu
Bo w takim się wychowujemy społeczeństwie. Bezkarność.
gość
rok temu
Zuławski też tak twierdził …. ;)
Anna
rok temu
Nawet jeśli to prawda,powinna załatwić to poza opinia publiczna,krótko i skutecznie! Do sądu,wyrok,alimenty i ograniczenie praw do opieki nad dzieckiem.Tyle! Sytuacja jest żenująca,słowo przeciwko słowu,babranie się w g*****e.Rozbila zwiążek faceta z rodziną i nie wstydziła się tego,była żona ortopedy mogła ja pogrążyć i zaistnieć na tym a jednak nikt o niej nie słyszał.
Gość
rok temu
Akurat, nie wszyscy chcą wywalać swoje flaki publicznie tak jak celebrytki
gość
rok temu
I kupowac kobiety dla jaguara gotowe znieść bardzo wiele...
bCxYDFDf
gość
rok temu
Lisica jak Rozenek tez obciela,papugi
Gość
rok temu
Brawo pani Haniu .
Gość
rok temu
Wierzę hance ale tej drugiej nie, dla mnie totalnie sciemnia dla szmalu, ma kosmiczne wymagania finansowe i trochę się odkryła w komentarzach
Gość
rok temu
Na rzeczy jest przede wszystkim żądza pieniądza
Gość
rok temu
Obie , podrywaczki cudzych mezow....!!!!!! Jedna warta drugiej..... masakra. Dno
Gość
rok temu
Obie , podrywaczki cudzych mezow....!!!!!! Jedna warta drugiej..... masakra. Dno
...
Następna strona
bCxYDFDH