Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Małgorzata Godlewska pochwala deportację Novaka Djokovića i uderza w antyszczepionkowców. "To nie jest wesołe pierdololo, to są REALNE ŚMIERCI"

348
Podziel się:

Gosia Godlewska w nowym wywiadzie ostro wypowiedziała się również o Edycie Górniak. "Jaką ma moc oddziaływania: czy jest to tylko Instagram, czy więcej?" - twierdzi pielęgniarka i celebrytka.

Małgorzata Godlewska pochwala deportację Novaka Djokovića i uderza w antyszczepionkowców. "To nie jest wesołe pierdololo, to są REALNE ŚMIERCI"
Gosia Godlewska pochwala deportację Novaka Djokovica i uderza w antyszczepionkowców. "To nie jest wesołe pierdololo, to są REALNE ŚMIERCI" (East News, Instagram)

Małgorzata Godlewska dała się poznać szerokiej publice jako barwna i rozśpiewana osobowość medialna, której niektórzy złośliwie wytykali niedoskonałości wokalne. Prawda jest jednak taka, że "zabawa w celebrytkę" to jedynie hobby Gosi, które pozwala jej odreagować niezwykle ciężką i odpowiedzialną pracę w szpitalu. Godlewska deklaruje, że zawód pielęgniarki traktuje jak powołanie, a ostatnio została wyróżniona przez Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego odznaką honorową "Za zasługi dla ochrony zdrowia" za walkę z pandemią.

Celebrytka wielokrotnie wykorzystywała swoje zasięgi w sieci, by przekonywać ludzi do szczepień. Była świadkiem wielu dramatycznych scen, kiedy pacjenci umierali na na COVID, nie mogąc nawet pożegnać się z bliskimi.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek o koronasceptykach: "Zapraszam do szpitala"

W ostatnim wywiadzie dla serwisu Vibez Godlewska została zapytana, co mogliby zrobić rządzący, żeby jeszcze bardziej zmobilizować ludzi do szczepień. Pielęgniarka twierdzi, że brakuje konkretnych działań.

A co zrobiła Australia z Djokovićem? Przy 25 milionach mieszkańców mają w ostatnim okresie od 20 do 50 śmierci dziennie. Potrzebne są konkretne decyzje i odwaga ich wprowadzania bez oglądania się na "internetowych ekspertów" - wyznała.

Michał Dziedzic dociekał też, czy Godlewska zanuci jeszcze kiedyś jakiś hit Edyty Górniak, która jest jedną z najsławniejszych "koronasceptyczek". Chyba się na to nie zanosi, biorąc pod uwagę surową ocenę, jaką Godlewska wystawiła Górniak...

Oczywiście nikogo dosłownie nie przekonywała, ale słowa i komunikaty, lekceważenie sytuacji epidemiologicznej wpływają na innych, bo ludzie podejmują decyzje na podstawie opinii ich autorytetów. Załóżmy, że to były dorosłe osoby. A więc 10 procent fikcyjnych fanów Edyty, które w konsekwencji mogły zrezygnować ze szczepionki, przełożyłoby się na 115 śmierci w 2021 roku. 115 rodzin mogło stracić swoich bliskich.

Gosia zaapelowała do wszystkich osób cieszących się popularnością, by starali się postępować odpowiedzialnie.

Jaką moc oddziaływania ma Edyta Górniak, czy jest to tylko Instagram, czy więcej? I podobnie z każdą inną osobą: czy to jest kurator oświaty, czy influencer, celebryta i tak dalej... Ich pozycja i zasięgi przekładają się na decyzje dotyczące szczepień. To nie jest wesołe "pierdololo", to są realne śmierci, w których uczestniczę praktycznie codziennie - dodała.

Czy jeszcze kilka lat temu przypuszczalibyście, że jedna z sióstr Godlewskich będzie merytorycznie pouczać Edytę Górniak?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(348)
KKO
5 miesięcy temu
Szok i niedowierzanie. Wszystko co powiedziała ma sens. Brawa dla tej Pani
🙄🙄🙄
5 miesięcy temu
Mojej przyjaciółki ojciec zmarł tydzien temu na covid był niezaszczepiony, cała jej rodzina się nie szczepi i wysnuwa jakieś spiskowe teorie. Gdy zapytałam czy teraz po smierci swojego taty zaszczepi się powiedziała ze ani ona ani jej mama nie zaszczpią sie 🙄
Yggi
5 miesięcy temu
Brawo, Gocha! Na pohybel Górniakowej i im podobnym.
Ela
5 miesięcy temu
To nie jest zabawa tylko tysiące zgonów
Gosia
5 miesięcy temu
Brawo!!!!
Najnowsze komentarze (348)
Adam
4 miesiące temu
Jejku no mowi normalnie..
Maggy
5 miesięcy temu
Gratulacje Pani Małgorzato!!!
Iga
5 miesięcy temu
Też jestem za szczepieniem i to obowiązkowym ile tragedii rodzinnych mogłoby uniknąć wiem co pisze bo to przeszeszlam. Ktos w przyszłości za te śmierci odpowie!
ama
5 miesięcy temu
Pracuje w sprzedaży, mam mnóstwo kontaktów z ludźmi. Raz złapałam covid, przechorowałam jak grypę. Nigdy się nie zaszczepię. Moja pracownica z kolei zaszczepiła się i dostała zapalenia tkanek organizmu...Zadajmy sobie pytanie dlaczego politycy są zwolnieni ze szczepień?
taka prawda
5 miesięcy temu
No to mi zaimponowałaś ,dziewczyno .Ja myślałam ze ty nic mądrego do powiedzenia nie masz po twoich wystąpieniach muzycznych , a tu ... brawo
Jesteś mistrz...
5 miesięcy temu
Brawo Novak!
Świadomy kons...
5 miesięcy temu
Dbam o zdrowie, sprawdzam co jem, nie przyjmę preparatu firmy wielokrotnie skazanej w procesach o odszkodowania za śmierć i chorobę. To że 10 lat wyprocesuje odszkodowanie nie zwróci mi zdrowia. Szczepilam się na choroby zakaźne i szczepilam dziecko.
Tragedia
5 miesięcy temu
a bierta se te łóżka i miejsca w szpitalach, generalnie róbta se co chceta ale skoro mnie służba zdrowia nie będzie leczyła, bo żem nieszczepiony, to bardzo prosze ode mnie składek nie pobierać i tak powinni zrobić w całym kraju. Państwo szczepionkowcy podnoszą wielkie larum i płaczą, że możemy zajac ich miejsca w szpitalach, ok mordy oddaje wam swoje miejsce, ale prosze oddawac mi składki albo ich już nie pobierać. Nie zamierzam płacić za ten cyrk. Nie po to tyle lat opłacam składki i je *bie jak wół żeby przyszedł jakiś szczepiony Józek i mi pier****ł jaki to jestem zły i straszny.
PanKleks
5 miesięcy temu
Szkoda że nie była taka mądra jak się wypełniała plastikiem.
Roma
5 miesięcy temu
🙄🤭🤮
Madzia
5 miesięcy temu
Gosiu, idź trzepać kapuchę, póki jeszcze można.
Ola
5 miesięcy temu
PRECZ ZE SZCZEPIENIEM.
celia
5 miesięcy temu
sa 3 rodzaje zastrzyków które nie są szczepionkami - sól fizjologiczna 2 - pól na pół 3- trutka 100% ROSYJSKA RULETKA
Iga
5 miesięcy temu
Koleżanki brat miesiąc temu zginął w wypadku samochodowym był reanimowany jeszcze na SORze a wpisali przyczynę zgonu Covid. Sprawa zgłoszona do prokuratury.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie