Trwa ładowanie...
Przejdź na
Michał Dziedzic
Michał Dziedzic
|

Małgorzata Godlewska miażdży hejterów: "Odznaczenie dostałam za pracę przy 3 fali, za miesiące po 450-500 GODZIN MIESIĘCZNIE"

288
Podziel się:

Gros internautów nie było w stanie zrozumieć dlaczego Małgorzata Godlewska została odznaczona przez ministra zdrowia. Rozśpiewana pielęgniarka postanowiła im to wyjaśnić...

Małgorzata Godlewska miażdży hejterów: "Odznaczenie dostałam za pracę przy 3 fali, za miesiące po 450-500 GODZIN MIESIĘCZNIE"
Małgorzata Godlewska miażdży hejterów: "Odznaczenie dostałam za pracę przy 3 fali, za miesiące po 450-500 GODZIN MIESIĘCZNIE" (Instagram)

Medialna kariera Małgorzaty Godlewskiej jest dowodem na to, że pozory potrafią mylić. Gdy lubująca się w śpiewaniu kolęd celebrytka pojawiła się w show biznesie, była raczej obiektem kpin internautów, którzy śmiali się z jej krzykliwych kreacji i warsztatu wokalnego. Niedługo później okazało się, że ściankowe podboje kolorowej Gosi są jedynie niewinnym hobby, które pozwala jej odreagować niezwykle ciężką i odpowiedzialną pracę w szpitalu. Godlewska od lat pomaga pacjentom jako pielęgniarka, a ci, którymi się opiekowała, zgodne twierdzą, że wkłada ona w swoją pracę całe serce.

Zobacz także: Esmeralda Godlewska wspiera siostrę: "Działa w dwóch szpitalach i bardzo ciężko pracuje"

Od czasu wybuchu pandemii Małgorzata podporządkowała całe swoje życie pracy dla chorych i przestała raczyć fanów nowymi, kampowymi teledyskami. Czasem jedynie uaktywniała się Instagramie, apelując do ludzi, by szczepili się na covid. Jej trud i znój docenił nawet Minister Zdrowia Adam Niedzielski. Gosia jest jedną z pielęgniarek, które zostały ostatnio wyróżnione honorową odznaką "Za zasługi dla ochrony zdrowia" w walce z pandemią.

Gros internautów śmieszkowało z faktu, że minister wyróżnia Godlewską. Małgorzata postanowiła więc im krótko wyjaśnić, dlaczego została odznaczona.

Do wszystkich robiących gó*noburze. Odznaczenie dostałam (nie tylko ja) za pracę przy 3 fali, za miesiące po 450-500 godzin miesięcznie (mój oddział + dodatkowo covid), za to jak traktowałam pacjentów, ludzi z zespołu, zespoły które prowadziłam... Mam wam o tym zaśpiewać, by było jasne? - napisała na Twitterze Małgorzata Godlewska.

Myślicie, że najsłynniejsza polska pielęgniarka znajdzie chwilę i uraczy nas w te święta jakąś nową kolędą?

Czy kryzys w związku Deynn i Majewskiego to tylko medialna ustawka? 

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(288)
111
7 miesięcy temu
Kobieta robi zdecydowanie więcej niż "elita celebrycka" nastawiona na kasę.
Asi
7 miesięcy temu
500 godzin w miesiącu?! To wychodzi po 16 godzin dziennie! Codziennie! Masakra
Ada
7 miesięcy temu
Brawo Gośka!!
Gość
7 miesięcy temu
Brawo 😉
Ppp
7 miesięcy temu
Tak trzymać!
Najnowsze komentarze (288)
Maggy
5 miesięcy temu
Tacy Ludzie,którzy narażają własne zdrowie , życie dla innych to Bohaterzy!
Noe
7 miesięcy temu
Z całą pewnością to najbardziej zasłużona wśród pielegniarek...każdy lekarz z nocnej zmiany to potwierdzi:):):):)
Mkar
7 miesięcy temu
Super gratuluję i pomagaj dalej, bylime za godną płacę i myśl też o sobie❤️ dawaj przykład innym, powodzenia!
Zzzzzzzz
7 miesięcy temu
Laska o nagroda
Magda
7 miesięcy temu
Przekochana osoba !!!! Przychodziła do mnie w nocy przed operacja kręgosłupa jedna z nielicznych pielęgniarek która podchodziła sercem do pacjentów!!!! Nie oceniajmy książki po okładce to jej sprawa jak wyglada !!!
Szpilka
7 miesięcy temu
Gośka to patriotka, zasuwa dla kraju i dla rodaków. Brawo!!! Do pięt jej nie dorastają nasi patocelebryci ani lenie próbujące przekroczyć granicę, zdrowe chłopy uciekają zamiast odbudowywać swoje ojczyzny. Nie mogłaby byc takim kolorwym ptakiem ani chwalic się figurą gdyby te osoby mialy dyktowac normy społeczne u nas. A kolęde chętnie, niech nagra, zawsze to wesołe 😂 tak powstaja legendy internetu
Chodzący za d...
7 miesięcy temu
Żenada/ WIM...KORYTO ....MEDALE DYPLOMY...90/%kombinezonu nie miało na sobie
Zibi
7 miesięcy temu
Brawo dla Pani i Pani koleżanek
Iwa
7 miesięcy temu
Jestem piel .pracuje również z covid .takie medale dostał każdy pracownik Szpitala....to nie jest tak że jakiś się wyróżniła.. nie.poprostu pracowała jak każdy zatrudniony..tylko że ona potrafi to wykorzystać do celów marketingowych a inni nie robią tego bo nie mają takiej potrzeby.
Natura
7 miesięcy temu
Czy ty jesteś w stanie uśmiechnąć się normalnie? Lalka barbie po remoncie
Agata
7 miesięcy temu
To znaczy się że Gosia jest dobrym człowiekiem i reaguje na to dobrym sercem. Jestem z jej miasta i jestem z niej dumna. Brawo Gosiu. A inni niech sobie piszą co chcą. Dobro wraca
Xzx
7 miesięcy temu
szła na oddział covidowy i wyrobiła tyle godzin nie dla ludzi a dla kasy, pielęgniarek na tych oddziałach brakuje, a jeśli już jakas się zdecyduje to zgarnia dużo więcej za dyżur niż na zwykłym oddziale. Mam kolezanki co nie wychodziły ze szpitala a przy wypłacie była piękna suma. To jest czas dla nich gdzie mają możliwość podciągnąć budżet domowy. I robia ta.
Jkita
7 miesięcy temu
Jak tej Pani nie lubię... tak mi zaimponowała. Gratuluję. BRAVO!
Martias
7 miesięcy temu
Ciekawe nie wiedziałam że pracuje tak ciężko. A ta druga też jest pielęgniarka? Esmeralda
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie