Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Małgorzata Godlewska przekonuje do zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi: "Dawno zapisałam się na DWA STRZAŁY"

138
Podziel się:

W tym roku celebrytka zrezygnowała z Wigilii w rodzinnym gronie, by czuwać nad pacjentami zakażonymi Covid-19. Małgorzata Godlewska wyraziła także swoją opinię na temat szczepionek przeciwko wirusowi.

Małgorzata Godlewska przekonuje do zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi: "Dawno zapisałam się na DWA STRZAŁY"
Małgorzata Godlewska zachęca do zaszczepienia się przeciwko Covid-19 (Instagram)

Małgorzata Godlewska jest z pewnością jedną z najbardziej barwnych celebrytek w polskim show biznesie. Zdobyła popularność głównie dzięki roznegliżowanym sesjom zdjęciowym oraz "autorskim" wykonaniom ponadczasowych pieśni.

Godlewska ma też inne, bardziej przyziemne oblicze. Na co dzień pracuje w szpitalu jako pielęgniarka. W tym roku zrezygnowała nawet ze śpiewania kolęd, by oddać się powołaniu i czuwać nad pacjentami chorymi na koronawirusa.

Zobacz także: Prof. Szuster-Ciesielska o szczepionkach Pfitzera i Moderny: "Będą nas chroniły przed różnymi typami koronawirusów"

W przerwie między pełnieniem obowiązków pielęgniarka opublikowała wpis dotyczący szczepień przeciwko Covid-19. Jak wiadomo wprzestrzeni publicznej funkcjonuje wiele celebrytów ochoczo wypowiadających się na ten temat mimo braku podstawowej wiedzy. Na ich tle wpis Małgorzaty jawi się jako głos rozsądku.

Chcę Wam zmienić perspektywę - zaczęła. Wiecie co o szczepionce sądzą covidowi pacjenci? „Zrobię wszystko… zrezygnuję z alkoholu, papierosów, używek by tego więcej nie przechodzić… Oddam wszystko za trochę więcej oddechu… Zaszczepię się natychmiast, jak tylko będę mógł". W trakcie takiej rozmowy często robią przerwę na odpoczynek (by złapać oddech…). Więc możecie sobie mędrkować i rozważać „za” i „przeciw” w zaciszu domu… Tylko pytanie czy naprawdę chcecie sprawdzać swoją odporność na covida? Przeszedłeś covida bez problemu? Fantastycznie, pytanie czy za drugim razem również Ci się uda? Nie chcę ryzykować i już dawno zapisałam się na 2 strzały szczepionki! - zdradziła.

Pod wpisem Godlewskiej natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Uaktywnili się m.in. antyszczepionkowcy, których opinii nie warto przytaczać. Wiele osób pogratulowało jednak Małgorzacie rozsądnej postawy.

"Brawo! I oby wszystko mogło wrócić do normalności po zaszczepieniu społeczeństwa!", "Szanuję bardzo!", "Dziękuję Pani za te słowa" - czytamy.

Myślicie, że Edyta Górniak przeczyta wpis Gosi i zmieni zdanie na temat szczepionek?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(138)
Mart
rok temu
To jest równa babka. A to przez co teraz przechodzą pielęgniarki to jest kosmos. Najciężej pracujące osoby w kraju, a zarabiają grosze
Kania
rok temu
Jest mi smutno. Moja mama zmarła dwa miesiące temu, to pierwsze święta bez niej. Płaczę, siedzę na Pudlu i najchętniej przespałabym te święta 😔
Nik
rok temu
Dziwna jest, ale za wykonywaną pracę nalezy się jej szacunek
Pepe
rok temu
Na Google Maps można śledzić św. Mikołaja. Teraz do Erytrei jedzie
MedicalXpress
rok temu
Zmutowany szczep koronawirusa rozprzestrzeniający się w Wielkiej Brytanii jest średnio o 56% bardziej zaraźliwy niż jego oryginalna wersja - ostrzegają naukowcy w badaniu, wzywając do szybkiego wprowadzenia szczepionek, aby zapobiec większej liczbie zgonów.
Najnowsze komentarze (138)
Grazyna
rok temu
Ciekawe ile hajsu wziela za reklame.
Alojzy
rok temu
Niech sie szczepi i 10 razy, eutanaxja na życzenie, a takich pustych lalek jest stanowczo za dużo na tym swiecie.
Lena
rok temu
Oddam jej też swoje szczepionki jak chce
marta
rok temu
O cholera, nie chciałabym, żeby się mną zajmowała
👏👏👏
rok temu
Nigdy bym nie pomyślała ze pracuje jako pielęgniarka . Szacun.
Witklaczy
rok temu
Wyskocz z 4 piętra będzie lepszym lekarstwem dla ciebie niż szczepionka!!!!
oksymoron
rok temu
Celebrytka pracuje.
Jan
rok temu
Ja bym proponował żeby więcej warg sobie nie szczepila bo jej za bardzo puchną.
ikiv
rok temu
Celebryci są NIKIM .
szary.robak
rok temu
Ciekawe czy ktoś normalny wierzy w te bzdury które tu są przytaczane. Przecież żaden myślący człowiek nie zaszczepi się tym "wynalazkiem Gates'a.
Precz
rok temu
Babka wzięła kupę kasy od firm farmaceutycznych aby promować depopulacje ludności. Tak będziesz kiedyś odpowiadać za namowę uszkodzenie człowieka A nawet śmierć.
Andrzej
rok temu
Mogę Pani odstąpić swoje dwie porcje...
Kochanowski
rok temu
Dwa strzały, chyba na twarz. Tylko, czy przybędzie śmiałek :)
Ona
rok temu
Do twarzy pani Gogolewskiej w tej masce, radzę nie zdejmować.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie