Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Małgorzata Ohme o Filipie Chajzerze: "Cokolwiek by nie zrobił, to generuje kontrowersyjne opinie. CZĘSTO NIESPRAWIEDLIWIE"

120
Podziel się:

Małgorzata Ohme zabrała głos w sprawie negatywnych komentarzy, z którymi mierzy się Filip Chajzer. Współprowadząca "Dzień dobry TVN" ma ten temat pewną teorię. "Jak się już urodził, to był Chajzerem" - tłumaczy. Sensowny argument?

Małgorzata Ohme o Filipie Chajzerze: "Cokolwiek by nie zrobił, to generuje kontrowersyjne opinie. CZĘSTO NIESPRAWIEDLIWIE"
Małgorzata Ohme o krytyce, która spada na Filipa Chajzera. "Często niesprawiedliwie" ("Dzień dobry TVN", AKPA)

Filip Chajzer już od lat jest w rodzimym show biznesie jedną z postaci, które są pełne skrajności. Z jednej strony gospodarz "Dzień dobry TVN" i syn Zygmunta Chajzera angażuje się w rozmaite akcje charytatywne, czego w końcu nikt nie podważa, z drugiej z kolei generuje kontrowersje, które kończą się zwykle lawiną negatywnych komentarzy. (I nowymi akcjami charytatywnymi...) Pamiętnej parodii ataków paniki wielu nie może mu wybaczyć do dziś.

Filipowi Chajzerowi kontrowersje nie są obce. Niejedno ma jednak na sumieniu

Każdy, kto śledzi polski show biznes od lat, z pewnością był świadkiem niejednej afery z Filipem Chajzerem w roli głównej: zaczynając od "ataku paniki" w Dzień dobry TVN", idąc przez pamiętne homofobiczne komentarze, a kończąc na głośnej sprawie całowania kobiet w "Ameryka Express" i jego reakcji. Prezenter co prawda przepraszał za wspomniane akcje, jednak wielu miało zastrzeżenia nawet do formy i treści oświadczeń, pod którymi się podpisywał.

Dziś Filip stara się unikać kontrowersji, jednak wielu wciąż ma mu za złe akcje z przeszłości, które ciągną się za nim jak cień. Teraz głos w sprawie postanowiła zabrać Małgorzata Ohme, a więc jego ekranowa partnerka ze śniadaniówki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Filip Chajzer: "Moja kariera to jedno wielkie zaskoczenie. Teraz spełniam kolejne marzenie"

Małgorzata Ohme o Filipie Chajzerze i hejcie. Tak tłumaczy negatywne komentarze

Gospodyni "Dzień dobry TVN" zgodziła się na rozmowę z reporterką Plotka, która zapytała ją o zdanie w sprawie negatywnych komentarzy publikowanych na temat Filipa w internecie. Co ciekawe, jego koleżanka z programu twierdzi, że wynika to m.in. z urodzenia się w "medialnej" rodzinie, a opinie, które pojawiają się w sieci, są "często niesprawiedliwe".

Filip wiesz, jakby jest Filipem Chajzerem i jak się już urodził, to był Chajzerem i cokolwiek by nie zrobił, to i tak generuje też kontrowersyjne opinie. Często niesprawiedliwie. Myślę, że każdego to dotyka, ale myślę, że coraz mniej. Ja mam mniej hejtu, ale ostatnio mam wrażenie, że więcej - argumentuje.

W których przypadkach kontrowersje były "niesprawiedliwe"? Tego Ohme już nie tłumaczy. Na temat samego hejtu mówi z kolei tak:

Im wyższa jest twoja popularność, to nawet nie zauważasz tego w kontekście swojego życia, tylko zauważasz to w kontekście hejtu. Każde nasze zachowanie jest oceniane. Głównie negatywnie. Mnie jest to łatwiej zrozumieć, ale nie mówię, że mnie to nie dotyka. Mnie jest łatwiej to zrozumieć, że nie jest to historia o nas, a o ludziach, którzy to piszą - tłumaczy.

Faktem jest, że dla hejtu nie ma żadnego usprawiedliwienia, a bezpodstawna i często bolesna krytyka to zmora dzisiejszych czasów, szczególnie w sieci. Nie sposób natomiast nie odnieść wrażenia, że coraz częściej w pojęcie "hejtu" opakowuje się też konstruktywną krytykę, która zazwyczaj wynika ze szkodliwości społecznej czynów danej osoby.

A Wy zgadzacie się z teorią prezenterki?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(120)
Renn
rok temu
Tu nie chodzi o to ze jest z medialnej rodziny, coz za bezsensowne tlumaczenie. Tu chodzi o jego osobowosc. Gosc jest irytujacy i nie do zniesienia. Nie moge go sluchac.
Stanowczo nie...
rok temu
Najgorszy duet w tv jakikolwiek można sobie wyobrazić . Pani O na sile próbuje być zabawna , robi te maślane oczy do Filipa . Masakra , żenua .
Nie ukryjesz ...
rok temu
To jedna z tych co się uśmiechają do kamery, a później sięgają po kieliszek, albo proszek. Po jej twarzy wszystko widać.
Megi
rok temu
Chejer to kombinator. W zbiórkach i swojej Fundacji też. Nie wybielajcie go..
Sylwester
rok temu
Ble ble ble, on sam jest sobie winien. Po ostatnich wybrykach, ludzie patrzą na niego inaczej, wszystko im przeszkadza nawet fryzura
Najnowsze komentarze (120)
Nel
rok temu
Filipek nie udał się tatusiowi,dostał posadę w TVN dzięki układom.. Nadaje się do układania kostki brukowej po przeszkoleniu.
sorry
rok temu
Kto i dlaczego tak natrętnie lansuje tych dwoje?
gość
rok temu
Tłumaczenie ,że urodził się z tzw.nazwiskiem jest śmieszne.Ocenia się go za zachowanie,pajacowanie i sam sobie na to zapracował.Gdyby się nazywał Kowalski też by był negatywnie oceniany
Koleś
rok temu
On był dużo fajniejszy jak był z Gosią Walczak . Teraz jak jest z tą była/ nie byłą narzeczoną to dno ,jak by był cały czas na haju
Trener
rok temu
Oni obydwoje są akurat: wyjątkowo irytujący, dziwnie pobudzeni, sztuczni i zbyt głośni. A Ego......każdego z nich rozbuchane do granic. Razem i osobno - nie do zniesienia
Mia
rok temu
Owszem,od urodzenia jest Chajzerem tyle ,ze ojciec cieszy sie sympatia
Dil
rok temu
Cokolwiek mówi ta pani tez brzmi niewiarygodnie…..
jan
rok temu
taka sama osobowość jak Królikowskiego obaj po maturach wepchnięci do show biznesu przez rodziców a osobowości poza norma /nie zbadane/
Niesmak
rok temu
Żeby to jeszcze nastolatka tak zachowywała sie jak Ohme ale ta kobieta ma 40+++ Trochę to żenująco wygląda to takie lepienie się i pokładanie na chłopach. On dno.
Społeczeństwo
rok temu
Poziom prowadzących oddaje poziom widzów
3-40
rok temu
Ohme Chajzer slabi prowadzacy program mdli sie jak prowadza sniadaniuwke tacy niedorobieni
Telewidz
rok temu
Bywa śmiesznie……oboje sa chwilami zawieszeni nad głowami widzow.Program na żywo wymaga błyskotliwości i doskonałego przygotowania prezentowanych tematow.Niestety pan Filip czesto jest nieprzygotowany i nadrabia „głupawka”.Pani Małgorzata kiedyś prowadziła ciekawe rozmowy a teraz bywa ze sie upodabnia do partnera i zadaje „głupie: pytania i stroi miny…….
Lola
rok temu
Pewnie pani Ohme chce zachować pracę. Kasa za wszelką cenę. Nie obchodzi jej że widzowie ich nie trawią że nie mogą spędzić miłe czasu przed ekranem telewizora . Ze da zirytowani ich zachowaniem.. po dołączeniu Rizenkowej już tylko wydania z Dorota i Marcinem są oglądane z przyjemnością . Ale co tam PRZECIEZ ONI WIEDZA LEPIEJ CZY SA OK CZY NIE
q222
rok temu
Ich oboje nie da się oglądać... wchodzenie sobie w słowa , dziwne żarty
...
Następna strona