Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|
aktualizacja

Małgorzata Ohme WSPIERA partnerkę Filipa Chajzera! Porozmawiają o tym na dyżurze w "Dzień Dobry TVN"?

151
Podziel się:

Po opublikowaniu zdjęć Filipa Chajzera ze spotkania z przyjaciółką, prezenter i jego matka jego syna Małgorzata Walczak wydali oświadczenia. Okazuje się, że Małgorzata Ohme, koleżanka Filipa z pracy, chyba sympatyzuje z Walczak...

Małgorzata Ohme WSPIERA partnerkę Filipa Chajzera! Porozmawiają o tym na dyżurze w "Dzień Dobry TVN"?
Koleżanki Chajzera wspierają Małgorzatę Walczak (AKPA, Pudelek Exclusive)

Filip Chajzer znów jest w centrum zainteresowania mediów, niestety znów nie z powodów, o których by marzył. Najpierw został przyłapany w centrum Warszawy na bardzo intymnym spotkaniu z pewną kobietą, a zaledwie kilka dni później zastanawiał się w "Dzień Dobry TVN", "czy wolno być gejem w sporcie". O ile błyskawicznie odpowiedział na krytykę po skandalicznych słowach ze śniadaniówki, o tyle na komentarz po pokazaniu zdjęć z tête-à-tête przy winku musieliśmy czekać dość długo.

Szybciej zareagowała jego oficjalna partnerka i matka syna, Małgorzata Walczak. Kobieta dodała wymowny post o "trudnym byciu tu i teraz", a w dwie godziny później, w niedzielę wieczór, przemówił sam Filip. Między słowami można zrozumieć, że podjęli decyzję o zakończeniu związku. Takie samo oświadczenie udostępniła zresztą Walczak.

Przypomnijmy, co napisali: Filip Chajzer WYDAŁ OŚWIADCZENIE!

Oświadczenie wywołało falę spekulacji fanów Filipa Chajzera, z których część pisze także na Instagramie Małgorzaty Walczak. Dotychczasowa partnerka i menedżerka Chajzera (!), ma otwarty profil, a w obserwujących także koleżanki Filipa z pracy: Urszulę Chincz i Małgorzatę Ohme.

Zobacz także: Filip Chajzer reklamuje swój nowy program: "Dostanę miesiączki"

Co ciekawe, Chincz i Ohme zostawiły Walczak wspierające komentarze: pierwsza napisała, że jest z nią "całym sercem", a druga zostawiła pod oświadczeniem wymowne serduszko. Może przypomnijmy jeszcze, że Ula Chincz swego czasu bardzo lubiła Chajzera: namówiła go do przeprowadzki do Konstancina i prowadziła z nim kilka programów. Pierwsze oznaki ochłodzenia relacji odnotowano w marcu 2019 roku, gdy Chajzer dostał rolę prowadzącego nowego "Big Brothera", na co liczyła "Ula Pedantula".

Ciekawe, kiedy Chajzer i Ohme będą mieć wspólny dyżur w "Dzień Dobry TVN". Myślicie, że porozmawiają ze sobą poza kamerą?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(151)
lol
2 lata temu
dobro dziecka najważniejsze... dlatego będę publicznie zdradzać matkę dziecka na oczach całej polski... 👌
Kot
2 lata temu
O masakra, dowiedzieć się o zdradzie męża z artykułu na pudelku…
cnnxbx
2 lata temu
taaa pewnie wszystkie wiedzialy o jego skokach w bok a teraz “jestesmy z toba”…. partner zawsze dowiaduje sie ostatni
Pytam
2 lata temu
Czy tylko ja nie wiem o czym ten art????
Ech...
2 lata temu
Ani on miły, ani inteligentny, ani wartościowy, ani charyzmatyczny, ani nawet przystojny... Wciśnięty do telewizji przez swojego ojca, któremu niestety nie dorasta do pięt... Narcyz o wielkim ego... a buta i ignoranctwo wychodzą z niego za każdym razem gdy otworzy usta...
Najnowsze komentarze (151)
Ejla
9 miesięcy temu
A któż to ten jakiś Chajzer,?
Ejla
9 miesięcy temu
A któż to ten jakiś Chajzer,?
Ekza
9 miesięcy temu
Coś z nim nie taj
Gość 5
2 lata temu
Oj tam, oj tam niech umówi się do programu miasto kobiet na wywiad z Olą. Następny teatrzyk, czy naprawdę życie i przykre zdarzenia w jego życiu nic go nie nauczyły.
Adam
2 lata temu
Akcja z kobietą w restauracji to ustawka! Tak jakby chciał, by to wyszło i by szybciej można było zakończyć związek. Czy była już dziś partnerka wiedziała czy nie? Obie opcje wchodzą w grę. Który facet - znany jednak - umówiłby się w ten sposób z kobietą i tak się zachowywał?
Adam
2 lata temu
Ohme - prezenterka nie mająca o wielu rzeczach pojęcia, często ośmieszająca się w DDTVN, mi byłoby po prostu wstyd czasami. Owszem, można to w żart obrócić, ale ile razy? Nie wypowiadam się na temat jej jako psychologa, choć zachowanie przy wielu poważnych tematach, też wzbudza kontrowersje - we mnie jako "normalnym" widzu, a co dopiero w psychologach.
Alexa
2 lata temu
Dziś w DDTVN czuć między nimi pewną sztuczność. Dziewczyna od plotek z showbizu też mu wbiła szpileczkę.
Rakieta
2 lata temu
Żonaty=nietykalny. Kobiety zrozumcie. Najpierw zamyka się jeden związek a potem wchodzi w drugi. No chyba że jest się mega tchórzem jak 99,9% facetów i tak załatwiają sprawy. Wstyd dla jednego i drugiego jeśli tak nie było, bo może było
sis
2 lata temu
Uwielbiam te podpisy Pudelka pod zdjęciami- F. Chajzer na winku z kobietą inną niż matka jego dziecka. No złoto !!!!! :)
Dorota
2 lata temu
Koszula w kratę z lidla
Aaa
2 lata temu
Lepiej niech nic już nie mówi
szczery
2 lata temu
On już chyba chciał ,żeby go z nową dziewczyną przyłapano, nie krył się, bo inaczej nie umiał zakończyć relacji z żoną , Pudel go wyręczył
Mało
2 lata temu
Co taka małolata sobie myśli... Nie wie że ktoś jest zajęty ? Że rozwala czyjąś rodzinę? Przyzwoitosc to jednak rzadko spotykana cecha... O nim nie wspomnę dno i wodorosty
Ppm
2 lata temu
Twierdził że warto być przyzwoitym... Szkoda że nie mówił o sobie...
...
Następna strona