Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wróciła na plan "Klanu": "Pracuje teraz bardzo intensywnie"

100
Podziel się

Zawodowe obowiązki kontynuuje również jej córka Julia, która od lat wciela się w córkę serialowych Lubiczów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wróciła na plan "Klanu": "Pracuje teraz bardzo intensywnie"
Małgorzata Ostrowska-Królikowska (East News)
bEgKVJwB

Nieco ponad tydzień temu w Warszawie odbył się pogrzeb Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł 27 lutego w wieku 58 lat. Królikowski od dłuższego czasu zmagał się z problemami zdrowotnymi - ostatnie miesiące spędził w szpitalu, gdzie walczył z ciężką chorobą neurologiczną. Aktor spoczął na warszawskich Powązkach. Ceremonia jego pochówku miała charakter państwowy.

Śmierć Królikowskiego była prawdziwym szokiem dla jego najbliższych oraz przyjaciół z branży filmowej i telewizyjnej. Aktor pozostawił w głębokiej żałobie żonę Małgorzatę oraz piątkę dzieci: Antoniego, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego. Królikowscy byli małżeństwem od 1988 roku i uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show biznesie. Aktorka do końca wspierała męża w walce o powrót do zdrowia, w ostatnich miesiącach w jego imieniu kontaktowała się również z mediami.

bEgKVJwD

Okazuje się, że mimo niedawnej rodzinnej tragedii, Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła powrócić do zawodowych obowiązków. Jak udało się dowiedzieć Faktowi, aktorka na początku tygodnia wznowiła prace na planie Klanu. Zarówno serialowej Grażynce Lubicz, jak i jej córce Julii Królikowskiej, która od lat wciela się w postać Kasi Lubicz, zaproponowano urlop. Obie zdecydowały jednak kontynuować nagrania.

Aktorka od poniedziałku wróciła na plan. Pracuje teraz bardzo intensywnie. Nie prosiła o urlop, podobnie jak Julia Królikowska. Ustalenia zapadły dopiero po pogrzebie - poinformowała Fakt przedstawicielka biura prasowego serialu, Anna Wiejowska.

bEgKVJwJ
bEgKVJwK
bEgKVJxe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(100)
mcfslifjsf
rok temu
Jak mi zmarł tata, mimo, że byłam w bardzo trudnym stanie, poszłam do pracy, od razu 2 dni po pogrzebie. Siedzenie w domu i skupienie na własnych myślach w czasie żałoby to zło.
Dryza
rok temu
Bardzo mi jej szkoda.
Inna
rok temu
Normalne życie. Była żałoba i zostanie. Ale pracować trzeba. Chleba nie dostaje się za darmo. Rachunków też nikt za nas nie zapłaci.
bEgKVJxf
Popi
rok temu
Dobrze, że może pracować. Moja babcia po smierci dziadka w wieku 55 lat wpadla w depresję, z ktorej udalo jej sie wyjsc dopiero po 10 latach,
Mary
rok temu
Żałoba to trudny czas, ucieczka w pracę jest dobrym rozwiązaniem...
Najnowsze komentarze (100)
....
rok temu
Szybko się pozbierała.Ja teraz 10 lat jak straciłam męża .Nagła śmierć.Cięzko bardzo ,bez Niego.Ale mam dzieci i wnuki i jakos życie się kręci.
truk
rok temu
Dziwię się, że córkę tam wkręciła, niby taka porzadna
siu
rok temu
A co to corka nie może sama znaleźć pracy, tylko mama ja wkręca w aktorstwo
Z. B.
rok temu
Miałam niecałe 20 lat jak zmarła mi mama, prosto z pogrzebu wróciłam do pracy inaczej chyba zwariowałabym, więc rozumiem p. Małgosię.
Luj
rok temu
"Aktorka" z tej samej półki co kaczoroska.
........
rok temu
wesoła wdówka......
reżyser
rok temu
następna ,,gwiazda"
Jadzia
rok temu
Aktorka jednego serialu musi pracować bo inaczej nie wydoli .. Mąż imal się wszelakim zajęciom aby żyć na wysokim poziomie a teraz go nie ma to trzeba zakasac rękawy
bEgKVJwX
Ewa
rok temu
Straciłam Ojca. Tato! Tak mi Ciebie brakuje...
Kataleena
rok temu
Praca zajmuje głowę obowiązkami innego typu niż domowe. W domu wszytko przypomina o stracie. Potrzeba czasu by oswoić się z nową sytuacją. Dużo siły.
Trajhds
rok temu
Zorientuje sie ze go tam nie spotka i dopiero zacznie przezywac zalobe z potrojnym uderzeniem
Sylwester
rok temu
Pogrzeb państwowy, za właściwie jedna rolę kulawego w ranchu? Pamiętajmy, że kulawy to ten z nowogrodzkiej
J34
rok temu
Przecież to był zwykły człowiek i jako takie y należy się szacunek, ale Jackiem Nicholsonem niestety nie był,
Tfuu
rok temu
Cała rodzinka wciągnięta do telewizji, kumoterstwo
...
Następna strona
bEgKVJxz