Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wróciła na plan "Klanu": "Pracuje teraz bardzo intensywnie"

100
Podziel się:

Zawodowe obowiązki kontynuuje również jej córka Julia, która od lat wciela się w córkę serialowych Lubiczów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wróciła na plan "Klanu": "Pracuje teraz bardzo intensywnie"
Małgorzata Ostrowska-Królikowska (East News)

Nieco ponad tydzień temu w Warszawie odbył się pogrzeb Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł 27 lutego w wieku 58 lat. Królikowski od dłuższego czasu zmagał się z problemami zdrowotnymi - ostatnie miesiące spędził w szpitalu, gdzie walczył z ciężką chorobą neurologiczną. Aktor spoczął na warszawskich Powązkach. Ceremonia jego pochówku miała charakter państwowy.

Śmierć Królikowskiego była prawdziwym szokiem dla jego najbliższych oraz przyjaciół z branży filmowej i telewizyjnej. Aktor pozostawił w głębokiej żałobie żonę Małgorzatę oraz piątkę dzieci: Antoniego, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego. Królikowscy byli małżeństwem od 1988 roku i uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show biznesie. Aktorka do końca wspierała męża w walce o powrót do zdrowia, w ostatnich miesiącach w jego imieniu kontaktowała się również z mediami.

Okazuje się, że mimo niedawnej rodzinnej tragedii, Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła powrócić do zawodowych obowiązków. Jak udało się dowiedzieć Faktowi, aktorka na początku tygodnia wznowiła prace na planie Klanu. Zarówno serialowej Grażynce Lubicz, jak i jej córce Julii Królikowskiej, która od lat wciela się w postać Kasi Lubicz, zaproponowano urlop. Obie zdecydowały jednak kontynuować nagrania.

Aktorka od poniedziałku wróciła na plan. Pracuje teraz bardzo intensywnie. Nie prosiła o urlop, podobnie jak Julia Królikowska. Ustalenia zapadły dopiero po pogrzebie - poinformowała Fakt przedstawicielka biura prasowego serialu, Anna Wiejowska.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(100)
mcfslifjsf
4 lata temu
Jak mi zmarł tata, mimo, że byłam w bardzo trudnym stanie, poszłam do pracy, od razu 2 dni po pogrzebie. Siedzenie w domu i skupienie na własnych myślach w czasie żałoby to zło.
Dryza
4 lata temu
Bardzo mi jej szkoda.
Inna
4 lata temu
Normalne życie. Była żałoba i zostanie. Ale pracować trzeba. Chleba nie dostaje się za darmo. Rachunków też nikt za nas nie zapłaci.
Mary
4 lata temu
Żałoba to trudny czas, ucieczka w pracę jest dobrym rozwiązaniem...
Popi
4 lata temu
Dobrze, że może pracować. Moja babcia po smierci dziadka w wieku 55 lat wpadla w depresję, z ktorej udalo jej sie wyjsc dopiero po 10 latach,
Najnowsze komentarze (100)
....
4 lata temu
Szybko się pozbierała.Ja teraz 10 lat jak straciłam męża .Nagła śmierć.Cięzko bardzo ,bez Niego.Ale mam dzieci i wnuki i jakos życie się kręci.
truk
4 lata temu
Dziwię się, że córkę tam wkręciła, niby taka porzadna
siu
4 lata temu
A co to corka nie może sama znaleźć pracy, tylko mama ja wkręca w aktorstwo
Z. B.
4 lata temu
Miałam niecałe 20 lat jak zmarła mi mama, prosto z pogrzebu wróciłam do pracy inaczej chyba zwariowałabym, więc rozumiem p. Małgosię.
Luj
4 lata temu
"Aktorka" z tej samej półki co kaczoroska.
........
4 lata temu
wesoła wdówka......
reżyser
4 lata temu
następna ,,gwiazda"
Jadzia
4 lata temu
Aktorka jednego serialu musi pracować bo inaczej nie wydoli .. Mąż imal się wszelakim zajęciom aby żyć na wysokim poziomie a teraz go nie ma to trzeba zakasac rękawy
Ewa
4 lata temu
Straciłam Ojca. Tato! Tak mi Ciebie brakuje...
Kataleena
4 lata temu
Praca zajmuje głowę obowiązkami innego typu niż domowe. W domu wszytko przypomina o stracie. Potrzeba czasu by oswoić się z nową sytuacją. Dużo siły.
Trajhds
4 lata temu
Zorientuje sie ze go tam nie spotka i dopiero zacznie przezywac zalobe z potrojnym uderzeniem
Sylwester
4 lata temu
Pogrzeb państwowy, za właściwie jedna rolę kulawego w ranchu? Pamiętajmy, że kulawy to ten z nowogrodzkiej
J34
4 lata temu
Przecież to był zwykły człowiek i jako takie y należy się szacunek, ale Jackiem Nicholsonem niestety nie był,
Tfuu
4 lata temu
Cała rodzinka wciągnięta do telewizji, kumoterstwo
...
Następna strona