Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Małgorzata Rozenek chwali się wizytą brata. Fanki: "BRAD PITT JAK ŻYWY" (FOTO)

578
Podziel się:

Małgorzata Rozenek podzieliła się relacją z rodzinnego wieczoru w towarzystwie brata, Mishy Kostrzewskiego. Rzeczywiście przystojniak?

Małgorzata Rozenek chwali się wizytą brata. Fanki: "BRAD PITT JAK ŻYWY" (FOTO)
Małgorzata Rozenek pokazała brata (Instagram)
bEKvOARh

Mimo licznych obowiązków i nowych projektów Małgorzata Rozenek stara się zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym. Na profilu Goni często możemy zobaczyć, jak spędza czas z najbliższymi.

W środowe popołudnie Perfekcyjna pochwaliła się odwiedzinami brata. Misha Kostrzewski ukończył szkołę baletową i mieszka we Francji. Przez 10 lat był solistą w Monte Carlo, a teraz jest tancerzem i choreografem w operze w Lyonie. Sama Małgorzata uważa, że jej brat, oprócz talentu, może poszczycić się nieprzeciętną urodą.

bEKvOARj
Zobacz także: Małgorzata Rozenek i jej życie przed karierą w mediach

Połączenie Toma Cruise'a z młodym Melem Gibsonem. Niektórzy doszukują się też podobieństwa do Brada Pitta. Dla mnie to po prostu Misha, mój brat. Oczy mamy te same - napisała o nim na Instagramie.

bEKvOARp

Rozenek dodała zdjęcie swoich pociech w towarzystwie wujka.

Jest brat, jest zabawa. Nie ma za to make up’u, ale Tadek ma siniaka - napisała uradowana towarzystwem bliskich przy stole.

Fankom nie umknęła oczywiście tak wychwalana przez siostrę uroda Mishy.

Brad Pitt jak żywy, Pytania o status brata: czas start!, Wow, jaki przystojny ten brat!, Braciszek ciasteczko - pisały rozanielone.

bEKvOARq

Rzeczywiście przypomina hollywoodzkiego amanta?

bEKvOARr
bEKvOARK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(578)
Ja
6 miesięcy temu
Oczy mieliście te same przed Twoja korekta powiek Małgorzato.
Elka
6 miesięcy temu
Gosia na ściance - jeszcze wtedy podobna do siebie
MuRi
6 miesięcy temu
Ale to musi być irytujące ciagle foty sobie strzelać 🙈
bEKvOARL
wiganka
6 miesięcy temu
boski
Zosia
6 miesięcy temu
Piękna siostra to i piękny brat.
Najnowsze komentarze (578)
Asia
4 miesiące temu
Cholera. Jest piękny. Gorący mężczyzna 💔🔥
Michal gay
4 miesiące temu
A po co ci make up, skoro jesteś cała zrobiona... A brat bez szału
Wera
4 miesiące temu
Na ściance jeszcze przypominała siebie. Teraz wypełniacze do granic możliwości
Fausta
5 miesięcy temu
Malgonia R. M. zazdroscimy Ci jak cholera. Serio. Najbardziej to twego kochającego Cię męża, dla którego jego była zdradzana z Tobą żona Dorota R. musiała non stop sie kroic, botoksowac, naciagac, zmieniac sobie pieluchy i silikony robić I nie wiadomo co jeszcze, aby po tylu latach ją wyrzucił na śmietnik jak starego łacha. Zazdrościmy Ci, że Ciebie traktuje jak królową, a tamtej żonie nr 2 trzeba wspolczuc .Co czynie, choć jest mi obojętna ale bawi mnie.
Kinga
5 miesięcy temu
Piękny facet, zakochałam się.
Beti
5 miesięcy temu
Starszy pan
5 mln. widzów
6 miesięcy temu
W realizacjię serii o cudnym chudnięciu Małgorzaty Rozenek, TVN nie musiał walić dużych pieniędzy, bo jak zawsze w przypadku wybitnej osobowości medialnej jaką jest Małgorzata, nie było takiej potrzeby, by opłaciło się i to z ogromną nadwyżką tego typu przedsięwzięcie. W szczytowym momencie najpopularniejszego odcinka było bowiem 5 mln. widzów!
oazka
6 miesięcy temu
Dobre, dobre, ale gdzie babcia Dodzia? to co najwyżej mogłaby zagrać babcię Czesi z Klanu, podobna z twarzy do babki Kiepskiej
bEKvOARD
Las
6 miesięcy temu
Gosia specjalnie wrzuca prowokujące focie (raz w lesie, raz w dresie, raz gruba, raz chuda, raz w koczku, raz ruda, raz KROCZE, raz UDA) i sarkastyczne teksty (bo kto zabroni bogatej Goni?), żeby zarabiać na tym coraz więcej mamony, a przy okazji, żebyście przez nią cierpiały. Nie komentujcie tej HARPII (okrutnej, wyrachowanej kobiety... mniam, mniam, PYCHA), skoro tak bardzo was osłabia (nie da się, co? ona o tym dobrze wie, że ma was w ręku, a raczej w szponach waszej zazdrości)... To dzięki waszej obsesji na jej punkcie jest najbardziej klikalną celebrytką i ma olbrzymie zasięgi, a w związku z tym reklamuje za ogromną kasę to, na co i tak was nie stać.
Krajek
6 miesięcy temu
i znowu paszkwile na Dodę ! ale jaja strusie w bonusie, ze śmiechu już mam zajady, dajcie tego więcej!
tina
6 miesięcy temu
Rozpaczliwe apele nawołujące do zaprzestania komentowania Małgorzaty były wiele razy tutaj pisane przez ''poRusioną'' konkurencję Perfekcyjnej Lady, ale i tak nadal wylewacie tutaj swoje żale w komentarzach, nakręcając Goni POPULARNOŚĆ... a Gonia ma was gdzieś, liczy kasę i się z was ŚMIEJE. Zapewne wycisnęłaby z was ostatnie soki dziadkiem do orzechów, gdybyście poprosiły ją o realne wsparcie waszej BIEDY. Nie jesteście twardym orzechem do zgryzienia, raczej kamieniem k@łowym do spuszczenia w kl00.
Justine
6 miesięcy temu
Biedna babcia Doda, która nawet wioskowego imienia Dorota się wstydzi nie może znieść złych komentarzy na swój temat i musi sama o sobie pisać, że jest młoda (buhahaha) piękna (buhahaha) i zgrabna (buhahah). Żal mi jej, że nie akceptuje swojego ciała i starości, i żebrze o miłość Radka, który ją zdradzał, zdradza i będzie zdradzał. Co innego śliczna Gosia, która jest o wiele lat młodsza od babci Dody, ładniejsza, zgrabniejsza, ma sukcesy i ponad 1,5 milionów realnych fanów, dla beki sama pisze hejty na siebie, żeby wydawało się, że jest kontrowersyjna i budzi cały wachlarz emocji. Na tym zbija olbrzymią kasę z reklam. Brawo Gosiu! Uwielbiam Twój sarkazm i dystans do swojej perfekcyjności i sławy.
Medium
6 miesięcy temu
'Rozenek cudnie chudnie' to całkowity medialny i finansowy SUKCES! W tym konkretnym przypadku reklamodawcy są naprawdę usatysfakcjonowani, tym bardziej, że wiedzieli wcześniej, iż lokowanie pieniędzy w programy z Majdanami to zamienianie tychże pieniędzy w złoto. To zdecydowanie lepiej niż reklama w Gazecie Wyborczej lub w dwutygodniku VIVA, bo chociaż wzięliby oni zapewne relatywnie mniej kasy za reklamę, to odbiorców mają w granicach 60.000 osób! Wspaniały wynik programu z Małgorzatą Rozenek i jej mężem to następny powód do pozostawienia Edwarda Miszczaka na kluczowym stanowisku w stacji TVN, a utalentowanej rodzinki Majdanów wśród medialnej śmietanki towarzyskiej…
Jusia
6 miesięcy temu
Schorowana babcia Doda nie może przeboleć, że nikogo nie jara, bo piękna Małgonia przydeptała ją jak wypalonego papierosa z oderwanym filtrem, wyplutego przez Radka na bruk.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKvOASw
bEKvOASx
bEKvOASy
bEKvOASz
bEKvOASA
bEKvOASf