Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Małgorzata Rozenek chwali się wizytą brata. Fanki: "BRAD PITT JAK ŻYWY" (FOTO)

573
Podziel się

Małgorzata Rozenek podzieliła się relacją z rodzinnego wieczoru w towarzystwie brata, Mishy Kostrzewskiego. Rzeczywiście przystojniak?

Małgorzata Rozenek chwali się wizytą brata. Fanki: "BRAD PITT JAK ŻYWY" (FOTO)
Małgorzata Rozenek pokazała brata (Instagram)
bDYPzBDV

Mimo licznych obowiązków i nowych projektów Małgorzata Rozenek stara się zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym. Na profilu Goni często możemy zobaczyć, jak spędza czas z najbliższymi.

W środowe popołudnie Perfekcyjna pochwaliła się odwiedzinami brata. Misha Kostrzewski ukończył szkołę baletową i mieszka we Francji. Przez 10 lat był solistą w Monte Carlo, a teraz jest tancerzem i choreografem w operze w Lyonie. Sama Małgorzata uważa, że jej brat, oprócz talentu, może poszczycić się nieprzeciętną urodą.

bDYPzBDX
Zobacz także: Małgorzata Rozenek i jej życie przed karierą w mediach

Połączenie Toma Cruise'a z młodym Melem Gibsonem. Niektórzy doszukują się też podobieństwa do Brada Pitta. Dla mnie to po prostu Misha, mój brat. Oczy mamy te same - napisała o nim na Instagramie.

bDYPzBEd

Rozenek dodała zdjęcie swoich pociech w towarzystwie wujka.

Jest brat, jest zabawa. Nie ma za to make up’u, ale Tadek ma siniaka - napisała uradowana towarzystwem bliskich przy stole.

Fankom nie umknęła oczywiście tak wychwalana przez siostrę uroda Mishy.

Brad Pitt jak żywy, Pytania o status brata: czas start!, Wow, jaki przystojny ten brat!, Braciszek ciasteczko - pisały rozanielone.

bDYPzBEe

Rzeczywiście przypomina hollywoodzkiego amanta?

bDYPzBEf
bDYPzBEy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(573)
Ja
3 tyg. temu
Oczy mieliście te same przed Twoja korekta powiek Małgorzato.
Elka
3 tyg. temu
Gosia na ściance - jeszcze wtedy podobna do siebie
MuRi
3 tyg. temu
Ale to musi być irytujące ciagle foty sobie strzelać 🙈
bDYPzBEz
wiganka
3 tyg. temu
boski
Zosia
3 tyg. temu
Piękna siostra to i piękny brat.
Najnowsze komentarze (573)
5 mln. widzów
2 tyg. temu
W realizacjię serii o cudnym chudnięciu Małgorzaty Rozenek, TVN nie musiał walić dużych pieniędzy, bo jak zawsze w przypadku wybitnej osobowości medialnej jaką jest Małgorzata, nie było takiej potrzeby, by opłaciło się i to z ogromną nadwyżką tego typu przedsięwzięcie. W szczytowym momencie najpopularniejszego odcinka było bowiem 5 mln. widzów!
oazka
2 tyg. temu
Dobre, dobre, ale gdzie babcia Dodzia? to co najwyżej mogłaby zagrać babcię Czesi z Klanu, podobna z twarzy do babki Kiepskiej
Las
2 tyg. temu
Gosia specjalnie wrzuca prowokujące focie (raz w lesie, raz w dresie, raz gruba, raz chuda, raz w koczku, raz ruda, raz KROCZE, raz UDA) i sarkastyczne teksty (bo kto zabroni bogatej Goni?), żeby zarabiać na tym coraz więcej mamony, a przy okazji, żebyście przez nią cierpiały. Nie komentujcie tej HARPII (okrutnej, wyrachowanej kobiety... mniam, mniam, PYCHA), skoro tak bardzo was osłabia (nie da się, co? ona o tym dobrze wie, że ma was w ręku, a raczej w szponach waszej zazdrości)... To dzięki waszej obsesji na jej punkcie jest najbardziej klikalną celebrytką i ma olbrzymie zasięgi, a w związku z tym reklamuje za ogromną kasę to, na co i tak was nie stać.
Krajek
2 tyg. temu
i znowu paszkwile na Dodę ! ale jaja strusie w bonusie, ze śmiechu już mam zajady, dajcie tego więcej!
tina
2 tyg. temu
Rozpaczliwe apele nawołujące do zaprzestania komentowania Małgorzaty były wiele razy tutaj pisane przez ''poRusioną'' konkurencję Perfekcyjnej Lady, ale i tak nadal wylewacie tutaj swoje żale w komentarzach, nakręcając Goni POPULARNOŚĆ... a Gonia ma was gdzieś, liczy kasę i się z was ŚMIEJE. Zapewne wycisnęłaby z was ostatnie soki dziadkiem do orzechów, gdybyście poprosiły ją o realne wsparcie waszej BIEDY. Nie jesteście twardym orzechem do zgryzienia, raczej kamieniem k@łowym do spuszczenia w kl00.
Justine
2 tyg. temu
Biedna babcia Doda, która nawet wioskowego imienia Dorota się wstydzi nie może znieść złych komentarzy na swój temat i musi sama o sobie pisać, że jest młoda (buhahaha) piękna (buhahaha) i zgrabna (buhahah). Żal mi jej, że nie akceptuje swojego ciała i starości, i żebrze o miłość Radka, który ją zdradzał, zdradza i będzie zdradzał. Co innego śliczna Gosia, która jest o wiele lat młodsza od babci Dody, ładniejsza, zgrabniejsza, ma sukcesy i ponad 1,5 milionów realnych fanów, dla beki sama pisze hejty na siebie, żeby wydawało się, że jest kontrowersyjna i budzi cały wachlarz emocji. Na tym zbija olbrzymią kasę z reklam. Brawo Gosiu! Uwielbiam Twój sarkazm i dystans do swojej perfekcyjności i sławy.
Medium
2 tyg. temu
'Rozenek cudnie chudnie' to całkowity medialny i finansowy SUKCES! W tym konkretnym przypadku reklamodawcy są naprawdę usatysfakcjonowani, tym bardziej, że wiedzieli wcześniej, iż lokowanie pieniędzy w programy z Majdanami to zamienianie tychże pieniędzy w złoto. To zdecydowanie lepiej niż reklama w Gazecie Wyborczej lub w dwutygodniku VIVA, bo chociaż wzięliby oni zapewne relatywnie mniej kasy za reklamę, to odbiorców mają w granicach 60.000 osób! Wspaniały wynik programu z Małgorzatą Rozenek i jej mężem to następny powód do pozostawienia Edwarda Miszczaka na kluczowym stanowisku w stacji TVN, a utalentowanej rodzinki Majdanów wśród medialnej śmietanki towarzyskiej…
Jusia
2 tyg. temu
Schorowana babcia Doda nie może przeboleć, że nikogo nie jara, bo piękna Małgonia przydeptała ją jak wypalonego papierosa z oderwanym filtrem, wyplutego przez Radka na bruk.
bDYPzBEr
Ballet
2 tyg. temu
Małgorzata Rozenek JAK ZWYKLE WYGRYWA! Na internetowej stronie „Lyon Opera Ballet” jest SZCZEGÓŁOWY spis WSZYSTKICH tancerzy/ tancerek, obejmujący 30 nazwisk. ''Dancers: Coralie Bernard, Eneka Bordato, Alexis Bourbeau, Fernando Carrion Caballero, Benoît Caussé, Maïté Cebrian Abad, Bruno Cezario, Louis-Clément Da Costa, Dorothée Delabie, Marie-Laetitia Diederichs, Amandine François, Peggy Grelat Dupont,Yang Jiang, Caelyn Knight, Misha Kostrzewski, Franck Laizet, Sora Lee, Hongjun Li, Laura Marin, Francesca Mattavelli, Yu Otagaki, Jérôme Piatka, Marketa Plzakova, Kevin Quinaou, Caroline Rocher, Jaime Roque De la Cruz, Corey Scott-Gilbert, Julie Tardy-Dupeyron, Denis Terrasse, Pavel Trush.'' Nietrudno wśród nich znaleźć brata Małgorzaty - Mishę Kostrzewskiego, chociaż niektórzy niedowidzący mogą mieć z tym kłopot. Spuśćmy na nich zasłonę milczenia i politowania.
tancerz
2 tyg. temu
porównajcie Mishę Kostrzewskiego z brzydkim bratem Dody, przy nim brat Małgoni to Piękno i Klasa
brat piękny
2 tyg. temu
a ja podziwiam naczelną "power couple" rodzimego show bizu czyli Majdanów
NAJEMNY WK
2 tyg. temu
Różne były życiowe losy znanych i mniej znanych pisarzy, ale żaden z nich nie upodlił się tak bardzo jak Wiktor Krajewski! Ten dość zdolny współautor kilku książek najął się do małżeństwa Małgorzaty i Radosława Majdanków jako ich manager. W praktyce jest ich służącym i lokajem, którego podstawowa działalność to pisanie i wklejanie w Pudelku ociekających lukrem wpisów, pełnych „uwielbienia dla Małgosi” oraz dziesiątek bezsensownych tekstów, często kilometrowej długości, gdzie atakuje w sposób wulgarny i wskazujący na jego psychiczne odchylenia poprzednią żonę Majdanka, znaną pod pseudonimem Doda. Która to Doda, młodsza od Majdankowej o wiele lat, jest jej największym wrogiem, obiektem do zazdrości, połączonej z nienawiścią. Dodatkowo Majdankowa zajmuje się czujnym usuwaniem nieprzychylnych jej komentarzy, których jest 95-98%. Jaki smutny UPADEK pisarza, lubianego i cenionego przez wiele osób! Sprzedał się jako najemnik najbardziej nielubianej, najbardziej pogardzanej pary celebrytów w Polsce…
Baletmistrz
2 tyg. temu
Ponad tysiąc komentarzy? Skasowanych z urzędu pewnie drugie tyle? Aż takie emocje Lady Perfect i jej brat wzbudzają? Najwyraźniej tak! Bo przecież nie Radek rozpala wasze zmysły.;))) I po co wy nieszczęsne, sponiewierane przez szczęście Małgoni kobicinki tak licznie komentujecie jej wygląd i kontrowersyjne zachowanie? Elaboraty wielozdaniowe tu na jej temat płodzicie. Wasze nudne, ubogie, bez perspektyw życie was do tego skłania? Nazwę to po imieniu - kieruje wami wasza własna czarna rozpacz. Czy was osobiście interesuje, co jakaś tam pani X z miasta Y o was myśli? Tak, bo jesteście DODULSZCZYZNĄ podszyte, a ta pani X ma was gdzieś, nie wie o waszym istnieniu i nie chce wiedzieć. Dokładnie tak samo Gośka nie wie o waszym ROBACZYM istnieniu i nie chce wiedzieć, zaściankowa DODULSZCZYZNA ją śmieszy, nie przejmuje się jakimiś turlanymi w waszym mniemaniu w jej kierunku, w natchnieniu lepionymi z łez, potu i włosów łonowych komentarzami od was, zwyczajnie nie chce jej się czytać waszych żałosnych przesłań, bo ma od tego opłacanych ludzi, którzy znudzeni waszym wiecznym jękiem ogarniają ten efekt uboczny sławy Małgorzaty.
dr Ania
2 tyg. temu
Na siłę dziergany hejt może zaboleć jakąś nieopierzoną celebrytkę, która dopiero co zaczyna lans na ''salonach'' i nie wie jak to wszystko funkcjonuje albo słabą nie tylko psychicznie, depresyjną, przebrzmiałą już dawno i błockiem zapomnienia pokrytą tzw. Dodzię, ale nie silną narcystkę Gosię. Jest ona najbardziej intrygującą celebrytką, głównie dzięki wam, śmiechu warte kobicinki, które histerycznie komentujecie jej poczynania. Do tego non stop jest o tym samym - jak nie o jej wieku (oddajecie jej te swoje 50 lat MARNEGO ŻYCIA, a ona ma to w pogardzie), to o jej figurze, twarzy, jak nie twarz, to Henryk, Radek, wykształcenie itd., itp. A ona, bezwzględna HARPIA (okrutna, wyrachowana kobieta), bawi się wami bez litości dla waszej słabej psychiki.
...
Następna strona
bDYPzBET