Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Małgorzata Rozenek eksponuje ciążowy brzuszek w wigilijnej sukience. "Życzenia od całej NASZEJ PIĄTKI" (FOTO)

340
Podziel się:

Rano państwo Majdan wpadli do "Dzień Dobry TVN", gdzie Małgosia przyznała, że "bała się cieszyć", gdy dowiedziała się o ciąży.

Małgorzata Rozenek eksponuje ciążowy brzuszek w wigilijnej sukience. "Życzenia od całej NASZEJ PIĄTKI" (FOTO)
(Instagram.com, Instagram)
bECfHjXF

W połowie grudnia państwo Majdan wstrząsnęli polskim show biznesem ogłaszając, że zostaną rodzicami. Pudelek przekazał radosną nowinę jako pierwszy. Małgorzata Rozenek nigdy nie robiła tajemnicy z tego, że długo starała się o trzecie dziecko (pierwsze z Radosławem), i tym razem zdając się na metodę in vitro.

O swoim szczęściu państwo Majdan opowiedzieli w wigilijny poranek w "Dzień Dobry TVN". Gwiazda przypomniała swoje traumatyczne przeżycia związane ze wcześniejszymi, nieudanymi próbami poczęcia.

bECfHjXH

"Ja już traciłam nadzieję, byłam przekonana, że to już końcówka naszych starań. Mieliśmy też dwie przykre sytuacje, gdzie już myśleliśmy, że się udało, a jednak nie. Ja się bałam cieszyć" - wyznała Rozenek na kanapie śniadaniówki.

Para w "Dzień Dobry TVN" potwierdziła też, że urodzi im się syn. Dalszą część celebracji małżonkowie przenieśli na swoje Instagramy, gdzie z dumą zaprezentowali rodzinny portret. Najmłodszy syn Gosi położył nawet dłoń w troskliwym geście na brzuch mamy, który Gosia eksponowała w opinającej czerwonej sukience.

"Boże Narodzenie to czas pełen miłości, refleksji i dobrych życzeń i właśnie je nasza rodzina chciałaby Wam złożyć. Kochajcie się, radujcie się i bądźcie zdrowi. Wesołych świąt Kochani" - napisała Rozenek przy zdjęciach.

bECfHjXN

Fotografiami podzielił się na swoim koncie również Radek.

"Zdrowych, radosnych niezapomnianych świąt Bożego Narodzenia życzy Wam cała nasza piątka😁 bądźcie szczęśliwi ❤️" - napisał.

Perfekcyjna rodzina?

bECfHjXO
bECfHjYi
KOMENTARZE
(340)
Hana
2 lata temu
Rok temu może bym się z niej śmiała. Ale wiecie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i teraz gdy moja 44 letnia mama sama niedawno urodziła córeczkę, z całą pewnością stwierdzam, że macierzyństwo jest rzeczą piękną niezależnie od wieku i jeśli tylko kobieta dalej ma możliwości na zajście w ciążę (w przypadku mojej mamy obyło się bez in vitro) to co stoi na przeszkodzie aby urodzić dziecko, kochać je i cieszyć się macierzyństwem raz jeszcze? Uprzedzenia innych? Stare, nieaktualne przesądy? To 21 wiek na litość boską, kobiety po 40 mogą zajść w ciążę i wychowywać dziecko, a ci co rzucają w ich stronę oszczerstwa niech lepiej się obudzą. Czas wyjąć rękę z nocnika i zobaczyć jak bardzo zmienił się świat. Dziś kobieta po 40 zachodząca w ciążę nie powinna już nikogo szokować. Dajcie ludziom być szczęśliwym.
Ania
2 lata temu
Bardzo ładnie wyglądają ...niech im się wiedzie.Wesolych Swiat
Bumpkin
2 lata temu
Bardzo śmieszne jest, kiedy Radosława Majdana ubierają w TVN jako typowego, angielskiego gentlemana. Człowiek z tak burakowatą twarzą, z takim brakiem inteligencji, wydziargany jak rosyjski „wor” z uralskiej kolonii karnej, z przeszczepionym na czaszkę mopem, ma tyle wspólnego z kreowanym przez ludzi TVN wizerunkiem gentlemana (na dodatek szczegóły ubioru są niewłaściwie dobrane!), co siostry Godlewskie mają wspólnego z Barbrą Streisand i Celine Dion…
bECfHjYj
Jula
2 lata temu
Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku oraz szczęśliwego rozwiązania
aka
2 lata temu
sztuczni aż zęby bolą
Najnowsze komentarze (340)
Gosc
2 lata temu
Jeszcze jest na fb do po...rzygu
Mirka
2 lata temu
ale oszustwo ta pani ma 50 lat i dziecko urodzi inna pani. po co udaje!!
Zofia
2 lata temu
Co było 3 tyg.temu klamczucha i hipokrytka.
dr Gosia
2 lata temu
o dr Małgoni codziennie po kilka newsów, wszyscy z zapartym tchem śledzą jej losy, a babcia Dodyzma choćby powiła 10kilowego stolca w ustronnym kibelku, to tylko kupa śmiechu z niej
Jan
2 lata temu
Najbardziej ciążowy to ta pani ma biust.......
Izydor
2 lata temu
51 - latka i ciąża. No i czyje to tak naprawdę dziecko?!
Tfu
2 lata temu
Żenada... stara, zbotoksowna baba, która ma patologiczne parcie na szkło zachodzi w baaaardzo późną, sztuczną ciąże a wszystkie szmatławce mało się nie posrają!!!!
333
2 lata temu
Te grzywki chłopców, garniturki, rowne ubranka -fatalnie. Kobieto daj spokój, pseudo eleganci. To dzieci, a wyglądają jak mali starzy. Super rodzinka -na zdjęciu. Ile kitu można ludziom.wciskac.
bECfHjYb
Gość
2 lata temu
I tak ręka w kieszeni 😢nie cierpię takich ustawę zdjęciowych
Olo
2 lata temu
Eksponuje prawdziwym brzuszkiem i sztucznymi cyckami
S. :)
2 lata temu
Bardzo się cieszę że udało się im zaść w ciążę super.
hgcjhtgk
2 lata temu
te ciaze, ktore poronila, to musialy byc dziewczynki. Tylko chlopcow moze donosic
hgcjhtgknhlmj
2 lata temu
te ciaze, keore poronila, to musialy byc dziewczynki. Tylko chlopcow moze donosic.
Kate
2 lata temu
Małgorzato nie bój sie szczęścia wszystko bedzie dobrze ....dużo zdrówka i szybkiego zdrowego rozwiązania 😍🍀🌷🙋‍♀️😘
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECfHjYU
bECfHjYV
bECfHjYW
bECfHjYX
bECfHjYY
bECfHjYD