Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan NIE ZAMIERZAJĄ ochrzcić synka: "Chcemy żyć w zgodzie ze sobą"

1406
Podziel się

Świeżo upieczeni rodzice małego Henia wyjaśnili, że byliby hipokrytami, gdyby zorganizowali teraz chrzest dla chłopca. "To jest środowisko, które nie akceptuje metody in vitro".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan NIE ZAMIERZAJĄ ochrzcić synka: "Chcemy żyć w zgodzie ze sobą"
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie chcą ochrzcić Henia (Instagram)
bDHUaIKt

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan długo starali się o powiększenie rodziny. Nic więc dziwnego, że mały Henio z miejsca stał się oczkiem w głowie sławnych rodziców.

Troskliwi rodzice wzięli sobie za punkt honoru, aby ich pociecha stała się polskim "royal baby", bezustannie podgrzewając zainteresowanie wokół chłopca poprzez punlikowanie kolejnych uroczych zdjęć w mediach społecznościowych. Jeszcze niedawno mówiło się, że jedna z najpopularniejszych celebryckich par planuje chrzciny, które (oprócz "praktycznych" względów) byłyby niewątpliwie idealną okazją, żeby zorganizować huczne przyjęcie i przywdziać modne stroje. Małgosia i Radzio zdążyli już nawet wybrać matkę i ojca chrzestnego dla swojego "bombelka" - zostaliby nimi... rodzice "Perfekcyjnej".

bDHUaIKv
Zobacz także: Radosław Majdan zdradza, do kogo podobny jest mały Henio

Jak się okazuje, plany ochrzczenia małego Henia są już nieaktualne. W rozmowie z Party celebrytka i jej małżonek wyjaśnili, że pogłoski o zamiarze poddania chłopca obrzędowi nawrócenia i oczyszczenia z grzechów były mocno przesadzone.

Nigdy nie planowałam akurat chrztu. Jesteśmy pełni wątpliwości - wyznała Małgosia.

bDHUaIKB

Na razie nie planujemy - dodał Majdan.

Ku powszechnemu zdziwieniu, Małgosia i Radek uznali, że nie zamierzają ochrzcić synka ze względu na aktualną sytuację w kraju, która napawa ich niepokojem.

Uważam, że kościół jest od wiary, a nie od polityki - wyjaśnił piłkarz. Sytuacja pedofilska też nie została do końca wyjaśniona. To jest środowisko, które nie akceptuje metody in vitro.

Rozenek, która jest zdeklarowaną ambasadorką zachodzenia w ciążę poprzez sztuczne zapłodnienie, stwierdziła, że byłaby hipokrytką, gdyby udała się na chrzest z Henrykiem.

bDHUaIKC

To jest dla nas najważniejsze - podkreśliła. Chcemy żyć w zgodzie ze sobą i bardzo trudno nam zaakceptować środowisko, które nie akceptuje naszych przyjaciół, metody, którą nasze dzieci zostały poczęte.

Jesteśmy osobami wierzącymi, więc to nie była łatwa decyzja - dodał na koniec Radzio.

Zaskoczeni?

Zobacz także: Rozenek i Majdan NIE OCHRZCZĄ Henia. WAŻNY POWÓD
bDHUaIKD
bDHUaIKE
bDHUaIKW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1406)
hmmm
2 miesiące temu
Jezus brał chrzest, kiedy był dorosły. Jednak pozostaje się cieszyć, że mamy chrzest zamiast obrzezania. Obrzezanie zmniejsza wrażliwość członka. Młody mężczyzna może aż tak tego nie odczuwa, ale na na starość mniejsza czułość w czasie pieszczot może przesądzić o tym, czy dojdzie do wzwodu, czy nie. Później kusi, by wspomagać się tabletkami, które mają sporo skutków ubocznych.
Katarzyna
2 miesiące temu
Panie Radoslawie, pani Malgorzato, a co by sie stalo, gdyby dziecko zachorowalo lub nie daj boze wypadek samochodowy? Jesli kochacie je tak mocno, to jestem pewna , ze szukalibyscie pomocy w modlitwie. Kazdy zagorzaly ateista, czy poprostu przeciwnik kosciola, w obliczu choroby, zagrozenia zycia ucieka sie do Boga.Tylko tego nie powie publicznie, bo to niemodne.
ble
3 miesiące temu
A to nie jest tak że w tym momencie nie są zgodni z nauką Kościoła i powinni zostać z Kościoła wydaleni? Widocznie sami nei wierzą i niech się wypiszą..
bDHUaIKX
???
3 miesiące temu
Poprzednia dwójkę z in vitro ochrzciła. Czyli jednak jest hipokrytką czy nie?
Kassss
3 miesiące temu
Skoro sa wierzący to mogliby ochrzcic, nie patrząc na księży. Dla Boga
Fiat
3 miesiące temu
Kogo obchodzi majdan
Grazia
3 miesiące temu
I koniecznie trzeba ogłosić to całemu światu .
Maria
3 miesiące temu
Co mnie to obchodzi. Wasza sprawa. Wszystko jest na sprzedaż, polukrowane.
Kasiun
3 miesiące temu
Brawo! Człowiek podchodzący do chrztu powinien świadomie wyrazić wiarę, więc to musi być co najmniej późny nastolatek. Trzeba ludziom zostawić wybór czy chcą do tego czy innego kościoła przynależeć, a ich dane na wieki przetwarzane bez opcji usunięcia... Poza tym każdy ma prawo wychować dzieci w swoim światopoglądzie, mój jest niereligijny i humanistyczny.
Olcia
3 miesiące temu
I bardzo dobrze, że o tym piszecie.
Koko
3 miesiące temu
Jaka wiara, takie decyzje... Popieram. Po co pchać dziecko, skoro samemu ma się słabą wiarę i nie będzie się go wychowywać w tym duchu? To by była hipokryzja.
Mmm
3 miesiące temu
Ludzie... Najbardziej płytkie słowa jakie słyszałam. Nie akceptuje? KK akceptuje każdego, nawet największego grzesznika to i dla tych dwojga znajdzie się miejsce. A sugerowanie że Kościół nie akceptuje ich dziecka to bzdura. Bóg kocha ich dziecko a kościół jedynie zastanawia się czy zapłodnienie in vitro nie narusza jego ludzkiej godności. Chciałabym żeby więcej wierzących ludzi wiedziało w co tak naprawdę wierzy.
wierzaca
7 miesięcy temu
Taaa a ciekawa jestem jak będzie świetować Boże Narodzenie w tym roku
bDHUaIKP
walnieta989
7 miesięcy temu
Ja swojego synka tez nie chrzciłam i nie zamierzam. Maz ma inna wiarę i nie widzę powodu, aby narzucać mojemu dziecku moja wiarę - biorąc pod uwagę, ze do kościoła nie chodzi. Czysta hipokryzja...
...
Następna strona
bDHUaILr