Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan NIE ZAMIERZAJĄ ochrzcić synka: "Chcemy żyć w zgodzie ze sobą"

1396
Podziel się

Świeżo upieczeni rodzice małego Henia wyjaśnili, że byliby hipokrytami, gdyby zorganizowali teraz chrzest dla chłopca. "To jest środowisko, które nie akceptuje metody in vitro".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan NIE ZAMIERZAJĄ ochrzcić synka: "Chcemy żyć w zgodzie ze sobą"
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie chcą ochrzcić Henia (Instagram)
bCOOrBpN

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan długo starali się o powiększenie rodziny. Nic więc dziwnego, że mały Henio z miejsca stał się oczkiem w głowie sławnych rodziców.

Troskliwi rodzice wzięli sobie za punkt honoru, aby ich pociecha stała się polskim "royal baby", bezustannie podgrzewając zainteresowanie wokół chłopca poprzez punlikowanie kolejnych uroczych zdjęć w mediach społecznościowych. Jeszcze niedawno mówiło się, że jedna z najpopularniejszych celebryckich par planuje chrzciny, które (oprócz "praktycznych" względów) byłyby niewątpliwie idealną okazją, żeby zorganizować huczne przyjęcie i przywdziać modne stroje. Małgosia i Radzio zdążyli już nawet wybrać matkę i ojca chrzestnego dla swojego "bombelka" - zostaliby nimi... rodzice "Perfekcyjnej".

bCOOrBpP

Radosław Majdan zdradza, do kogo podobny jest mały Henio

Jak się okazuje, plany ochrzczenia małego Henia są już nieaktualne. W rozmowie z Party celebrytka i jej małżonek wyjaśnili, że pogłoski o zamiarze poddania chłopca obrzędowi nawrócenia i oczyszczenia z grzechów były mocno przesadzone.

Nigdy nie planowałam akurat chrztu. Jesteśmy pełni wątpliwości - wyznała Małgosia.

Na razie nie planujemy - dodał Majdan.

bCOOrBpV

Ku powszechnemu zdziwieniu, Małgosia i Radek uznali, że nie zamierzają ochrzcić synka ze względu na aktualną sytuację w kraju, która napawa ich niepokojem.

Uważam, że kościół jest od wiary, a nie od polityki - wyjaśnił piłkarz. Sytuacja pedofilska też nie została do końca wyjaśniona. To jest środowisko, które nie akceptuje metody in vitro.

Rozenek, która jest zdeklarowaną ambasadorką zachodzenia w ciążę poprzez sztuczne zapłodnienie, stwierdziła, że byłaby hipokrytką, gdyby udała się na chrzest z Henrykiem.

To jest dla nas najważniejsze - podkreśliła. Chcemy żyć w zgodzie ze sobą i bardzo trudno nam zaakceptować środowisko, które nie akceptuje naszych przyjaciół, metody, którą nasze dzieci zostały poczęte.

bCOOrBpW

Jesteśmy osobami wierzącymi, więc to nie była łatwa decyzja - dodał na koniec Radzio.

Zaskoczeni?

Rozenek i Majdan NIE OCHRZCZĄ Henia. WAŻNY POWÓD

bCOOrBpX
bCOOrBqq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1396)
mark
3 tyg. temu
Aby być ochrzczonym, trzeba poznać swoją wiarę. Ktoś pisze, że tylko w kościele można takie ceremonie odprawiać. To ktoś nawiedzony, bo Jezus takie budowle omijał. Kler nie daje wielu dobrych przykładów na życie.
Asia
3 tyg. temu
Zrobię dokładnie to samo
Ella
3 tyg. temu
brawo za odwagę!!
bCOOrBqr
aaa
3 tyg. temu
Brawo! lubię Was jeszcze bardziej!
Muscato
3 tyg. temu
Chciałabym żyć w Państwie świeckim, gdzie mam wybór. I moje podatki nie idą na tą instytucje.
Najnowsze komentarze (1396)
walnieta989
2 tyg. temu
Ja swojego synka tez nie chrzciłam i nie zamierzam. Maz ma inna wiarę i nie widzę powodu, aby narzucać mojemu dziecku moja wiarę - biorąc pod uwagę, ze do kościoła nie chodzi. Czysta hipokryzja...
Maciek
2 tyg. temu
Nie musicie ogłaszać się z tym publicznie
Teo
2 tyg. temu
Hipokryci !! Wielokrotni rozwodnicy. On przez dekady prowadzacy rozwiazle zycie ona biala rekawiczka zagladajaca pod kogos lozko a u siebie winy nie widzaca ! Krytykowac jest latwo ale oburza ja gdy ktos jej wskazuje jej bagno !!
Nika
2 tyg. temu
Fajnie! Brawo
JANA
2 tyg. temu
SZACUN ZA. ODWAGĘ SZKODA. ALE POSTAWA. KLERU. MÓWI. SAMA ZA SIEBIE WSZYSTKIEGO. DOBREGO
Yahooy
2 tyg. temu
Toż to "prawdziwi bohaterowie". Oni na pewno przyjmą muzułmanizm. Ha, ha, ha.
fredek
2 tyg. temu
A co to kogo obchodzi? Niech robią jak chcą - g......to wszystkich obchodzi. Każdy odpowiada sam za swoje czyny. Życie zweryfikuje wszystko albo później ktoś inny nie celebryta.
Kam
2 tyg. temu
Jak ślub brać kościelny, żeby się lansować to jest dobrze a chrzty już złe. Straszne jest to co Ci ludzie wyprawiają a inni na to przyklaskują
bCOOrBqj
Ewelina
2 tyg. temu
Macie państwo rację,będzie mógł kiedyś sam podjąć decyzję.
Takiy
2 tyg. temu
Nie majac chrztu nie będą oglądać Boga. Nie róbcie tego dzieciom. Nie zabierajcie im nieba. Tym bardziej jesli sami macie chrzest.
Mak
2 tyg. temu
Kościół przeciwny jest metodzie poczęcia ale nie wini za to dziecka ze inne dziecko musiało byc zniszczone
agat
2 tyg. temu
To jest bardzo dziwny związek. To, że Radzio zmienił się w Radosława, to tylko pozory. Mimo wszystko Małgosia jest z innej gliny, nie wiem jak się dogadują. Może to po prostu układ. Żal i ich, bo już widać po nich lata, a dziecko w póżnym wieku to za duźo pracy.
Kate
2 tyg. temu
A ja swojego synka chodziłam pod presją rodziny. Zaluje
Monika
2 tyg. temu
No i spoko. Jej sprawa. Też córki nie ochrzciłam. Nie będę jej pchać w coś co sama nie wierzę. Ja z tym problemu nie mam. Jak ktoś ma....no cóż. Jego problem
...
Następna strona
bCOOrBqL