Trwa ładowanie...
Przejdź na
Michał Dziedzic
|

Małgorzata Rozenek o marszu niepodległości: "Czułabym się ZAGROŻONA. Wolałabym żeby to wyglądało jak PARADA RÓWNOŚCI"

524
Podziel się:

Małgorzata Rozenek zdradziła, co sądzi o celebracjach święta niepodległości w stolicy. "Nie wiem, czy odpowiedzialnym byłoby wzięcie moich trzech synów na bitwę pod Empikiem" - stwierdza celebrytka.

Małgorzata Rozenek o marszu niepodległości: "Czułabym się ZAGROŻONA. Wolałabym żeby to wyglądało jak PARADA RÓWNOŚCI"
Małgorzata Rozenek o marszu niepodległości: "Czułabym się ZAGROŻONA" (Pudelek Exclusive, AKPA)
bFdPAfYl

W tym roku po raz kolejny przez ulicę Warszawy przechodzi marsz niepodległości, na który tłumnie ściągają nie tylko zwykli ludzie, ale i nacjonaliści, faszyści, kibole i zwykli chuligani z całej Polski. Smutną normą jest, że podczas marszu padają obrzydliwe rasistowskie i homofobiczne hasła, dochodzi też do niszczenia mienia, a nawet podpaleń. Refleksją na temat świętowania dnia niepodległości podzieliła się z nami Małgorzata Rozenek. Celebrytka zdradziła, jak wyglądałaby jej wymarzona celebracja narodowego święta.

Takich radosnych obchodów nam życzę i w takich radosnych obchodach chciałabym brać udział ja, moje dzieci i moja rodzina. Tak jak braliśmy udział w paradzie równości, która była pięknym piknikiem radości, uśmiechu, wspólnego spędzania czasu. I takie święto chciałbym dla swojego kraju, a nie wzorem rosyjskim... - wyznała w rozmowie z Michałem Dziedzicem.

bFdPAfYn

Celebrytka zdradziła też, czy wzięłaby udział w marszu niepodległości w takiej formie, w jakiej jest organizowany rok do roku.

Nie będę uczestniczyć, bo czułabym się zagrożona. Po prostu fizycznie... Nie wiem, czy odpowiedzialnym byłoby wzięcie moich trzech synów na bitwę pod Empikiem. Wiesz, rzucanie rac, koktajli Mołotowa w okna Bogu ducha winnych ludzi. W taki sposób chcemy świętować radość z odzyskania niepodległości? Faszystowskimi gestami chcemy pozdrawiać przechodniów? No to ja sobie zupełnie inaczej wyobrażam święto niepodległości i chciałabym, żeby bardziej wyglądało jak parada równości, a mniej jak marsze niepodległości organizowane przez różnego rodzaju bojówki - dodała.

Zgadzacie się z nią?

Więcej w naszym materiale wideo!

bFdPAfYt
Zobacz także: Rozenek o Marszu Niepodległości
bFdPAfYO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(524)
Alexa
2 miesiące temu
Nikt nie płacze, że cię tam nie ma, Gosiu. Siedź w domku i rób to, co najlepiej potrafisz: stanie na palutkach i uśmiechanie się do obiektywu. Pozdrawiam wszystkich
Longin
2 miesiące temu
Polskie celebryty identyfikuha sie tylko z Unia,parada rownosci,uchodzcami,dzikami,karpiami,w skrocia jazdym #hashtagiem ktory zwieksza zasiegi.Polskiej flagi się brzydza
Ann
2 miesiące temu
Widzę ogromne podobieństwo do Mai Sablewskiej i Dody. Te 3 Panie korzystają z tego samego gabinetu ?
bFdPAfYP
Paulina
2 miesiące temu
Ludzie co jest z Wami! Przecież na paradzie równości również można "dostać w czapę". Byłam 3 lata temu na marszu z trójką dzieci i to był naprawdę niezapomniane wydarzenie! Bezpiecznie dla nas. Każdy wybiera w czym chce uczestniczyć. Celebryci jak słychać na czele z Trzaska.
12345
2 miesiące temu
Taak a jak z parady równości niszczyli kościoły, wyzywali księży itp to było dobrze tak?
Najnowsze komentarze (524)
Graźyna
2 miesiące temu
Pani Rozenek, jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia, lepiej nic nie mówić. Niech pani robi to umie najlepiej - selfie z rodziną.
Ewa
2 miesiące temu
Rozenek ,ty przestań mówić .
Antmen
2 miesiące temu
Chyba jej się z filmami z Netflixa pomyliło, pani akwizytor mylą się pojęcia
aga
2 miesiące temu
Straszne, jakich mamy celebrytów, czuje się zażenowana poziomem wypowiedzi. . Po prostu dramat. Mam nadzieję, że zbliża się koniec jej kariery
Gd.observer.
2 miesiące temu
Żeby brać udział w MN trzeba 1.czuć miłość do Ojczyzny 2. Znać historię 3. Mieć własne (nie tvn) zdanie).4.nie być niewolnikiem- mamony i poprawności klanu tvn czyli obcych Ta osoba nie spełnia ww.kryteriów,więc jej nieobecność to żadna strata
Aaa
2 miesiące temu
Na PR to do Berlina
mysle
2 miesiące temu
Dla Polakow to ty jestes nikt i nawet gorzej
Kasia
2 miesiące temu
Mam głęboko gdzieś tą osobowość.
bFdPAfYH
Eva
2 miesiące temu
A o czym ona bredzi? Znowu! Litości kobito weź Ty już nie mecz ludzkości swoją i tak senna osoba. Daj żyć...
Anja
2 miesiące temu
No proszę, a na marsze nierówności z błyskawicą nie boi się chodzić. Mam nadzieję, że pańcia Rozenek w razie zagrożenia życia zamiast dzwonić na policję i zajmować nr 112 wykręci nr do tęczowych. Ciekawe czy będą bronili jej zadu 🤔
Aaa
2 miesiące temu
MANEKINIE PR to nie w tym kraju
Tesa
2 miesiące temu
Nie dziwię się. Na MN brakło jej języka lempart wy.. a bez tego impreza nie udana
Basia
2 miesiące temu
A ja się czułam świetnie ❤️
Gosc
2 miesiące temu
Proszę bardzo jeden z wielu największych autorytetów wypowiada się do Polaków. .....he he he ...Do kogo ona to mówi ???? Czy ona myśli, że jej słowa ludzie będą brali do serca ??? Niech lepiej idzie do domu i zajmie się dziećmi.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdPAfZA
bFdPAfZB
bFdPAfZC
bFdPAfZD
bFdPAfZE
bFdPAfZj