Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Małgorzata Rozenek świętuje urodziny sesją z Heniem i bukietem kwiatów: "43 LATA minęły jak jeden dzień" (FOTO)

747
Podziel się

Jubilatka Małgorzata Rozenek zdradziła przy okazji, czego zdążyła nauczyć się, stąpając po świecie przez ponad cztery dekady.

Małgorzata Rozenek świętuje urodziny sesją z Heniem i bukietem kwiatów: "43 LATA minęły jak jeden dzień" (FOTO)
Małgorzata Rozenek świętuje urodziny postem na Instagramie (East News)
bEhcKalN

Od dwóch tygodni Małgorzata Rozenek wypoczywa z rodziną w Meksyku, skąd oczywiście raczy fanów licznie publikowanymi rajskimi zdjęciami i nagraniami. Tak się składa, że na urlopie Majdany mają wiele okazji do świętowania. Kilka dni temu celebrytka relacjonowała urodziny syna Tadeusza, zaś zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, niebawem roczek będzie celebrować na meksykańskiej ziemi także "dzidziuś Majdana".

Zobacz także: "Ekologiczna" Małgorzata Rozenek-Majdan: "Ciągle mam apetyt na nowe"
bEhcKalP

Zanim jeszcze Henryk zdąży zdmuchnąć pierwszą urodzinową świeczkę, swój wielki dzień miała okazję świętować Małgonia. We wtorek ukochana Radzia obchodziła wejście w kolejny rok życia. Jak wiadomo, kwestia wieku "Perfekcyjnej" od lat budzi wiele emocji.

Nic dziwnego, że w urodzinowym wpisie opublikowanym za pośrednictwem instagramowego profilu jubilatka nie omieszkała podkreślić, ile dokładnie lat kończy.

43 lata minęły jak jeden dzień - zaczęła pod sesją z łóżka z Heniem i bukietem kwiatów, które otrzymała od męża.

bEhcKalV

Następnie Rozenek postanowiła wymienić, czego nauczyła się przez ponad cztery ostatnie dekady stąpania po ziemi:

I jeśli czegoś się nauczyłam, przez ten czas, to tego, żeby: łamać zasady, wybaczać szybko, całować powoli, kochać szczerze, śmiać się bez opamiętania i nigdy nie żałować niczego co wywołało uśmiech na mojej twarzy - wymienia, kwitując: Bo to, że rodzina jest najważniejsza, wiedziałam od zawsze.

Czego życzycie Małgosi z okazji 43. urodzin?

bEhcKalW
bEhcKalX
bEhcKamq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(747)
Ledar
2 tyg. temu
Doda przy Gosi wygląda jak dziadek a ma od Gośki tylko 10 lat więcej i naprawdę na imię Teodorek.
Raz dwa
2 tyg. temu
Pudel sprawdź czy to prawda z tą tancerką od Taco
Zojka
2 tyg. temu
śliczna, chyba zawyżyła swój wiek, bo wygląda 10 lat młodziej, na 33 lata
bEhcKamr
wańńdzia
2 tyg. temu
Tu teraz powiem jako Wandzia o której się wspomina przy okazji paszkwili pisemnych na klawiaturze palcami pokrzywionymi dopieszczonych prze ze mnie o tem moim bylym zienciu a już wy wiecie kim i o tej jego tej kobiecie bez wstydu żonie. Ja jezdem bardzo szczęśliwa jak niedojda na wiosce i zarazem dumna jak paw na grzędzie w kurniku, bowiem moje od kilku lat pisane komentarze wyobraźające tych ludzi jak ta kobieta ze synami i ten jej co chodzi za niom jak piesek na dwóch łapkach - tak bardzo ich śmieszą, że kopiują je, MAGAZYNUJĄ i cały czas przerabiają (w mniej durny zresztą oraz mniej nędzny językowo sposób niż moje są w natchnieniu twożone, bo chcą chyba dać mi po gardzić moim talentem pisarskim) na teksty atakujące największego wroga pisankarki Doroni– Małgorzatę , która non stop wstawia w Pudelku te przeróby, co przynosi skutek zwrotny raz zamierzonego, ale intelektualnie uboga pisankarka Doronia, bo po kim ma być uwzbogacona nie widzi tego, a i ja nie naciskam na klawiaturze zera. Niebawem przestanę pisać komentarze o nich, bowiem mentalny KONIEC mój i pisankarki to kwestia najbliższego czasu. Pozdrawiam was Majdany! Jesteście najbardziej uwielbionymi i klikalnymi i lajkowanymi ludźmi polskiego szołbiznesu ostatnich 30 lat! A jednagże ja nie wieżę że naszemu czyli dokładnie mojemu i piasenkarskiemu talentowi Doroni zniknięciu będą towarzyszyły ulga i radość wielu milionów Polek i Polaków… ja mam wiarę że będą nas cały czas okręcać jak frygami z drewna na kołatkach.
DR. AMA
2 tyg. temu
Lepiej przestańcie WYŚMIEWAĆ SIĘ Z DODY ! Jej twarz wygląda tak gorylowato nie z powodu operacji plastycznych! Nawet sąd to potwierdził. Biedna Doda od lat cierpi na akromegalię, stąd przerost żuchwy, wały nadoczodołowe, wytrzeszcz oczu, małżowiny uszne jak talerze, łysienie, wzmożona potliwość pod postacią zlewnych potów, przerost języka powodujący bełkotliwą mowę.Poza tym rozrost stóp, dłoni, kręgosłup w stanie ruiny. Widziałem ją na żywo, bez filtrów i uwierzcie mi, nie chcielibyście mieć takiej choroby, tym bardziej, że depresja Dody wynika między innymi z waszych okropnych szyderstw! Jest to naprawdę dobry człowiek, ta Doda, nie afiszuje się z pomocą ludziom podobnie jak ona doświadczonym przez chorobę, a tę pomoc im daje.
Najnowsze komentarze (747)
Nati
2 tyg. temu
Śliczna jest teraz, nie dziwię się że Radek tak bardzo ją kocha.
Lilka
2 tyg. temu
Życzę wymarzonej córeczki, miłość Radka już ma.
zibi
2 tyg. temu
Perfekcyjna Pani Doktor Małgorzata ma więc teraz 43 lata.
dorota
2 tyg. temu
Piękną Gosia ma twarz.
Wiki
2 tyg. temu
Uwielbiam tę kobietę. *)
Fox
2 tyg. temu
Najlepszego Gosiaczku !
Radek
2 tyg. temu
śliczna, chyba zawyżyła swój wiek, bo wygląda 10 lat młodziej, na 33 lata
Zojka
2 tyg. temu
śliczna, chyba zawyżyła swój wiek, bo wygląda 10 lat młodziej, na 33 lata
bEhcKamj
hehehe
2 tyg. temu
a gdzie te 50-letnie 'koleżanki' Małgosi, które tu w imieniu babci Dodyzmy odliczały dni do urodzinowego wywiadu, całe w strachu przed jak to podkreślały 'bandycką akcją Majdanów' rzekomo mających im to uniemożliwić... żyją te marzące o milionie i gruszkach na wierzbie kobity?
Feri
2 tyg. temu
43 lata? , po co się tak postarza, skoro wygląda na 30 lat, 50 lat ma np. taki Dodon i wygląda jak starzec przy Małgosi
do bojawiem
2 tyg. temu
Doda to staruszka , Radek kiedyś powiedział w wywiadzie, że są rówieśnikami z Dodą , a oczywistym jest że Doda jest od niego starsza o 10 lat, wikipedia kłamie
bo ja wiem
2 tyg. temu
Nie wiem dlaczego ale biedna doda zawsze przy tobie Małgoniu wygląda jak babcia doda
Remigiusss
2 tyg. temu
Wspaniala cudowna Malgosia zyczę jej szczęścia
Ledar
2 tyg. temu
Doda przy Gosi wygląda jak dziadek a ma od Gośki tylko 10 lat więcej i naprawdę na imię Teodorek.
...
Następna strona
bEhcKamL