Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|

Małgorzata Rozenek ujawnia: "PORONIŁAM CIĄŻĘ BLIŹNIACZĄ w prawie 11. tygodniu"

136
Podziel się:

W rozmowie z Agatą Młynarską gwiazda zdobyła się na bardzo szczere wyznanie.

Małgorzata Rozenek ujawnia: "PORONIŁAM CIĄŻĘ BLIŹNIACZĄ w prawie 11. tygodniu"
(instagram)

W grudniu jako pierwsi informowaliśmy o tym, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Gwiazda i jej mąż, Radosław Majdan, od dawna starali się o wspólne dziecko. Nie ukrywali, że korzystają w tym celu z metody in vitro. W razie, gdyby nie udało im się uzyskać rezultatu tą drogą, rozważali nawet adopcję.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan na temat in vitro

W październiku 2018 roku paparazzi przyłapali Majdanów pod kliniką leczenia niepłodności. Gdy Małgosi w końcu udało się zajść w ciążę, wyznała, że "ich przypadek nie był prosty i wymagał niestandardowego podejścia".

Rozenek od dawna jest propagatorką metody in vitro. Dzięki niej urodziła już dwóch synów: Stasia i Tadeusza. Wydała również książkę na ten temat.

Ponadto Gosia jest obecnie na etapie otwierania fundacji, która będzie pomagać parom zmagającym się z problemem niepłodności. Małgorzata bardzo zaangażowała się w tę sprawę, bo sama wie, jakim dramatem jest dla kobiety bezskuteczna walka o zajście w ciążę. W sierpniu gwiazda wyznała, że dwukrotnie poroniła.

Niedawno Małgosia udzieliła wywiadu Agacie Młynarskiej w studio Discovery, gdzie opowiedziała więcej na temat tego bolesnego zdarzenia.

Moja droga do trzeciej ciąży była tak trudna i emocjonalnie wyczerpująca. Najtrudniejszy był moment, jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza - ujawniła gwiazda.

Aktualnie Rozenek jest skupiona na pracach nad fundacją.

Uzyskałam wpis do KRS-u na początku stycznia. Ci ludzie są pozostawieni sami sobie. Mam ogromne doświadczenie, przygotowujemy teraz pierwszy program dotyczący badania AMH. Lada moment rusza strona mojej fundacji. Apeluję o to, by kobiety nie zwlekały z macierzyństwem. Kobieta, która usłyszy złą diagnozę dotyczącą AMH, nie jest w stanie zrobić z tym nic - powiedziała.

Spodziewaliście się, że droga Małgosi do zajścia w ciążę była aż tak trudna i bolesna?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(136)
nick
4 lata temu
Wszystkiego najlepszego dla nich.
Abc
4 lata temu
Moc dobrych zyczen
Fara
4 lata temu
Śliczna, chyba znów chłopczyk będzie
Gosia 41 lat
4 lata temu
Małgorzata Kostrzewska ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. F. Parnella w Łodzi w 1997 r. w wieku 19 lat, bardzo łatwo można to sprawdzić na liście absolwentów tej szkoły. Potwierdził to zresztą wychowawca Jej klasy Włodzimierz Sidor w udzielonym dla 'Na Żywo' wywiadzie, czyli Małgorzata ma 41 lat, tak jak jej koleżanka z klasy Tatiana Okupnik, która jednak nie została absolwentką tej szkoły, ale to nikogo nie interesuje. W 2004 r. Małgorzata ukończyła prawo na UW (do sprawdzenia na liście absolwentów UW) i figuruje na liście polskich prawników jako Małgorzata Rozenek -Majdan, też łatwo można to sprawdzić (Wikipedia- kategoria: polscy prawnicy). Dr Piotr Lewandowski z kliniki leczenia niepłodności Novum nie firmowałby swoim nazwiskiem i twarzą (zdjęcie z M. Rozenek i M. Majdanem ze stosownym wpisem M. Rozenek) nieistniejącej ciąży Małgorzaty Rozenek. Reasumując, Małgorzata Rozenek, z wykształcenia prawnik, ma aktualnie 41 lat i obecnie jest w ciąży. I tylko Doni żal... bardzo nam żal tego Dodoni, bo to dobry chłop jest nawet i bez kości, ale za to z sercem na drżącej dłoni.
mimik
4 lata temu
Dodziadek Dodałn ma wstęp do zawału kału jak to czyta, więc trzeba to pisać i to jak najczęściej, Małgonia ma 41 lat, urodziła się 1 czerwca 1978r. w Warszawie.
Najnowsze komentarze (136)
lolo
4 lata temu
pseudo artyści co ta pani ma za dorobek artystyczny, jakikolwiek
lolo
4 lata temu
a kim ona jest, znana ztego że jest znana, gwiazda z .......................
Saba
4 lata temu
Ola Boga też mi komentarz , zesrała się babcia i płacze , a to ona jedna w naszym kraju poroniła??? Dajcie już z nią spokój, za dużo jej !! Nie macie innych niusów !!
Hania
4 lata temu
Jakby była uczciwa podałaby prawdziwy rok urodzenia , a jak ktoś się w telewizji pomylił i postarzał ją o 10 lat , to telewizja powinna babcię przeprosić na wizji...... że zaszła pomyłka i dowalili jej 10 lat przez pomyłkę!! Czegoś takiego nie miało miejsca , więc Rozenkowa zamknij buzię bo kłamiesz jak najęta , oszustka nic więcej!!
Witek
4 lata temu
Mnie to wygląda na nakładkę, ten brzuch u góry dziwnie wygląda , jakby dostawał lekko od brzucha i pępek jak u sztucznej lalki , a przecież to już starsza pani jest !!
stefan
4 lata temu
A jak surogatka czy ktoś tam nie będzie chciała oddać dziecka ? Po prostu się rozmyśli bo niestety, ale za pieniądze nie zawsze można kupić co się chce.
Adam
4 lata temu
stara baba babcią już powinna być a nie matką!!
sigi2
4 lata temu
oto skutki nadużywania tabletek antykoncepcyjnych. A pózniej in vitro .
gosc
4 lata temu
50 lat to nie jest wiek na rodzenie dzieci,za stara jest i tyle
Ewa
4 lata temu
Hallo zycze wszyskiego dobrego
teresa
4 lata temu
nie ona pierwsza i nie ostatnia , która straciła ciążę tylko chyba jako jedyna która robi z tego publiczne widowisko , mam czasem wrażenie że ona z lodówki wyskoczy - tak jej pełno .... a może oczekuje medalu za ciążę w tym wieku ..
panna
4 lata temu
Aco to kogoś obchodzi ile ma lat zazdrośnicy
Mateusz
4 lata temu
Jest czas na karierę i czas na rodzenie dzieci. Po 40 to już tylko w karierę kobieta może iść. Matką ciężko zostać. Majdan powinien zastanowić się czy chce to ciągnąć. Wydadzą na invitro jeszcze raz kasę a dziecko jeszcze może mieć choroby genetyczne. Poszukałby sobie młodszej i by miał lepsze widoki na ojcostwo. szlachetny, romantyk , ale szaleniec, nie ma to przyszłości.
Frania
4 lata temu
Dzięki tym zwierzeniom, innym kobietom będzie latwiej przejsc przez taką sytuacje
...
Następna strona