Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Małgorzata Rozenek wyrozumiale o aferze z Agnieszką Kaczorowską: "Każde pokolenie niesie swoje OFIARY" (FOTO)

157
Podziel się

Małgorzata Rozenek zdecydowała się odnieść do najgłośniejszego tematu ostatnich dni. Nie zrobiła tego jednak wprost...

Małgorzata Rozenek wyrozumiale o aferze z Agnieszką Kaczorowską: "Każde pokolenie niesie swoje OFIARY" (FOTO)
Małgorzata Rozenek zabiera głos w sprawie afery z udziałem Agnieszki Kaczorowskiej (AKPA)
bEhdpXNN

Za sprawą swojego kontrowersyjnego wpisu Agnieszka Kaczorowska przyczyniła się do tego, że jej koleżanki i koledzy z branży znów mieli okazję do tego, by poruszyć w mediach społecznościowych nośny temat. Chodzi oczywiście o wywód serialowej Bożenki odnośnie "mody na brzydotę", który zdecydowała się skomentować rzesza celebrytów. Głos zabrali między innymi Zofia Zborowska, Katarzyna Nosowska czy Qczaj.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek odpowiada na krytykę!
bEhdpXNP

Stosunkowo późno, bo dwa dni po publikacji Agi, odnieść do posta zdecydowała się Małgorzata Rozenek. Przebywająca na meksykańskiej ziemi celebrytka nie ujawniła jednak wprost czy wspiera młodszą koleżankę, czy wręcz przeciwnie. Sprytna Gosia opublikowała na instagramowym profilu... rysunek Andrzeja Milewskiego, który przedstawia konwersację dwójki osób.

Do internetu wyciekły twoje prywatne zdjęcia - mówi postać męska.

Bez ubrań? - pyta przerażona kobieta.

bEhdpXNV

Bez fotoszopa - odpowiada jej mężczyzna.

Udostępniony dialog ukochana Radzia opatrzyła krótkim podpisem: Każde pokolenie niesie swoje ofiary i dodała hasztag, określający przedstawioną sytuację jako jej najgorszy koszmar.

Po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie dystans?

bEhdpXNW
bEhdpXNX
bEhdpXOq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(157)
Kawa na Ławę
1 tyg. temu
Małgosia spryciula😉. Przygląda się całości niczym arbiter, bo wie doskonale, że też monetyzuje nader estetyczny styl życia i mogłaby stracić zyski z reklam.
nata
1 tyg. temu
Czy sejm już się zebrał w tej sprawie ?
Losa
1 tyg. temu
Za chwile ta afera przeminie a Kaczorowska tylko zrobiła rozgłos wokół wlanej osoby. Przecież w gruncie rzeczy o to chodziło, żeby o niej gadali, a czy źle czy dobrze, ważne, że gadaja
bEhdpXOr
gosc
1 tyg. temu
Brawo za poczucie humoru i dystans.
Cyrk
1 tyg. temu
Myśle ze z tą Agnieszką afera właściwie o nic Dziewczyna żle się wypowiedziała mając na myśli zwyczajne dbanie o siebie Teraz wszystkie celebrytki oszalały udając takie bidule odważne naturalne Tylko u niektórych naturalnego nie ma nic Zrobili aferę o nic
Najnowsze komentarze (157)
Tak właśnie
1 tyg. temu
No to te Panie oburzone, za może niefortunne określenie urządziły taki festiwal hejtu. I nie zwracają uwagi ,że Pani Agnieszka jest w ciąży . Stres po tym hejcie nie wpływa dobrze na jej stan. Ale Was to chyba mało obchodzi. Biegnijcie teraz na kawki,SPA, ODNOWY czy co tam jeszcze. A może zwyczajnie trzeba czytać ze zrozumieniem.
Wojtek
1 tyg. temu
Ona ma nogi jak dwa wykruszone sporty, to były takie papierosy
Marzena
1 tyg. temu
A ja wolę moją mamę,co ma włosy jak atrament ☺️
Romek
1 tyg. temu
Każde pokolenie niesie swoje ofiary? Wam się to osobliwe stwierdzenie składa w jakąś logiczną całość? Jedno jest pewne - ta pani może wojować tylko wyglądem, bo swoich "przemyśleń" nie umie wyrazić w sposób zrozumiały.
Jan
1 tyg. temu
Znów się odezwała zamiast narzucać wszystkim swe cielsko 😱
ETA
1 tyg. temu
Po co to zero rozenek się odzywa jak każdy ignoruje
Do Gochy
1 tyg. temu
Błogosławiony ten co nie ma nic do powiedzenia i nie ubiera tego faktu w słowa.
Yeti
1 tyg. temu
Majdanowa to największa porażka dla narodu ani to mądre ani ładne jedno wielkie nic.
bEhdpXOj
Olka33
1 tyg. temu
Co na to unia może jakiś dekret sprawa nadzwyczajna albo pięknym być albo nie ma co czekać trzeba uciekać wszyscy brzydcy inni do horrorów
Och
1 tyg. temu
To właśnie pokazuje co robi odchudzanie z człowiekiem. Jaką ona była zwyczajną miłą dziewczynką z okrągła buźką, długimi włosami, którą wszyscy lubili. A teraz ktoś jej zrobił pranie mózgu, wychudzona na wiór w makijażu jak na halloween, włosy 1/3 i złośliwa, zgryźliwa do innych i zarozumiała. To samo Koroniewska z Dowborem. Taka była ładna dziewczyna, błyszczące oczy, uśmiech piękny, on też był duży, męski, przystojny, a teraz? Wychudli oboje, wyglądają o wiele gorzej i starzej w dodatku on z miłego fajnego faceta stał się zgryźliwym gościem. Kto tam w tej Warszawie niszczy tych młodych ludzi i pierze im mózgi? Z pięknych szczęśliwych odżywionych ludzi tworzą jakichś złośliwych anorektykow. Przykre.
232
1 tyg. temu
Największą porażką pokolenia jest sama Pani Rozenek. Nic nowego nie wniosła do życia ludzi młodych , ale tylko sztuczność i pogoń za pieniędzmi, nie tworząc żadnych wartości godnych do naśladowania. Pokazała drogę sukcesu ludziom próżnym, nijakim, bez planu ale wykorzystującym jedno dobre wejście do przestrzeni mediów, które propagują bylejakość.
gosc
1 tyg. temu
kazda fota z innej epoki
gosc
1 tyg. temu
popieram , przyszła moda na wysławianie wszystkiego wszystkich za wszelką cenę , nawet jesli pewne tematu wychodzą bardzo poza granicę piękna czy estetyki, trak bym to nazwała po fachowemu. Kaczorowska ma rację, choć sformułowała to słabo i wyszło jak wyszło
meem
1 tyg. temu
Kaczorowska chyba nie może znieść myśli, że 'brzydota', a raczej prawda, naturalność i akceptacja znoszą ją z piedestału, na którym miejsce okupiła życiem pod nieustanną presją, wyznając puste wartości i w kompleksach...
...
Następna strona
bEhdpXOL