Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Małgorzata Rozenek z rodziną i czerwonymi oczami ląduje w Meksyku (ZDJĘCIA)

958
Podziel się

Po niemal 12 godzinach wyczerpującego lotu Małgorzacie Rozenek udało się szczęśliwie osiągnąć cel podróży. Podczas gdy Perfekcyjna relacjonowała pierwsze minuty w Meksyku, Radosław sprawdzał, czy wszystko jest na miejscu...

Małgorzata Rozenek z rodziną i czerwonymi oczami ląduje w Meksyku (ZDJĘCIA)
Małgorzata Rozenek z rodziną po 12 godzinach lotu dotarła do Meksyku (Instagram)
bDyJLAKt

Małgorzata Rozenek-Majdan dołączyła do grupy umęczonych zimą i lockdownem celebrytów, którzy postanowili zmienić klimat i wyruszyli w egzotyczną podróż. Gwiazda TVN nie wybrała modnego w tym sezonie Zanzibaru, lecz cieszący się rosnącą popularnością wśród polskich celebrytów Tulum w Meksyku.

Już na pokładzie samolotu okazało się, że Meksyk, do którego skierowali się Majdanowie, jest ulubionym miejscem nie tylko Natalii Siwiec, nazywającej Tulum swoim drugim domem, ale i dla Qczaja, który również zatęsknił za odrobiną lata w środku zimy i poleciał za ocean tym samym co Rozenek-Majdan samolotem. Spotkawszy na pokładzie trenera, Małgorzata poczuła się w obowiązku oznajmić, że w ostatnim czasie zaczęła regularnie ćwiczyć jogę.

bDyJLAKv

Po przesiadce we Frankfurcie, podczas której doszło do niewielkich perturbacji (obsługa nie podstawiła na miejsce wózka dla Henia i Radosław musiał dźwigać bobasa na rękach), po niemal 12 godzinach lotu cała i zdrowa familia Rozenków - Majdanów wylądowała w Meksyku.

Daliśmy radę, wszyscy w komplecie, najważniejsze, że już jesteśmy i że Henryk przeżył, że daliśmy radę - cieszyła się Małgonia.

Jeszcze 2 godziny samochodem i będziemy już niedługo odpoczywać - wyjaśniała.

bDyJLAKB
Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan wylicza swoich współpracowników: "Pięć osób to moja stała świta"

Następnie Małgorzata poprosiła męża, by podzielił się swoimi odczuciami po długim locie.

No Radosław, powiedz, jak ci minęło te 150 tysięcy godzin - zagadnęła, a gdy ukochany zaczął mówić, że ma zmęczone oczy, celebrytka weszła mu w słowo.

bDyJLAKC

Ja mam też takie czerwone oczy, że szok - zauważyła, wytrzeszczając oczy do telefonu.

U was jest północ, u nas jest piąta, ale wszystko jest w porządku, Bożenka wypoczęta, cofnęliśmy się w czasie - relacjonowała dalej Małgonia, konstatując różnicę w czasie między Polską a Meksykiem

Następnie Małgorzata oddała się celebrowaniu piękna otaczającego ją świata.

Słuchajcie, zobaczcie to światło. Uwielbiam to światło. Zobacz, jakie światło Pysiul, no golden hour - rozmarzyła się Małgonia.

bDyJLAKD

W tym momencie Radosław, który stanął za żoną, postanowił sprawdzić, czy po długim locie wszystko znajduje się na swoim miejscu i położył donie na piersiach ukochanej, wywołując u Małgorzaty nieco nerwową reakcję.

Przestań, bo potem to będą… - nie skończyła Małgonia i pospiesznie zakończyła relację.

Z naszych informacji wynika, że Majdanowie chcą w Tulum spędzić miesiąc.

Jesteście na to gotowi?

bDyJLAKE
bDyJLAKW
KOMENTARZE
(958)
Mmm
6 dni temu
Ciekawostka! Czy wiecie że można zwiedzać cały świat i nikogo o tym nie informować??
Lol
6 dni temu
władze Meksyku na początku się cieszyły ze maja tyle turystów wiadomo- kasa, ale teraz sytuacja wymyka się z spod kontroli. Meksyk ma bardzo słabe zaplecze medyczne i ten najazd turystów może się skończyć tragicznie dla mieszkańców Meksyku. ale egoiście nie wytłumaczysz.
Paranoja
6 dni temu
Rozumiem że są bogaci ze im można że ich pandemia nie obowiązuje ale mieli by za grosz wstydu i chociaż nie obnosili się z tym na internecie. Ty siedź w domu a rozenkowa splunie ci w twarz
bDyJLAKX
Maniek
6 dni temu
Jak zobaczenia jakiegoś celebryte po powrocie w mediach, na ulicy itd, pytam głośno! Gdzie kwarantanna?????
BIAŁY NOS
6 dni temu
Uwielbiam wakacje w Tulum!
Najnowsze komentarze (958)
1111
2 dni temu
goska,a gdzie henek i reszta cala,,,kto ich nianczy,,,
XYZ
3 dni temu
Po przeczytaniu tytułu wyobraziłam sobie, że bedzie pozowała z rodziną i z czerwonymi oczami w jakimś pojemniku...
krejzi
3 dni temu
kilka lat po operacji powieki znów opadają. myślalam, że efekt utrzymuje się znacznie dłużej, co najmniej dekadę
Ama
3 dni temu
Po co my ludzie tak licznie komentujemy jej zachowanie. Nie mamy własnego życia? Wychodzi na to ze nie. Czy was osobiście interesuje co jakaś tam pani X z miasta Y o was myśli? dokładnie tak samo Gośka nie przejmuje sie wszystkimi negatywnymi komentarzami od nas, pewnie ich nie czyta bo ma od tego oplacanych ludzi, ktorzy to ogarniają. Zresztą hejt moze zaboleć jakąś nieopierzoną celebrytkę, która dopiero co zaczyna lans na salonach, albo nadwrażliwa Dodę, ale nie silną narcystkę Gonię. Jest najbardziej intrygującą celebrytką, dzięki wszystkim którzy codziennie komentują jej poczynania. Do tego non stop jest o tym samym, jak nie o jej wieku, to o jej twarzy, jak nie twarz to Henryk, itd itd. Specjalnie wrzuca prowokujące focie i teksty zeby zarabiać na tym coraz więcej i zebyscie przez nią cierpieli. Nie komentujmy tej rodziny jesli tak bardzo ich nie lubimy... a tak jest najbardziej klikalną celebrytką i ma olbrzymie zasięgi, a w zwiazku z tym reklamuje za grubą kasę nawet buciki Henryka. taki jak moj komentarz był tez wiele razy tutaj pisany ale i tak nadal wylewacie tutaj swoje żale w komentarzach, nakręcając jej popularnosc... a Gonia ma to gdzieś, tylko liczy kasę i się śmieje z was.
obserwatorzy
3 dni temu
Widzieliśmy kilka dni temu Dodę Elektrownię na ulicy. Kręciła się koło Centrum Napierdzeń. Bardzo brzydko wygląda z tą wywalona szczęka. Jak orangutan 90letni. Małgonia milion razy ładniejsza i seksowna. 4 lata starsza? wygląda dużo młodziej od Dody Elektrowni Gazowni.
starosta
3 dni temu
Paskudne imiona jak można dać na imię Dorota Wanda albo Nositorba szok!!! Co ludzie ze wsi mają z tymi imionami
EWA O.
3 dni temu
żal mi biednej Dodzi (naprawdę to mam bekę), Radek i Gosia doprowadzili ją do bankructwa, depresji, obsesji, ośmieszania się wiszeniem na rurze i robieniem na drucie pod siebie, dobrze, że pieluchę nosi
huhu!
3 dni temu
podobno potwór Doda z Przemszy wyłowiona? jak karp, biedna, jeśli to prawda to nawet bardzo biedna
bDyJLAKP
Ann
3 dni temu
a gdzie zaginęła Dodona z penknientego condona?
Do Małgonia
3 dni temu
Cudnie, Małgoniu, jesteś the best, a była mężona pysiuli ,niejaka Dodzia Stępieniek (ktoś ją jeszcze trawi?) po zmianie płci ma andropauzę i cierpi na nietrzymanie stolca, dlatego nosi pieluchy na nietrzymanie moczu, bo na inne jej nie stać. Nie wyśmiewajcie więc biednej Dodzi!
Portia
3 dni temu
Dodowna Stępieniek z miłości do Radka dostała okrężnicy przydatka.
Goga
3 dni temu
Co to jest Doda? jakiś zespół dodatkowych krzeseł w remizie czy zespół downa? serio pytam
fan
3 dni temu
Małgonia jest śliczna
Wanda
3 dni temu
Babcia Doda ma zespół Downa dlatego nie wyśmiewajcie jej!
...
Następna strona
bDyJLALr