Trwa ładowanie...
Unicorn
|
aktualizacja

Obładowani bagażami Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan meldują się na lotnisku o 5 nad ranem (ZDJĘCIA)

487
487
Podziel się
1
 / 12
Obładowani bagażami Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan meldują się na lotnisku o 5 nad ranem
Obładowani bagażami Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan meldują się na lotnisku o 5 nad ranem
(Pudelek Exclusive)
0
0

W sobotni poranek Małgorzata Rozenek poinformowała fanów, że cała rodzina Majdanów wybiera się w daleką podróż. Wiemy, dokąd polecieli i jak długo zabawią na wakacjach.

W sobotni poranek Małgorzata Rozenek zaprezentowała fanom, jak w towarzystwie bliskich oczekuje na samolot na warszawskim lotnisku. Celebrytka ogłosiła wówczas, że rodzina Majdanów wybiera się w daleką podróż, nie zdradziła jednak, gdzie dokładnie będzie wypoczywać w najbliższym czasie.

Paparazzi udało się przyłapać Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana przed lotniskiem. Małżonkowie stawili się na miejscu bladym świtem i wspólnymi siłami wypakowali bagaże z taksówki. Następnie w towarzystwie trójki potomków oraz niani udali się na odprawę.

Okazuje się, że słowa Małgosi o dalekiej podróży wcale nie był przesadzone. Jak udało się ustalić Pudelkowi, rodzina na miejsce wypoczynku wybrała ulubioną wakacyjną lokację Natalii Siwiec, w której spędzą cały miesiąc. Według naszego informatora, tak długa podróż zaowocowała za to pokaźną ilością bagażu.

Podjechali na lotnisko dwiema taksówkami, bo Małgosia spakowała sporo walizek. To pierwsza tak długa podróż Henia, dlatego zabrali ze sobą zaufaną nianię. Tym bardziej, że czeka ich długi lot z przesiadką. O piątej rano polecieli z Warszawy do Frankfurtu, a stamtąd mają już bezpośredni samolot do Tulum. W Meksyku planują zabawić cały miesiąc - zdradza nasze źródło.

Zobaczcie, jak Majdany wyprawiają się do Meksyku.

2
 / 12
Akcja: wakacje

W sobotni poranek paparazzi przyłapali Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana pod warszawskim lotniskiem.

3
 / 12
Bladym świtem

Para stawiła się na miejscu już o piątej rano.

4
 / 12
Rodzinne wczasy

W podróż Gosia i Radzio zabrali trójkę synów oraz zaufaną nianię.

5
 / 12
Tajemnicze wakacje

Relacjonując pobyt na lotnisku na Instagramie, Małgosia zdradziła jedynie, że jej rodzina udaje się w daleką podróż.

6
 / 12
Zagadka rozwiązana

Jak udało się nam dowiedzieć, Majdany wyprawiły się do meksykańskiego Tulum, w którym spędzą najbliższy miesiąc.

7
 / 12
Starannie spakowani

W tak długą podróż rodzina musiała zabrać pokaźny bagaż. Walizek było tak wiele, że Gosia i Radosław na lotnisko musieli dotrzeć dwiema taksówkami.

8
 / 12
Zgrana ekipa

Ciężar noszenia bagażu został podzielony między Gosię, Radka oraz Stanisława.

9
 / 12
Misja wykonana

W końcu Majdanom udało się dotrzeć na odprawę, gdzie formalnościami zajęła się Gosia.

10
 / 12
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyprawiają się na rodzinne wakacje w Meksyku
11
 / 12
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyprawiają się na rodzinne wakacje Meksyku
12
 / 12
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyprawiają się na rodzinne wakacje w Meksyku
KOMENTARZE
(487)
Aska257
2 lata temu
Niania musi być. Kto by robił fotki na ista😀
facio
2 lata temu
to fotoreporter też wstał o 5 rano? czy jemu zapłacili za fotki?!
taki ktoś
2 lata temu
Super, udanego wypoczynku :)
Elka
2 lata temu
Siedzimy w domu, wszystko zamknięte, nic nie wolno. Pytanie- Dla kogo jest narodowa kwarantanna?
Gosc
2 lata temu
Udanego wypoczynku super rodzinka
Najnowsze komentarze (487)
Robert
2 lata temu
Małgoni żadna kobieta nie lubi, bo jest za piękna i nawet facet o nazwie Doda jej się boi, żeby go nie przyćmiła swoją królewska urodą.
oryginał
2 lata temu
Żyłami pokryty szkieletor klekot ksywka Doda (miasto w Indiach - przywłaszczenie kulturowe) ma dołujący ją kompleks Małgosi Rozenek Majdan, a ponieważ nigdy w życiu nie będzie wyglądać jak piękna i seksowna Rozenkowa, to musi dla Radka, o którym wciąż beznadziejnie marzy, a który ma z niej bekę, stylizować się na łysego staruszka w doczepionym pióropuszu ze sztucznego włosia, którym to staruszkiem Radek ze względów praktycznych ją pokrył i tym upokorzył. Cudownie sarkastyczna Małgonia z właściwym sobie wdziękiem żmii sparodiowała jej desperację, powodowaną traumą po zdradach Radka. A Radek ogłaszając, co kocha robić z Małgonią w łóżku, skutecznie zablokował wszelkie erotyczne zapędy zakochanych w nim i w Małgoni rozmazanych marzycieli płci obojga. Kocha swoją Małgonię tak mocno, że to tylko może budzić zazdrość. Ciekawe, czy Małgonia też jest taka nieczuła w stosunku do darzących ją uwielbieniem mężczyzn i kobiet? Czekamy na Jej oświadczenie, równie podnoszące ciśnienie licznych komentatorów życia tej niesamowitej i... dzieci zamknijcie oczy i zatkajcie uszy!... wyzwolonej obyczajowo (zgroza!) pary poślubionych sobie na zawsze kochanków.
znositorba
2 lata temu
Gosiu przepiękna nie pokazuj wiecej tej swojej cudnej broszki bo moja nudna zona Dodziunia juz mi łysinę na głowie suszy i jęczy ze jak chcę zjesc obiad to mam nie podniecać się twoimi wdziękami, wiec nie pozwól abym glodny chodzil i pokazuj swoje cudeńka również piersi tylko w godz. 23-5 wtedy moja stara Dodziunia spi i chrrr... Na obiad i tak daje mi zawsze zupkę z torebki i pokazuje suszoną śliwkę w kroczu ale jakoś to znoszę z pawiem w komplecie..
Omar
2 lata temu
Radek ogłaszając, co kocha robić z Małgonią w łóżku, skutecznie zablokował wszelkie erotyczne zapędy zakochanych w nim i w Małgoni rozmazanych marzycieli płci obojga (bidulka babcia Dodzia Elektrodaun chlip chlip).Radek kocha swoją Małgonię tak mocno, że to tylko może budzić zazdrość. Ciekawe, czy Małgonia też jest taka nieczuła w stosunku do darzących ją uwielbieniem mężczyzn i kobiet? Czekamy na Jej oświadczenie, równie podnoszące ciśnienie licznych komentatorów życia tej niesamowitej i... dzieci zamknijcie oczy i zatkajcie uszy!... wyzwolonej obyczajowo (zgroza!) pary poślubionych sobie na zawsze kochanków.
my, pudliczki
2 lata temu
Małgoniu, wszyscy wiemy, że masz 42 lata i brata Michała starszego o 5 lat, ale pozwól nam mieć nadzieję na zdobycie tego miliona od Ciebie. Pozwól nam marzyć. Szczerze mówiąc, to wyglądasz ślicznie, ale po co się z tym obnosisz.
Pietrek k
2 lata temu
Dostał już ktoś naiwny milion od Gosi?. zdjęcie ze studniówki' 88 to fejk niestety jak i informacje od niby kolegów z klasy, że ma brata Piotra starszego o 7 lat
po co KRS
2 lata temu
Wystarczy wpisać w Google - 'Klasa 1988 - 1997 - Państwowa Szkoła Baletowa, Łódź - Nk'. W GALERII jako pierwsze z prawej jest zdjęcie uczniów i uczennic, którzy ukończyli tę klasę mając po 19 lat, zamieszczone 13 lat temu przez sławnego obecnie tancerza, byłego ucznia tej klasy, Dominika Muśko. Na FORUM klasy, w drugim wątku wypowiedź z 2007 r. tego samego Dominika Muśko nie pozostawia wątpliwości, że Małgorzata Kostrzewska chodziła do tej klasy co on, gdy wymienia 'Gosię Kostrzewską' jako jedną z uczennic na tym zdjęciu, stojącą zresztą obok niego i wyglądającą jak 'nasza' Małgonia, tyle, że dwadzieścia kilka lat wcześniej. Teraz więc Małgonia ma 42 lata.
koleś
2 lata temu
Radek nigdy nie ożeniłby się z kobieta starszą od siebie, chociażby kochał ją do szaleństwa. Znam go. A Małgorzata urodziła się w 1978 r., więc jest od niego młodsza o 6 lat.
dalej!
2 lata temu
Walczcie o ten milion, ciamajdody, jesteście bez szans :-P :-D. Małgorzata Anna Kostrzewska (Rozenek-Majdan) urodziła się 1 czerwca 1978 r.
riko
2 lata temu
ma ponad 1,4 miliona followersów i cały czas przybywają, każde jej zdjęcie na insta to przytulona gotówka o jakiej możecie tylko śnić
1978 r.
2 lata temu
W publicznie dostępnym Krajowym Rejestrze Sądowym (ekrs) wystarczy sprawdzić dane Fundacji Małgorzaty Rozenek na podstawie nr KRS: 0000821864. Wynika z nich, że urodziła się 1 czerwca 1978 r. I to jest koniec marzeń naiwnych babć o łatwym zarobieniu miliona zł od Małgorzaty, bo dane w KRS są nie do podrobienia. Jedyne, co możecie zrobić, żeby utulić wasz żal, to wmawiać sobie, że wy, chociaż już po siedemdziesiątce, wyglądacie młodziej (hahaha, akurat) od niej. Żyjcie złudzeniami, bo niewiele już wam zostało, ledwo sapiące starowinki.
Betty
2 lata temu
Piękna jest. Moja idolka.
Kolo
2 lata temu
Wizja 'lady' Małgorzaty nieustannie towarzyszy otumanionej środkami uśmierzającymi ból du...szy Dorocie, byłej żonie (chociaż zdjęć ze ślubu nikt nie widział) 'lorda' Radosława. Poprzednia żona tego nadal ekscytującego mężczyzny, zwana Dosią, jest też dziennym i nocnym upiorem obecnego męża Małgorzaty, ciągle nie może o nim zapomnieć i gdyby mogła, weszłaby mu w każdy kadr, psując szczęśliwy, rodzinny obrazek. Radek, jak wiadomo, ignoruje takie upiory, bo do ich prania ma najnowszej generacji pralkę. To tylko wzmaga ból du...szy Doroty. Schizofrenia jej postępowania polega na tym, że z jednej strony biernie zazdrości urody i wykształcenia prawniczce Małgorzacie (sama ma tylko wykształcenie podstawowe, a urody wieczny deficyt), z drugiej strony stara się dostosować do obecnych w jej mniemaniu preferencji seksownego i eleganckiego Radka i zaczyna zachowywać się jak 'lady' Małgorzata, która świadomie robi z tego bycia perfekcyjną lady parodię, ale uboga intelektualnie Dorota tego nie pojmuje. Stąd te patetyczne śpiewy z orkiestrą, 'honorowe' śmieszne deklaracje itp., co razem ze zgrywaniem nastolatki (byczys pliis) w przypadku starawej nie tylko wizualnie Doroty daje tragikomiczny efekt.
do naiwnych
2 lata temu
prędzej uda wam się wygrać w totka milion (nie życzę), niż zgarnąć milion za udowodnienie (nie macie szans), że 42-letnia Małgorzata Rozenek nie urodziła się w 1978r.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Małgorzata Rozenek chwali się udekorowaną na święta willą za 30 tysięcy miesięcznie: "Witajcie w naszej BAJCE" (ZDJĘCIA)

Wraz z początkiem grudnia Małgorzata Rozenek ogłosiła wielki początek sezonu świątecznego. Celebrytka już zdążyła udekorować swoją willę na Boże Narodzenie i nie zapomniała pochwalić się wnętrzami domu w sieci.
9.

Uzbrojona w torebkę Louis Vuitton za 10 tysięcy złotych Małgorzata Rozenek wita się z Radosławem Majdanem, obdarowując go całusem w policzek (ZDJĘCIA)

Gdy Małgorzata Rozenek kończy dyżur w "Dzień dobry TVN", wskakuje w luźne wdzianko i pędzi do bliskich. Ostatnio na celebrytkę czekał pod siedzibą śniadaniówki stęskniony Radosław Majdan, co oczywiście nie umknęło uwadze paparazzi. Słodka z nich para?
8.

Wycieczka Sylwii Peretti do Warszawy: wysiada z mercedesa za ponad 600 tysięcy i śmiga z torebką za 77 tysięcy (ZDJĘCIA)

Słynna miłośniczka luksusu, Sylwia Peretti z "Królowych życia", znów wybrała się na szybki wypad na miasto. Podczas warszawskiej eskapady towarzyszył jej syn i dwa buldożki. Wypadła "światowo"?
7.

Tak mieszkają Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka: imponująca kuchnia, ogromne lustra, kominek... (ZDJĘCIA)

Jakub Rzeźniczak razem z żoną mieszkają na stałe w Płocku. Para ochoczo zamieszcza w sieci zdjęcia ich dwupoziomowego mieszkania, które pełne jest welurowych mebli oraz ramek z ich selfie. Fajnie się urządzili?
6.

Tak polskie WAGs świętują AWANS reprezentacji: Marina Łuczenko, Anna Lewandowska, Marta Glik... (ZDJĘCIA)

Los uśmiechnął się do polskiej reprezentacji i mimo porażki w meczu z Argentyną udało im się zakwalifikować do fazy pucharowej. Tak WAGs celebrowały sukces Biało-Czerwonych.
5.

Piotr Stramowski RANDKUJE z nową ukochaną, nie szczędząc jej czułości: obiad w burgerowni, romantyczny spacer i kawka na wynos (ZDJĘCIA)

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke kilka tygodni temu ogłosili, że ich związek to już przeszłość. Niedługo później aktora "przyłapano" w towarzystwie tajemniczej blondynki, gdy zajadał się kebabem. Wygląda na to, że para staje się sobie coraz bliższa, bo tym razem zakochani postanowili udać się na wspólny lunch.
4.

"Zmęczony" Marek Włodarczyk opiera się o MŁODSZĄ O 38 LAT ukochaną przed klubem, czekając o 2 w nocy na taksówkę (ZDJĘCIA)

Mocno osłabiony po upojnej nocy w klubie Marek Włodarczyk na szczęście mógł liczyć na silne ramię młodszej o 38 lat partnerki, Sandry Kościelniak. Taka miłość się nie zdarza?
3.

Tak mieszka Marzena Rogalska. Roślinne motywy, słoneczny taras oraz pastelowe dodatki... (ZDJĘCIA)

Marzena Rogalska chętnie pokazuje swoje mieszkanie w social mediach. Pastelowy pokój służy dziennikarce nie tylko do pracy, znalazło się w nim również miejsce na relaks - na przykład z ulubioną książką.
2.

Rozbawiona Wiktoria Gąsiewska opuszcza knajpę z nowym ukochanym i... kolorowym trunkiem (ZDJĘCIA)

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że uczucie Wiktorii Gąsiewskiej i Jaspera Sołtysiewicza kwitnie. Okazuje się, że 23-latka przygruchała sobie prawdziwego dżentelmena.
1.

Gwiazdy na Viva Photo Awards 2022: zmysłowa Natasza Urbańska, elegancka Patricia Kazadi, odchudzona Katarzyna Niezgoda z partnerem... (ZDJĘCIA)

Na evencie fotograficznym pojawili się też Robert Janowski z żoną Moniką czy Grażyna Szapołowska. Zobaczcie, kto jeszcze rozpoczął swój tydzień na ściance.