Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

Małgorzata Rozenek zakłada fundację, która będzie pomagać niepłodnym parom: "Od stycznia ruszamy!"

204
Podziel się:

Ciężarna gwiazda postanowiła wykorzystać swoje doświadczenia z in vitro w szczytnym celu.

Małgorzata Rozenek zakłada fundację, która będzie pomagać niepłodnym parom: "Od stycznia ruszamy!"
(Instagram)

Dwa tygodnie temu jako pierwsi informowaliśmy o tym, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Gwiazda i jej mąż, Radosław Majdan, od dawna starali się o wspólne dziecko. W październiku 2018 roku paparazzi przyłapali ich pod kliniką leczenia niepłodności. Gdy żadne metody nie przynosiły rezultatu, Rozenek wyznała, że rozważają także adopcję.

Ostatecznie Małgosi udało się zajść w ciążę dzięki metodzie in vitro.

Małgorzata Rozenek od dawna jest propagatorką tej metody zapłodnienia. Dzięki niej urodziła już dwóch synów: Stasia i Tadeusza. Wydała również książkę na ten temat.

Teraz gwiazda chce pójść o krok dalej. Jak donosi Super Express, Małgorzata jest w trakcie zakładania fundacji, która będzie pomagać parom zmagającym się z problemem niepłodności.

"Tak, to prawda, zakładam fundację, która będzie zajmowała się edukacją i pomaganiem parom, które muszą korzystać z pomocy medycyny w leczeniu niepłodności. Ci ludzie często są zostawieni sami sobie" - mówi w rozmowie z tabloidem.

Fundacja ma ruszyć w nowym roku.

"Wystąpiliśmy już o wpisanie do rejestru fundacji, zbieramy partnerów, remontujemy lokal i od stycznia ruszamy!" - cieszy się Małgorzata.

KOMENTARZE
(204)
Angr
2 lata temu
Dobrze, że osoba publiczna mówi o tym powszechnym problemie,jakim jest niepłodność ! A co do "prania pieniędzy w fundacji" - politycy na naszych oczach roztrwonili grube miliony na naprotechnologię i czy kogoś tutaj to oburza?
Koj
2 lata temu
Brawo! My staramy się o dzidziusia już 5 lat, jesteśmy po 4 inseminacjach i 4 in vitro i nic. Jesteśmy zostawieni samo sobie. Ja zaczęłam chodzić do psychologa bo zaczęłam mieć objawy depresji...Wreszcie ktoś o nas pomyślał!!! Oby w każdym miejsce była filia tej fundacji!!!! Dziekuje Pani Małgorzato!!! :-*
Miśka
2 lata temu
No i super! Brawo Małgosiu!!
Xxx
2 lata temu
No i super :)
leta30
2 lata temu
modliłam sie aby Wam kochani udało sie z dzidzią wszystkiego naj naj cudowniejszego dziecko wygrało jak na loteri ze urodzi sie w tak cudownej rodzinie życie cudem jest
Najnowsze komentarze (204)
Szal
2 lata temu
Funda Bolka i Lolka jeszcze Cypis i Jas Fasol sie zalapie.
mama
2 lata temu
Dobrze, ze Pani mowi głośno o problemie; ale fundacja to duża kasa Gdyby Panirzeczywiście chciała pomóc to załozyłaby STOWARZYSZENIE. - mniej pieniedzy przeznacza się na cele własne, a więcej na spoeczne dla par potrzebujących POMOCY
gosc
2 lata temu
masakra,50letnia babcia-mama bedzie mowila innym ze maja w tym wieku zapladniane byc..to nie wiek na rodzenie..
ludek
2 lata temu
No wrescie madry pomysl --kobiet jest takich duzo --Panstwo Polsie --politycy mowia ,ze malo dzieci sie rodzi --ale nikt z politykow nie pomyslal co zrobic jak pomoc ,,,,GRATULUJE POMYSLU
Mona
2 lata temu
Jak ona może być niepłodna jak urodziła 2 dzieci?
Jaaa
2 lata temu
W końcu coś przydatnego
Viki
2 lata temu
Pani Małgosiu proszę nie zwracać uwagi na niepochlebne zawistne opinie. Nikt kto się nie zetknął z niepłodnością nie zrozumie problemu. Łatwo jest oceniać innych. Trzymam kciuki za powodzenie stworzenia fundacji która będzie mogła pomagać parom,które muszą zmierzyć się z tym problemem. Ja od 14lat zmagam się z niepłodnością,której żaden lekarz nie potrafił wskazać przyczyny. Ale najgorsze w tym wszystkim jest wścibstwo i nietakt innych osób, które potrafią dopiec tak że czasami trzeba zacisnąć zęby,pomimo tego że łzy napływają do oczu.
Kam
2 lata temu
Jprd wiedziałam że ta Wiocha zacznie promować in vitro ja całego to dziecko surogatki będzie towarem żeby ta cyniczna baba była w obiektywie przez co najmniej olaboga kolejny rok!!! Zniknij i nie kupcz z ludzkim życiem, pogódź się ze swoją starosciA!
Majka
2 lata temu
Rodzina Majdano-Rozenków polski koszmar. Wszędzie. Ach te pieniądze.
Majka
2 lata temu
Rodzina Majdano-Rozenków polski koszmar. Wszędzie. Ach te pieniądze.
Gość
2 lata temu
Dlaczego ta kobieta ciągle ale to ciągle kłamie 🤔 ???
Gość ***
2 lata temu
Ona miała na pasku nie raz 44 lata i nie tylko na Polsat czy TVN .... I to wiele lat temu. Nie sądzę aby w tylu programach i różnych stacjach się pomylili !!!! Nie realne. Teraz ma 51 .
Ala
2 lata temu
Są dzieci w domach dziecka! Wy macie je w nosie. Musi być „moje” bo JA się muszę rozmnażać. Chore
Ola
2 lata temu
Mam wrażenie że niektóre kobiety urodziły się wyłącznie po to żeby ktoś je zapłodnił. Smutne to. To wina ich matek i babć. Na szczęście takie pokolenia już się koncza.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie