Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyznaje, jak radzi sobie z żałobą w czasie pandemii: "Trzeba zająć się rodziną, domem i poddać się refleksji"

52
Podziel się

"Najcenniejsze, co mam, to świetne dzieci. Możemy na siebie liczyć" - mówi aktorka, która trzy tygodnie temu straciła męża.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyznaje, jak radzi sobie z żałobą w czasie pandemii: "Trzeba zająć się rodziną, domem i poddać się refleksji"
(East News)
bEhAcsJh

Pod koniec lutego media obiegła smutna informacja o śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor od dawna walczył z ciężką chorobą neurologiczną. Od grudnia przebywał w szpitalu. Jego żona co jakiś czas przekazywała mediom informacje o stanie męża i mówiła, że widać poprawę. Niestety pod koniec stycznia jego stan się pogorszył.

Aktor zmarł w wieku 58 lat. W pogrzebie, który miał charakter państwowy, wzięli udział bliscy oraz znajomi z show biznesu.

bEhAcsJj
Zobacz także: Paweł Królikowski - wspomnienie gwiazdy

Paweł pozostawił pogrążonych w smutku najbliższych - żonę i pięcioro dzieci: Antka, Jana, Ksawerego, Julię i Marcelinę. Żałoba zbiegła się w czasie z pandemią koronawirusa, ale rodzina stara się jakoś sobie radzić.

bEhAcsJp

W rozmowie z Faktem Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła, jak teraz wygląda jej życie.

Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami - mówi.

Małgorzata miała nadzieję, że będzie mogła zająć myśli pracą, jednak z powodu epidemii wstrzymano zdjęcia do kolejnych odcinków Klanu, w którym aktorka gra Grażynkę Lubicz. Gwiazda stara się mimo wszystko dostrzegać pozytywne aspekty obecnej sytuacji.

Mam też ogródek, który potrzebuje opieki i praca w nim uspokaja. Polecam to każdemu, kto lubi. Świat teraz przystopował, więc trzeba skorzystać z okazji, by zająć się rodziną, domem i poddać się refleksji - uważa. Najcenniejsze, co mam, to świetne dzieci. Możemy na siebie liczyć. To największa siła i skarb - dodaje.

bEhAcsJq
bEhAcsJr
bEhAcsJK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(52)
Ona
rok temu
Można i tak przeżywać żałobę???Można Dużo siły zdrowia i spokoju dla p.Malgosi i najbliższych...
Gggggg
rok temu
Mądra kobieta, wszystkiego dobrego p. Malgorzato
Karo
rok temu
No dokładnie tak trzeba żyć dalej.Życzę zdrowia
bEhAcsJL
Julka
rok temu
Teraz to "mądra kobieta", "życie leci dalej" itp., a pod wcześniejszym artykułem o tym jak spędza czas z dziećmi, uśmiechnięta, to hieny wypisywały, że jak można się tak cieszyć 2 tygodnie po śmierci męża, "wesołą wdówką" ją wtedy nazwaliście, hipokryci, bez chwili refleksji, bez zastanowienia. Bo jak to? Jak to UŚMIECHA SIĘ i potrafi znaleźć jasne strony życia mimo takiej tragedii??? To takie niepolskie! Trzeba się umartwiać, zamknąć w klasztorze!
Hela
rok temu
Dobrze miec fajne dzieciaki. Ja coś ostatnio nie dogaduje sie z moim 19-letnim synem 😕😢
Najnowsze komentarze (52)
Dagmara
rok temu
Okres żałoby to coś Mega prywatnego ,a państwo ciągle się lansujecie . Może trochę klasy
Zxcvbnm
rok temu
Spokoju I zdrowia przede wszystkim Pani Malgosiu! A Wnuk to caly 🐰Pozdrawiam wszystkich... 🍀❤
Luj
rok temu
Królikowska mdła, nudna , nijaka jako aktorka żadna. Nareszcie się doczekała, że i o niej piszą szkoda tylko, że lans na takiej okoliczności.
kl;;
rok temu
mąż będzie żył w waszych sercach,,,,,,,,,,,,,,jesteście wspaniałą kochająca się rodzina i to jest wasz sukces i wygrana,,,,,,,,,,,niech inni się uczą od was
kic
rok temu
jej główna rola to żona i matka......
Patrycja
rok temu
Lubie ja bardzo pozytywna osoba
Jolanta
rok temu
Ja nie wiem...nie chcę osądzać,absolutnie to nie jest oskarzenie, ale wydaje mi się, ze ona teraz dopiero odetchnęła.... Tak jakoś to widzę, że to szczęśliwe małżeństwo, to były pozory...a ona teraz ma spokój. Nie wiem...wydaje mi sie tak,bo on nie sprawiał wrażenia cudownego męża...
gosc.
rok temu
..Wszyscy teraz graja w planszowki,celebruja ten "wolny czas" to jakies nienaturalne,mimo wszystko sztuczne nie napawa optymizmem,zyjmy jak dotychczas NORMALNIE
bEhAcsJD
gnom
rok temu
A oprócz grania klanu zająców w Klanie to jakie osiągnięcia?
sfd
rok temu
pudelnica -rusinica kit wciskany na siłę
Ormi
rok temu
A co mnie zające obchodzą czy to moja rodzina że mam być w szoku
Gosc
rok temu
Chyba koniec już powinien być z tym cyrkiem Królikowskich pisorowa familia .ona jest straszna za forsę zrobi wszystko
Lidia
rok temu
Podziwiam Panią, Pani Małgosiu. Za wszystko.
olek
rok temu
kogo to obchodzi do h pana
bEhAcsKf