Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Marcelina Zawadzka w ogniu krytyki za REKLAMOWANIE PAPIEROSÓW na Instagramie! Grozi jej kara wysokości 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH

164
Podziel się

Podejrzana o pranie brudnych pieniędzy Marcelina Zawadzka tym razem zabłysnęła promowaniem szkodliwych e-papierosów. "Ociepla swoim wizerunkiem szkodliwy produkt" - ostrzega ekspert w zakresie marketingu internetowego Maciej Pietrukiewicz.

Marcelina Zawadzka w ogniu krytyki za REKLAMOWANIE PAPIEROSÓW na Instagramie! Grozi jej kara wysokości 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH
Marcelina Zawadzka reklamuje papierosy na Instagramie (fot. Instagram, fot. AKPA)
bEpGkpDp

Po tym jak na jaw wyszło, że Marcelina Zawadzka jest zamieszana w aferę dotyczącą przekrętów VAT, Telewizja Polska podziękowała pięknej celebrytce za dalszą współpracę. W efekcie jedynym źródłem utrzymania byłej Miss Polski stały się deale sponsorskie, którymi co rusz epatuje na swoim instagramowym profilu. Chcąc utrzymać wysoki pułap miesięcznych zarobków, gwiazdka nie może być za bardzo wybredna przy wyborze potencjalnych współprac. O tym, jak niewiele myśli nad zawieraniem kolejnych umów z reklamodawcami mogliśmy przekonać się w ostatni poniedziałek.

Powróciwszy do Warszawy po upojnym urlopie z nowym ukochanym, Zawadzka pochwaliła się przed obserwatorami, że otrzymała tajemniczą paczuszkę zawierającą zaproszenie na event, który właśnie miała poprowadzić. Przy okazji na Instagramie pokazano też pozostałą zawartość żółtego kartonika - cały zestaw e-palacza. Marcysia nie została najwyraźniej poinformowana, że reklamowanie wyrobów tytoniowych, podobnie zresztą jak miganie się od płacenia VAT-u, jest w Polsce nielegalne. W tym temacie postanowił nieco oświecić ją Maciej Pietrukiewicz - specjalizujący się we współpracy z influencerami ekspert ds. marketingu internetowego.

bEpGkpDr
Zobacz także: Ekspert o walce rządu z mafiami VAT: te zmiany były przygotowane wcześniej

Mało rzeczy irytuje mnie we współpracach influencerskich tak bardzo jak reklama wyrobów tytoniowych. Wykorzystywanie swoich zasięgów i wpływu do promowania e-papierosów jest naprawdę okropne. Mogą one być nawet bardziej szkodliwe niż te zwykłe. Reklama e-papierosów jest zabroniona i obwarowana grzywną do 200 tysięcy złotych. A już taka nieoznaczona tym bardziej. Naprawdę nie trzeba promować wszystkiego tylko dlatego, że ktoś zapłacił, a ty tego używasz. To jeszcze nie jest wystarczający powód. Oczywiście, że każdy odbiorca ma swój rozum, ale to ty decydujesz, czy ocieplasz swoim wizerunkiem jakiś gówniany/szkodliwy produkt - burzy się na InstaStories Pietrukiewicz, na dowód podając screeny z instagramowego konta Zawadzkiej.

Mało tego, Pietrukiewicz odnotował, że nowa współpraca Marceliny zakrawa na absurd. Przebywając długimi tygodniami na Tulum celebrytka bardzo chętnie dzieliła się z fanami swymi przemyśleniami na temat prowadzenia zdrowego trybu życia. Uczęszczała nawet na uduchowione lekcje oddychania. Tymczasem na Instagramie sprzedaje swoją twarz do promocji rakotwórczych wyziewów.

bEpGkpDx

Dotychczas uważaliśmy zdrowie za nieobecność choroby. Teraz nasz stan zdrowia uzależniamy od tego, w jaki sposób siła życiowa przepływa przez nasze ciało - przytacza Pietrukiewicz jeden z zabawniejszych wpisów Marceliny.

Zaznacza przy tym, że pisząc o "siłach życiowych" przepływających przez organizm Marcelina zapomniała wspomnieć o masach toksycznych substancji z e-papierosów.

Jak to w przypadku "znanych i lubianych" zazwyczaj bywa, Zawadzka otrzeźwiała dopiero po burzy, która rozpętała się w sieci. Z jej profilu już usunięto bowiem kontrowersyjny klip.

bEpGkpDy

Zobaczcie, na czym tym razem wyłożyła się Marcelina Zawadzka. Myślicie, że znowu uda jej się wyjść z tego cało?

bEpGkpDz
bEpGkpDS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(164)
KGHM
miesiąc temu
A co ze wcześniejszymi przekrętami finansowymi tej Pani?
Ewa
miesiąc temu
A jak celebryci reklamują alkohol to nikt nie krzyczy.
Laura
miesiąc temu
wszystko dla pieniędzy
bEpGkpDT
True
miesiąc temu
Bardzo Dobrze!!Dać taką karę pieniężną,że się w buty nie zmieści 👏👏
Maja
miesiąc temu
Zapłacili to reklamuje.
Najnowsze komentarze (164)
arsens/
miesiąc temu
Ta, cały czas, ma jakieś ciągoty do postępowań niezgodnych z prawem, do przestępstw, do podejrzanych interesów. Jakieś naleciałości z domu rodzinnego ? Genetyczne ? W Polsce może się wyłgać. W krajach praworządnych już dawno za kłaki i do pudla.
plichow
miesiąc temu
Podejżana o przekręty osoba od kilkunastu miesięcy lata po ciepłych wyspach, co kilka tygodni zmieniając partnera i jeszcze na tym zarabia...można? ...można...
luvac
miesiąc temu
Marcelinka jest jak cesarz Kaligula, wyznaje tą samą zasadę "pecunia non olet"
Suweren
miesiąc temu
Pecunia non olet mawiali Rzymianie
OLO
miesiąc temu
DZIWIE SIE ZE JESZCZE NIE SIEDZI
Hajs
miesiąc temu
Najlepsze reklamy na IG to reklamowanie "dildo" przez panów 🤣. Zastanawia mnie czy są tak kiepscy czy mają tak małego? Bo niektórzy są w oficjalnych związkach z kobietami. I dlaczego to ich kobiety jak już nie dają recenzji na temat tego produktu? Bardziej by się to trzymało kupy.
asdf
miesiąc temu
Zastanawiajace Maciek-boomer-pietruszewicz, przedstawiony jako: Maciej Pietrukiewicz - specjalizujący się we współpracy z influencerami ekspert ds. marketingu internetowego. Karolina Domaradzka - ta od afery metkowej. Nie - stylistka, krytyk modowy, etc. A ekspert ds. marketingu internetowego, to jednak troche taka szkola lansu i bounsu, a moda - duza czesc historii, dziedzina sztuki. Deprecjonujemy kobiety, wynosimy mezczyzn, mi by bylo wstyd.
Ddxxx
miesiąc temu
Podejrzana o 40mln złotych z podatków i jeździ na wakacje. Bądź podejrzany o batona ze sklepu i masz dozór policyjny.
bEpGkpDL
mmmm
miesiąc temu
I co z tego? Teraz to jej reklama wspiera rząd, akcyza podwyższona to i wpływy większe do budżetu. Nie zes.... się, a badanis nad szkodliwością szczątkowe, coś jak ze szczepionkami.
mmmm
miesiąc temu
Szkodliwe, żeby się nie zes... A skąd taki wniosek? Kaczyński już odzwyczaja e-palaczy, od maja wprowadził wyższą akcyzę, teraz 10 ml śmieciowego liquidu kosztuje 17 zł, wcześniej 8 zł. Oszczędność niewielka. Prawie to samo wychodzi, co zwykłe najzdrowsze - sic! palenie.
////
miesiąc temu
taka to sie nigdy nie nauczy,no nigdy,nieuzywanie rozumu prowadzi do zguby
jhf
miesiąc temu
By cokolwiek osiągnąć potrzeba poświęcenia i pracy, bo jak osiągnąć sukces w show-biznesie i sukces finansowy szybko i bez wysiłku napisał książki Max Longlauder.
Profesór
miesiąc temu
I Ty, pudlu, i pan, panie ekspercie, douczcie się, że "współpraca" to tzw. singulare tantum czyli rzeczownik występujący wyłącznie w liczbie pojedynczej.
dan60
miesiąc temu
Bez honoru i wstydu. Ale gdzie u kogoś takiego WSTYD. Powinna się zamknąć i wszystkich przeprosić. Beznadziejna.
...
Następna strona
bEpGkpEn