Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Marcin Bosak POTWIERDZA rezygnację z "Tańca z Gwiazdami" i ubolewa: "Nie mogę kontynuować tej CIEKAWEJ przygody"

28
Podziel się

Żałujecie, że nie będzie mogli podziwiać jego wygibasów na parkiecie?

Marcin Bosak POTWIERDZA rezygnację z "Tańca z Gwiazdami" i ubolewa: "Nie mogę kontynuować tej CIEKAWEJ przygody"
Marcin Bosak oficjalnie rezygnuje z udziału w "Tańcu z Gwiazdami" (East News, ONS.pl)
bCYUNwzV

Pandemia koronawirusa bez wątpienia dała się nam wszystkim we znaki. Branżą, która wyjątkowo ucierpiała na walce ze złośliwym patogenem, jest oczywiście szeroko rozumiana rozrywka. Z powodu wprowadzonych obostrzeń odwołano wiele imprez branżowych oraz zdjęć do popularnych seriali i programów. Sytuacja dotknęła m.in. bieżący sezon Tańca z Gwiazdami, którego emisję przerwano po kilku odcinkach. Dopiero niedawno potwierdzono zaś, że show ma wrócić na antenę jesienią.

Choć na początku wydawało się, że taneczny show Polsatu powróci na antenę ze wszystkimi uczestnikami przerwanej w marcu edycji, to wkrótce wyszło na jaw, że tak się nie stanie. Na dalsze pląsy na legendarnym parkiecie nie będzie mógł sobie pozwolić Marcin Bosak, który w czerwcu wycofał się z dalszego udziału w tanecznym show. Jak udało nam się dowiedzieć, mogło to mieć związek ze zbyt niską gażą za odcinek.

bCYUNwzX

Choć od informacji na temat wycofania się Marcina Bosaka z Tańca z Gwiazdami minęło już trochę czasu, to aktor postanowił wrócić do tego tematu w najnowszym poście na Instagramie. W wystosowanej do fanów odezwie Bosak wypiera się słów osoby ze swojego otoczenia, jakoby chodziło o zbyt niskie zarobki w programie. Powód, jak sam twierdzi, miał być zupełnie inny.

Julia Wieniawa o romansach i konfliktach w "Tańcu z Gwiazdami"

Wobec pojawienia się w ostatnich tygodniach sporej ilości nieprawdziwych informacji, dotyczących mojej rezygnacji z dalszego udziału w programie, (...) śpieszę z wyjaśnieniem, dlaczego podjąłem taką decyzję. Powód jest prosty. Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody - napisał.

bCYUNwAd

Jednocześnie Bosak wykorzystał okazję do "pozdrowienia" naszej redakcji (co oczywiście, jako utytułowani "kreatorzy plotek", odwzajemniamy), a także podziękowania osobom, które towarzyszyły mu podczas stawiania pierwszych kroków na parkiecie Tańca z Gwiazdami.

Korzystając z okazji, jaką daje zamykanie tego wątku, chcę podziękować za ten czas. Dziękuję Polsatowi i producentom programu za zaproszenie. Dziękuję Wiktorii za cierpliwość, a Marysi za nieustające wsparcie. Rodzicom i Ani za motywację. Wszystkim, którzy kibicowali mi i Wiktorii za oddane głosy.

Żałujecie, że to koniec jego przygody z programem?

bCYUNwAe
bCYUNwAf
bCYUNwAy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(28)
Johny Sieczka
2 miesiące temu
Rozumiem ze ten program mógł być fenomenem i mieć oglądalność po 1, dwóch czy trzech edycjach, ale po ~20?... ludzie.. weźcie się za książki albo jakiś sport, hobby a nie ta sieka z tv
mikret
2 miesiące temu
Ta tancerka, taka ładna , zgrabna dziewczyna ! i po co te dziary ? czego to wyraz, te bazgroły na ręce ?
chuchu
2 miesiące temu
Pewnie. Przez to nie obejrzę tańca z gwiazdami! Chociaż faktem jest, że i tak nie będę oglądać...
bCYUNwAz
Troche
2 miesiące temu
Dziwna para Bosak i Maria Dabrowska.Piekna i bestia...
ppp
2 miesiące temu
Chyby za duza konkurencja
Najnowsze komentarze (28)
koret
2 tyg. temu
Pani Wiktorio - jest lub była Pani najładniejszą dziewczyną w tych zawodach, ale oszpeciła się pani tymi tatuażami. Ładne dziewczyny bez tatuaży są najpiekniejsze i niech pani nie dąży do wyglądu wnuczki Pana Milera.
wik
miesiąc temu
Ja nie rozumiem po co te młode i ładne dziewczyny robią sobie te szpecące tatuaże??!!!
🤠🤠🤠🤠
miesiąc temu
A wcześniej mówił że przez wieniawa rezygnuje!!!
Adel
miesiąc temu
Nie zaluje ,z e nie bedzie go w dalszych odcinkach .Nie lubie go I dziwie sie Mari.Piekna i bestia. Fuj
Nick
miesiąc temu
Ja również uważam, że te tatuaże u tancerki niepotrzebne. Moim zdaniem nie wygląda to ładnie ale rzecz gustu....
xx33
miesiąc temu
Nie powinni zatrudniać do tańca z Gwiazdami takich wydziarganych tancerek. Po prostu są tańce i kreacje, że to jest bez sensu i "przeszkadza" w odbiorze tej pięknej chwili. Jako babcia nie będzie nawet pamiętać co to jest i po co to zrobiła. Kompleksy wielu....
Zlypijar
2 miesiące temu
I tak by nie wygrał
supcio
2 miesiące temu
i dobrze
bCYUNwAr
Tusia
2 miesiące temu
Nie ma czego żałować . Tan pan nie wzbudza we mnie żadnych emocji , wręcz przeciwnie . Cieszę się , ze nie będę musiała Go oglądać . Kolejny tatuś egoista . Tylko On i jego potrzeby . Dzieci i żona to drugorzędną sprawa . Teraz ma nowy obiekt zainteresowań .
Poeta
2 miesiące temu
No to nie będzieTańca z gwiazdami! Jesteśmy krajem gdzie tylko gwiazdy na Pudlu, w tivi....
. Kika
2 miesiące temu
Co ta Maria w nim zobaczyła?
Sonia
2 miesiące temu
To się nazywa samouwielbienie (piszę o partnerce tanecznej Bosaka). Ona swoją twarz wytatuowała na ręce. A ten wyżej tatuaż strasznie tandetny. Ale o gustach się nie dyskutuje. Powiem coś wszystkim, którzy tak chętnie wypełniają tatuażem swoje ciało. Kiedyś pracowałam w rentgenie. Naoglądałam się starszych ludzi (bo kiedyś też podobna moda była, tylko krótko), którzy mieli tatuaże. To wyglądało strasznie! Stare ciało z fałdkami i zmarszczkami zakrywającymi część wyblakłego tatuażu. Jak na to patrzyłam, to mnie naciągało... i to nie o te fałdki i zmarszczki chodziło, a o te tatuaże... Zastanówcie się czasem, zanim oszpecicie ciało na całe życie. Kurcze, jeszcze dwadzieścia, trzydzieści lat temu, to tylko kryminaliści mieli tatuaże. Tatuaż, to chwilowa moda, a wstyd zostanie na całe życie. Nie można, jak barany podążać za modą. Mojego brata teść nazywa się Alfons (taka moda była na ładne imię)... a teraz tylko wstyd pozostał po tej modzie. Obyście się nie musieli wstydzić za chwilową modę, której ulegliście.
Tak
2 miesiące temu
Nie specjalnie żałujemy 🙄
osa
2 miesiące temu
A jurorzy przyklejeni do stołka trwają na posterunku a przez nich ten program dużo traci.
bCYUNwAT