Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Marcin Hakiel KOMENTUJE rezygnację Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z Gwiazdami": "Dla mnie jesteś ZWYCIĘŻCZYNIĄ"

183
Podziel się:

Dagmara Kaźmierska przez problemy zdrowotne zrezygnowała z "Tańca z Gwiazdami". Głos w sprawie zabrał Marcin Hakiel, który w specjalnie zorganizowanej transmisji na żywo podziękował partnerce za wspólnie spędzone chwile, nie szczędząc przy tym ciepłych słów.

Marcin Hakiel KOMENTUJE rezygnację Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z Gwiazdami": "Dla mnie jesteś ZWYCIĘŻCZYNIĄ"
Hakiel skomentował rezygnację Kaźmierskiej z "Tańca z Gwiazdami" (Instagram, KAPiF)

W czwartek Dagmara Kaźmierska opublikowała na Instagramie oświadczenie, za pośrednictwem którego poinformowała o zrezygnowaniu z dalszego udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Skazana niegdyś za sutenerstwo celebrytka wyjaśniła, że takową decyzję podjęła ze względu na problemy zdrowotne, w tym złamane żebro.

Głos w sprawie postanowił zabrać Marcin Hakiel. Partner Kaźmierskiej zorganizował specjalną transmisję na żywo, podczas której skomentował odejście Dagmary. Tancerz z wyrozumiałością zaakceptował decyzję celebrytki, podkreślając, że zrobiła to z nadrzędnego powodu, jakim jest jej zdrowie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Odpadli z "Tańca z Gwiazdami". Wiedzieli, że to koniec ich przygody z show? Mówią o Kaźmierskiej

Marcin Hakiel skomentował rezygnację Dagmary Kaźmierskiej z "Tańca z Gwiazdami"

Nasza wspaniała "królowa" zrezygnowała ze względów zdrowotnych. Zdrowie jest najważniejsze, więc wszyscy trzymamy kciuki, żeby było jak najlepiej z tym zdrowiem. Ja chciałem od siebie dodać, że bardzo dziękuję Dagmarze za ten wspólny czas, bo to jednak było 2,5 miesiąca wspólnych prób, a nawet więcej - powiedział na Instagramie.

Hakiel w ciepłych słowach podsumował ich dotychczasową współpracę i skierował serię komplementów wobec byłej partnerki. Jak sam zaznaczył, liczne ograniczenia nie powstrzymały Kaźmierskiej przed dostarczeniem widzom rozrywki. Marcin zaznaczył, że dla niego "królowa życia" jest zwyciężczynią.

Osobiście chciałem powiedzieć, że dla mnie Dagmara jest zwyciężczynią, bo pomimo wszystkich swoich ograniczeń, których naprawdę było dużo [...] udało nam się kilka choreografii zrobić. Oczywiście, dzięki państwu, widzom, przechodziliśmy z odcinka na odcinek. Świetna przygoda i naprawdę Dagmaro, to był super czas i dla mnie jesteś zwyciężczynią tego programu - dodał.

Marcin Hakiel szczerze o relacji z Dagmarą Kaźmierską

W trakcie wspomnianej transmisji internauci zadali celebrycie kilka pytań. Z odpowiedzi na jedno z nich dowiadujemy się, że Hakiel darzył Dagmarę szczerą sympatią.

Polubiłeś Dagmarę? Jasne, mieliśmy dobre flow, na treningach i na live'ach - wyznał.

Na jaw wyszło także, komu kibicuje ukochana tancerza. Okazuje się, że Dominika liczy na wygraną Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschkego.

Kto powinien wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Anita Sokołowska - wtrąciła partnerka Marcina.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(183)
cześ
miesiąc temu
Dagmara Kaźmierska w 2009 r. została skazana prawomocnym wyrokiem za "działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji". Czy to, że obecnie oklaskują ją miliony Polaków, a ona radośnie pląsa w rytm przeboju Sanah w niedzielnym primie-timie w jednej z największych stacji w tym kraju, brzmi abstrakcyjnie tylko dla mnie?Jak działała Dagmara Kaźmierska? Celebrytka prowadziła agencję towarzyską "Heidi" w Szalejowie (powiat kłodzki). Podobno miała wabić niczego nieświadome kobiety i proponować im pracę w charakterze barmanki. Dopiero potem okazywało się, na czym tak naprawdę ma polegać to zajęcie.To nie koniec listy przewinień gwiazdy "Tańca z gwiazdami". Dagmara miała również dwukrotnie dopuścić się zbrodni polegającej na handlu ludźmi. Przedstawiciel prokuratury ujawnił, że celebrytka "zażądała równowartości kwoty pięciu tys. euro w zamian za swoją zgodę na zaprzestanie uprawiania prostytucji przez dwie zatrudnione w agencji kobiety od mężczyzn, którzy emocjonalnie związali się z pokrzywdzonymi i chcieli, aby odeszły one z agencji".
1234575
miesiąc temu
Ona tam w ogóle nie powinna byc
Mikołaj
miesiąc temu
Hakiel, a co zrobisz, kiedy twoja córka spotka taką sutenerkę na swojej drodze? Dobrze, że ma mądrzejszą matkę.
3456
miesiąc temu
Nic dziwnego, że ją chwali i komplementuje. Jakieś 2 miesiące temu jeszcze zanim w TV zaczął się program, Marcin powiedział w wywiadzie, że ma zapisane w kontrakcie, że nie może mówić nic złego o Dagmarze. Obojętnie, co zrobi, jak zatańczy on musi ją chwalić
Adler
miesiąc temu
Teraz będzie tydzień jazdy z tą osobniczką 🤮
Najnowsze komentarze (183)
Obserwator
miesiąc temu
No chyba nie było tak źle jak mogła z dorabianymi piętami wywijac hołubce i przez to rubaszna Kazimierska przechodziła coś dla Polaków nowego a ubaw był a podstarzały Hakiel musiał się zadowolić tym co mu dali inaczej by nie wystąpił,!
inka
miesiąc temu
Koniec kasy 🥱 tancerzu
Detektyw
miesiąc temu
Kto ułożył te pytania ? Ta kobieta co siedzi z boku ? Juz na innym portalu pojawił się artykuł pod tytułem " ukochana Hakiela wbija szpilę Cichopek "Już się zaczyna powtórka hejtu trzeba za coś żyć .Wstyd ! od dawna wiadomo że kobieta Hakiela i on najbardziej hejtują Kaśkę .
Nanka
miesiąc temu
Wstyd. Powinien mieć trochę honoru i nie podejmować się współpracy z taką osobą.
Marika
miesiąc temu
Hejterzy tacy świeci a nie pomyślą o dzieciach Marcina H 🤔że mogą to przeczytać i cierpieć przez te komentarze
😐😐😐😐😱
miesiąc temu
Polacy co się z wami dzieje ? Poprzednie pokolenia wychowywały się na Annie Jantar ,Rodowicz, Niemenie. Itp. mimo że mam 33 lata dopiero to przeraża mnie to gdy widzę jak rodzice puszczają dzieci na koncerty fagaty czy zachwyt nad kaźmierską. Kolejne pokolenie ma być tępe, głupie i łatwe do sterowania. Prostytucja zaczyna być normą, ćpanie też....wszystko co było kiedyś wstydem teraz się normalizuje. Co z tym krajem nie tak że na to pozwalacie ? Chcecie by wasze dzieci w kolejnych pokoleniach to była idmóżdzona ? Tu chodzi o to że jak będzie wojna a nie ma w Polakach żadnych już wartości i moralności, nie ma już Inek i innych wartościowych ludzi to nas teraz tak dojadą że Polski nie ma.
Farmkoś🤔
miesiąc temu
Ona i on są polskimi gwiazdami!!! Polsko, jak nisko upadłaś!!! Ona z przeszłością, że lepiej nie mówić, on taki odrażający ze swoimi spowiedziami na temat życia prywatnego, ....a w sumie pan NIKT .
Jov
miesiąc temu
Jak mam "zobaczyć" to, co ktoś mówi?, Państwo Redaktorzy.
emer.
miesiąc temu
Hakiel wie jakim kosztem to było.Brawo Hakiel!
Beata
miesiąc temu
Co najśmieszniejsze w tym wszystkim to "królowa" że sztywnym kolanem wystartowała w TzG.No cyrk! Najważniejsze, że ma publikę!
A328
miesiąc temu
Pan Hakiel jak na tancerza chyba troszkę za dużo ciała
Dietetyk tani...
miesiąc temu
Kyrie, ale utył!?😱😱😱
Mariola
miesiąc temu
Hejterzy to muszą być bardzo nieszczęśliwi ludzie
Gosia
miesiąc temu
Bardzo lubię Dagmara i Marcina
...
Następna strona