Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|
aktualizacja

Marcin Prokop nazwał Filipa Chajzera "człowiekiem POGUBIONYM". Doczekał się stanowczej reakcji. "Oby nigdy..."

156
Podziel się:

W ostatnim wywiadzie Marcin Prokop powiedział, co myśli o Filipie Chajzerze. Nawiązał do afer z jego udziałem oraz trudnej przeszłości. Wynurzenia nie spodobały się synowi Zygmunta, który wbił byłemu koledze ze stacji szpilę.

Marcin Prokop nazwał Filipa Chajzera "człowiekiem POGUBIONYM". Doczekał się stanowczej reakcji. "Oby nigdy..."
Marcin Prokop zaczepił Filipa Chajzera. Prezenter odpowiedział, wbijając mu szpilę (AKPA)

Kilka dni temu ruszyła nowa edycja "Mam Talent". Jak na razie największe emocje w programie budzi nowy skład jurorski. Do Marcina ProkopaAgnieszki Chylińskiej dołączyła bowiem Julia Wieniawa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Chajzer wspomina : "Ojciec w trakcie jednej z największych libacji odpadł w połowie"

Marcin Prokop zapytany o Filipa Chajzera. Stwierdził, że prezenter jest "pogubiony"

Ostatnio, zapewne w ramach promocji show TVN, Marcin Prokop udzielił wywiadu. W podcaście "Wojewódzki i Kędzierski" prezenter mówił o wielu kwestiach. Wspomniał m.in. o córce czy Szymonie Hołowni. W pewnym momencie temat zszedł nawet na Filipa Chajzera. Zainicjował go Kuba, zagajając gościa, co myśli o "antykarierze" byłego kolegi ze stacji, nazywając jego poczynania "chaotycznymi i trudnymi do wytłumaczenia".

Filip na wielu polach jest człowiekiem trochę pogubionym - zaczął Prokop, dając do zrozumienia, że zgadza się z showmanem.

Od razu się jednak zreflektował, wyjaśniając:

Jak ktoś ma świadomość jego życiorysu i wie, co wydarzyło się w jego życiu, jakie spotkały go nieszczęścia, chyba nie powinien być zdziwiony, że po czymś takim człowiek dość długo się podnosi - stanął w obronie młodego Chajzera i dodał:

Życzę mu jak najlepiej i myślę, że ta próba odnalezienia się w Polsacie, w programie, który - zdaje się - ma mieć teraz ze swoim tatą, to będzie jego miejsce. To człowiek, który powinien robić w rozrywce - podsumował.

Filip Chajzer odpowiada Marcinowi Prokopowi. Wbił mu szpilę

Jak można się było domyślić, wypowiedź Marcina dotarła do Filipa. Portal "Show News" skontaktował się z tym drugim, pytając, co myśli o tym, co powiedział o nim ekskolega z "Dzień Dobry TVN". Choć syn Zygmunta Chajzera zaczął swoją wypowiedź zaskakująco miło, w dalszej części wyraźnie dał do zrozumienia, że nie podoba mu się to, iż Prokop zabiera w jego temacie głos.

Panu Marcinowi Prokopowi życzę dużo miłości. Serdecznie pozdrawiam kolegę z byłej stacji, nawet jeśli moje ruchy zbyt nadmiernie go absorbują. Oby nigdy nie znalazł się w sytuacji, w której się pogubi, a jeśli jego zdaniem jestem już taki pogubiony, to przynajmniej prawdziwy... Amen - skomentował.

Będzie drama?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(156)
Marta
2 miesiące temu
Moim zdaniem Prokop nie powiedział ani nieprawdy ani złośliwości
gfgf
2 miesiące temu
Przecież dobrze Prokop powiedział i zrobił to delikatnie
gosć
2 miesiące temu
zgadzam się z prokopem Chajzer to zagubiony człowiek na siłę lansowany przez tatusia wywalili go z tvn a teraz poszedł do polsatu
Klemens
2 miesiące temu
Chajzer, dorośnij.
Widz
2 miesiące temu
Chajzer prawdziwy? Żart miesiąca chyba.
Najnowsze komentarze (156)
lusia
4 dni temu
Chajzer był spoko jak robił w TVNie sondy uliczne. Miło się to oglądało, sympatycznie rozmawiał z ludźmi, zadawał celne pytania i prowokował do interakcji. Niestety później coś nie poszło. Nie wiem czy wjechało gwiazdorzenie, ale teraz jest nie do oglądania.
Yeti
miesiąc temu
Czym się tu ekscytować?
Jacek Antosik
miesiąc temu
Obaj Panowie -Marcin i Filip ,dawali sobie radę I na pewno dawać będą sobie radzić nadal. Zygmuntowi to nawet toksyczne proszki nie zaszkodzą - /jeśli takie się pojawią /.To była zwykła podpucha a wy się nagadali po próżnicy jak stare kobiety,na targu w Łowiczu .
Adela
miesiąc temu
Tvnu nie ogladam.To takie sztuczne celebryty.
Nina
miesiąc temu
Lubię Fliipa nie lubię Prokopa
Szacun
miesiąc temu
Chajzer fakt dziecinne zachowanie , możliwe że jego prywatne sprawy za bardzo go przytłoczyły. To żaden wstyd że jest w gorszej formie psychicznej , wielu ludzi tego doświadcza. Prokop ma wysokie mniemanie o sobie , udaje wielkiego celebrye TVN . Niestety pewnie i jemu kiedyś stacja podziękuję. Sądzę że najlepiej by zrobił jak by grzecznie odmówił odpowiedzi na pytanie i powiedział żeby informacji szukali u źródła .
Monika
miesiąc temu
Chajzer to niech skupi się bardziej na tańcu, bo coś kiepsko mu to idzie zapomnieć prawie całą choreografię to trochę żałosne patrząc na to jak wypowiadał się, że zamierza zajść do finału. Jego zachowanie zaczyna być dziwne patrząc na te jego ciągle sztuczne uśmiechanie się
Wypad
miesiąc temu
Nie lubię Welman i Prokop czy nie ma innych ludzi. Oni są nudni i Zarozumiali
Kobra
miesiąc temu
Prokop tak jak Welman wszędzie ich pelno. A Welman na kazdy temat się wypowiada TERZ dołączył Prokop.
Byk
2 miesiące temu
Syn człowieka co reklamuje proszek może zastąpi tatusia 😂😂😂
gość
2 miesiące temu
Prokop powiedział prawdę.
Davis
2 miesiące temu
Chajzer jako narcyz nigdy nie przyjmie krytyki, zawsze będzie widział atak.
Stefan34
2 miesiące temu
Nie podoba wam się Prokop, nie podoba wam się Chajzer. To kto inny jest super?
Dajta spokój
2 miesiące temu
Prokop to sztuczność. Nikt normalny tak się nie zachowuje. Wszystko na jedno kopyto i po chwili staje się nudny. Chajzer też nie lepszy.
...
Następna strona