Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|

Marek Piekarczyk ZASKOCZYŁ swoim zachowaniem warszawskiego taksówkarza. "Miałem okazję wozić różne gwiazdy, ale..."

185
Podziel się:

Jeden z warszawskich taksówkarzy opisał, jak wyglądała jego podróż z Markiem Piekarczykiem. Kierowca nie ukrywał, że zachowanie muzyka TSA i trenera "The Voice of Poland" poważnie go zaskoczyło.

Marek Piekarczyk ZASKOCZYŁ swoim zachowaniem warszawskiego taksówkarza. "Miałem okazję wozić różne gwiazdy, ale..."
Marek Piekarczyk zaskoczył warszawskiego taksówkarza (AKPA, Gałązka)

Program "The Voice of Poland" niewątpliwie cieszy się w kraju sporą popularnością. Choć obecnie na antenie Telewizji Polskiej emitowany jest 14. sezon muzycznego show, widzowie wciąż uważnie śledzą kolejne odcinki i ochoczo komentują ich przebieg w sieci. Emocje internautów wzbudzają jednak nie tylko muzyczne popisy uczestników programu, lecz również komentarze trenerów. Kilka tygodni temu, po emisji jednego z odcinków "The Voice", wielu fanów programu wyraźnie rozczarowała decyzja Marka Piekarczyka. Artysta wystawił wówczas do bitwy dwóch faworytów ze swojej drużyny. Późniejsze odpadnięcie jednego z wokalistów ściągnęło zaś na muzyka krytykę ze strony zawiedzionych widzów.

Marek Piekarczyk zaskoczył kierowcę taksówki. Jak zachowywał się podczas przejazdu?

Nie jest tajemnicą, że Marek Piekarczyk z branżą rozrywkową związany jest nie od dziś. Wokalista grupy TSA zadebiutował na scenie ponad 50 lat temu i niewątpliwie zapisał się w historii polskiej muzyki. Odkąd muzyk przyjął posadę jurora "The Voice of Poland", najczęściej mówi się o nim w kontekście kolejnych odcinków talent show czy też wspomnianych wcześniej komentarzy oburzonych widzów. Ostatnio w mediach pojawiły się jednak doniesienia na temat sytuacji z udziałem Piekarczyka, która miała miejsce z dala od telewizyjnych kamer.

72-letni artysta miał okazję podróżować po Warszawie taksówką. Sam fakt, że znany muzyk zdecydował się skorzystać z podobnego środka transportu, nie jest rzecz jasna niczym niezwykłym. Świat Gwiazd miał jednak okazję rozmawiać z kierowcą, który wiózł Piekarczyka. Warszawski taksówkarz w rozmowie z serwisem nie ukrywał, że był zaskoczony zachowaniem muzyka podczas kursu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciejczak komentuje odejście Kwiatkowskiego z "The Voice Kids" i plotki o jurorowaniu w programie

Jak zdradził kierowca taksówki, przejazd Marka Piekarczyka miał trwać kilkanaście minut. Taksówkarz odebrał ponoć wokalistę spod siedziby Telewizji Polskiej, zaś już w czasie jazdy uciął sobie z artystą pogawędkę dotyczącą muzyki. Kierowca wypowiedział się na temat Piekarczyka w samych superlatywach - zdradził na przykład, iż był "mile zaskoczony" jego zachowaniem podczas przejazdu i nazwał muzyka "przesympatycznym i bardzo kulturalnym".

Okazuje się, że Marek Piekarczyk poważnie zaskoczył również warszawskiego taksówkarza na koniec kursu. Muzyk TSA miał zostawić kierowcy pokaźny napiwek. Oprócz należnej za przejazd kwoty, taksówkarz miał otrzymać od artysty ponad 70 złotych.

Na koniec kursu pan Marek mocno mnie zaskoczył, ponieważ zostawił ogromny napiwek. Kiedy przyszło do zapłaty, podziękował mi za resztę, którą chciałem wydać i tym samym otrzymałem od niego ponad 70 zł napiwku - opisywał taksówkarz w rozmowie z serwisem Świat Gwiazd.

Warszawski taksówkarz zdradził serwisowi, że tego typu postawa wśród znanych z pierwszych stron gazet wcale nie jest niczym powszechnym. Mało tego, według kierowcy niektóre gwiazdy z tytułu swojej rozpoznawalności mają nawet żądać specjalnego traktowania.

Miałem okazję wozić po stolicy różne gwiazdy, ale tak miło nie zachowała się żadna z nich. Wręcz przeciwnie, większość z nich domaga się zniżek, zamiast zostawić napiwek - stwierdził taksówkarz w rozmowie ze Światem gwiazd.

Spodziewaliście się tak szczodrego gestu ze strony Marka Piekarczyka?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(185)
Anka
3 miesiące temu
fajny, równy i do tego porządny człowiek. Oby takich jak najwięcej!
Ania
3 miesiące temu
Marek wygląda na porządnego goscia:))
Fanka
3 miesiące temu
Bo Pan Piekarczyk to z wymierającego gatunku---kulturalny,spokojny,wyznający prawdziwe wartości-szacunek dla innych,uczciwość,kulturę słowa,nie sprzedający swojego życia publicznie.......
Koko
3 miesiące temu
Też wydawał mi się zawsze fajnym gościem. Szanuję.
Renata
3 miesiące temu
Inni celebryci to nie dość, że kasy od metra mają to jeszcze płacić nie chcą, ani w restauracji, ani w hotelu, ani w taksówce...
Najnowsze komentarze (185)
Teresa
3 miesiące temu
Sympatyczny i wielki artysta
Kwaggi
3 miesiące temu
Miło to słyszeć, że choć jeden nie skomli !
JanLan.
3 miesiące temu
Pełny szacunek.Pan Marek wyżywa się na scenie, a na co dzień normalny,kulturalny człowiek. zdrowia Panie Marku👍🤓
Emeryt09
3 miesiące temu
Zawsze zostawiam napiwki kelnerom , taksuwkarzom chyba że są niemili lub niegrzeczni...
Aleksander
3 miesiące temu
Znam go osobiście, i powiem krótko. To jest sympatyczny gość z klasą.
Renia
3 miesiące temu
Miałam okazję rozmawiać z Markiem Piekarczykiem w Jarocinie w latach 90-tych. Byłam wtedy mile zaskoczona ogromnym szacunkiem do fanów z jego z Jego strony. Miły, sympatyczny, ciepły, empatyczny człowiek.
Wlodek
3 miesiące temu
Wspaniały i prawy czlowiek
Basienia
3 miesiące temu
Pan Marek jest prawdziwym artystą, skromny, szczery , nie walczy o rozgłos, a przede wszystkim szanuje ludzi. Dziękuję, że jeszcze można go oglądać na scenie i w TV.
Jacek
3 miesiące temu
Facet z klasą
Maryla Mika
3 miesiące temu
Wcala mnie to nie zdziwiło.Kulture osobista Pana Piekarczyka możemy obserwować w kazdtym odcinku.To jest super facet o wielkie kulturze osobistej i scenicznej!
Yal
3 miesiące temu
Jest wierzącym katolikiem
Jarek
3 miesiące temu
Wspaniały muzyk, to i kulturalny człowiek, gwiazdeczki zostaną gwiazdeczkami.
Muzyk
3 miesiące temu
chłopaki malowali z nim mieszkania w NY …. Jest spoko
Barbara
3 miesiące temu
Nie uderzyła mu woda sodową,co mogło się zdarzyć po tylu latach pracy w show biznesie. Widać że jest bardzo wrażliwym czlowiekiem
...
Następna strona