Droppa
|
aktualizacja

Margaret WRÓCIŁA do muzyki z nowym singlem "Przebiśniegi"! Będzie hit?

55
Podziel się

Świeżo poślubiona wokalistka nagrała utwór, aby wesprzeć zbiórkę na Fundację Rak'n'Roll. Wpada w ucho?

Margaret WRÓCIŁA do muzyki z nowym singlem "Przebiśniegi"! Będzie hit?
Margaret (fot. ONS)

Pod koniec zeszłego roku Margaret zapowiedziała, że robi sobie przerwę od show biznesu. Ostatnie kilka miesięcy jej życia jednak wcale nie były mniej ekscytujące. Wokalistka poślubiła swojego partnera KaCeZeta w rytualnym, peruwiańskim obrządku z udziałem szamanów i magicznych pieśni, a także przygotowała nowy materiał, który miał być podziękowaniem dla jej fanów za wzięcie udziału w zbiórce pieniędzy dla Fundacji Rak'n'Roll.

Z utworem Przebiśniegi Margaret zadebiutowała w ostatni wtorek na antenie Newonce.radio.

We wtorek wpadłam do Newonce.radio, żeby opowiedzieć o mojej zbiórce na Fundację Rock'n'Roll i zagrałam taki oto nowy numer "Przebiśniegi". To tylko rozgrzewka do tego, co szykuję na koniec zbiórki więc wpłacać, wpłacać, wpłacać, bo koniec już 18.03 - apeluje artystka na swoim profilu na Instagramie.

Fani Margaret nie kryli zachwytu nad jej nowym dziełem.

Kocham nową ciebie!

Mega ta nowa nuta.

Świetne wykonanie, czekałem na twój głos - czytamy w sekcji komentarzy.

Też cieszycie się na jej powrót?

KOMENTARZE
(55)
Janina
3 tyg. temu
Naprawdę jej współczuję. Pogubiła się zupełnie. Zwłaszcza z tym szamanem, przecież to był obrzęd satanistyczny, szamani odwołują się do diabła. Gdybym była jej matką, udałabym się po pomoc do egzorcysty. Życzę jej, by się szybko nawróciła i wzięła ślub kościelny.
Elżbieta
3 tyg. temu
Dlaczego nie pokazujecie na pudelku animatorek np. z ruchu światło życie czy młodzieży z oazy? To ciekawsze osoby niż ta celebrytka. Z wiedzą i talentami. Stanowiące wzór do naśladowania.
ech
3 tyg. temu
Wygląda na bardzo nieszczęśliwą. Z moich obserwacji wynika, że większość osób żyjących w związkach niesakramentalnych zmaga się z depresją. Bez Boga szczęścia nie będzie.
Pff
3 tyg. temu
Skąd bierze się ta fala hejtu na nią? Fajna dziewczyna, ubiera się jak chce, no i super że pomaga!
Aliiiiiiiiii
3 tyg. temu
On wygląda na ćpuna, a ona pewnie z nim bierze.
Najnowsze komentarze (55)
donald
3 tyg. temu
POspolita sciera
Iou7890
3 tyg. temu
Okey
Zonk
3 tyg. temu
O matko!!!! A po co???
Elo
3 tyg. temu
Pudel zrób coś z katolo trollami! Banuj po IP albo co...Te wszystkie Jagody, Elżbiety, Janiny, Henryki, Wery i inne Sabiny!!! Toż to kupione lajki i kupione momenty, jak ktoś już pisal! Jeszcze tylko Genowefy normalnie brakuje 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ To nie TV Trwam, tylko portal plotkarski!
Martula
3 tyg. temu
Ten Kacezet dość, że nigdzie nie pracuje to nawet bitu rapowego nie potrafi zrobić to co słyszymy od niego to jest szczyt gówna, które przewija się w internecie, poza tym ten gość jest dziwny nie rozumiem margaret, że przebywa z takim gościem i do tego te silne LEKI PSYCHOTROPOWE które bierze, tragedia jak ktoś taki może być idolem dla ludzi.
Pocopoco
3 tyg. temu
Piosenka piosenką, ale dlaczego od jakiegoś czasu komentarze przypominają fronde?
Mmms
3 tyg. temu
Ojej no w złym kierunku poszła ta piosenka jest słabiutka
jajaja
3 tyg. temu
co to za teksty że bez sakramentu nie ma szczęścia... i pewnie przez to jest koronawirus... a i jeszcze przez homoseksualistów... dramat. żal mi was...
Stevia
3 tyg. temu
Okropną nuta
Xoxo
3 tyg. temu
Brzmi jak sexmasterka
Meg
3 tyg. temu
Myślę że ma raka.
Mimii
3 tyg. temu
Ona fajna laska,wokal też nie zły, ale ten mąż przy niej to jak lazarz wyglada
heeej
3 tyg. temu
Cooo tu się dzieje w komentarzach. Ludzie zajmijmy się swoim życiem. Nie podoba Ci się styl życia innych osób? Uważasz, że Twoje postrzeganie świata jest słuszne? - to świetnie, ale dajcie każdemu przeżyć życie tak jak chce.
Temi
3 tyg. temu
Szuka frajerów!!! Wpłacać, wpłacać bo nie ma na wianek z krzaka na następny ślub, te fundacje to tylko wyludzanie pieniędzy od ludzi. Trochę na fundację, a resztę do własnej kieszeni. Owsiak też zaczynał jako golas, a teraz i domek ma i dzieci zatrudnione i wszyscy ustawieni, wiadomo jak wystawiane są faktury, zawyżają a reszta do kieszeni