Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Marian Lichtman ma żal do żony Krzysztofa Krawczyka. "Jest mi bardzo przykro"

290
Podziel się

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk byli długoletnimi przyjaciółmi. W 1964 założyli wspólnie zespół Trubadurzy. "Nie wiem, dlaczego tak się zachowała" - powiedział perkusista o Ewie Krawczyk.

Marian Lichtman ma żal do żony Krzysztofa Krawczyka. "Jest mi bardzo przykro"
Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka ma żal do wdowy po muzyku (AKPA)
bDSARqhx

5 marca media obiegła wiadomość o śmierci jednego z najsłynniejszych polskich muzyków, Krzysztofa Krawczyka. Artysta miał 74 lata. Choć zaledwie dwa dni wcześniej Krawczyk opuścił szpital po zmaganiu się z COVID-19, wdowa po piosenkarzu zapewniła w rozmowie z Onetem, że to wcale nie koronawirus był przyczyną zgonu.

Wieść o śmierci legendy polskiej sceny zaskoczyła przede wszystkim jego najbliższych, którym wydawało się, że po opuszczeniu szpitala w sobotę stan zdrowia Krzysztofa jest stabilny. Jedną z takich osób był Marian Lichtman, który przez całe dekady grał z Krawczykiem w zespole Trubadurzy. W pierwszej chwili perkusista była przekonany, że informacja o zgonie artysty to fake news.

bDSARqhz
Zobacz także: "To była legenda polskiej muzyki". Tak młodzi zapamiętali Krzysztofa Krawczyka

Uważałem, że to fałszywe artykuły - wyjawił w rozmowie z Pomponikiem. Bardzo długo czekałem z tą decyzją, aby przyzwyczaić się do tego, że Krzysztofa już nie ma.

Okazuje się, że 74-latek ma żal do wdowy po "Polskim Elvisie Presley" o to, że nie zadzwoniła do niego, aby przekazać mu smutną informację.

bDSARqhF

Z Ewą mamy relacje dyplomatyczne - przyznał Lichtman. One są takie oziębione. Jednak nie kłócę się z nią. Nie byłem przez nią poinformowany o śmierci Krzysztofa. Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Nie wiem, dlaczego tak się zachowała, ale miała prawo. Ostatnio było dużo stresów, bo nie wiedziała, czy jej mąż przeżyje. Nie chodzi o to, że wybaczam, ale rozumiem to.

Wiadomo już, że pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 kwietnia. Ostatnia droga muzyka rozpocznie się o godzinie 12.00 mszą żałobną w archikatedrze łódzkiej.

bDSARqhG
bDSARqia
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(290)
Ola
6 dni temu
To teraz powinna dzwonić po wszystkich znajomych i informować o śmierci męża? Bez przesady
Magda
6 dni temu
Człowieku może po prostu nie ma teraz do tego głowy żeby do wszystkich dzwonić. Co za brak zrozumienia.
Yyy
6 dni temu
Kobieta w szoku i żałobie miała obdzwaniać wszystkich kolegów i znajomych
bDSARqib
Martin
6 dni temu
Co za dno z tego faceta
ehhhhh
6 dni temu
Zaczyna się...
Najnowsze komentarze (290)
geri
14 godz. temu
Co za słowa "wybaczam" Co ma do wybaczania kobiecie, która straciła ukochaną osobę. Powinien sobie wybaczyć, że takie bzdury wypisuje
...
wczoraj
zmarł 05 kwietnia, nie 5 marca
Zdziwiony
wczoraj
Jaki 5 marzec?? głupoty
Maja
2 dni temu
WNIOSEK; Przeróżni ludzie umierają, ale takiej pompy jak pochówek KK to w Polsce jeszcze nie widziałem, telewizja Polska trąbi o tym non stop . Ludzie dajcie odpocząć rodzinie .
kiki
2 dni temu
Sorry !!!ktoś podszywa się pod moje logo ja o Marianie Lichtmanie nigdy bym tak nie powiedziała.Co jest grane ? Czy Ty Pudelku nie masz kontroli nad tym co publikujesz???.Marian to również mój Idol jeszcze z Trubadurów !!! Pudel obudź się KIKI jest tylko jedna!!@
Anika
2 dni temu
P. Ewa to przebiegła sztuka. Skutecznie broniła distepu do Krzysztofa. Nie pałam do niej sympatią.
BLADYNKA
2 dni temu
Panie Marianie skasowali mi komentarz, powiem tyle ,ze rozumiem i tez bym czula sie z tym zle. Ogolnie przykra sprawa .......
Bladynka
2 dni temu
Wiadomo,ze najwazniejsze osoby powinno sie informowac !
bDSARqhT
Haahh
3 dni temu
To ja już nie wiem miesiąc temu zmarł i nikt nic nie powiedział
Janka
3 dni temu
Powinna go powiadomić. Muzyk ma rację.
Judyta
3 dni temu
Marian Lichtaman ma żal, no cóż myśli tylko o sobie ! Zrozpaczona żona nie była wstanie funkcjonować i na pewno nie chciała z nikim rozmawiać panie Marianie. To Pan powinien zadzwonić i dopytać się o przyjaciela.
Kiki
3 dni temu
i znów stereotyp mówi wszystko - jego nazwisko niepolskie
Anka
4 dni temu
Myślę że żona miała inne rzeczy na głowie niż dzwonienie po wszystkich znajomych. Trochę ich mial
widzowie
4 dni temu
Co z pogrzebem aktora Wiesława Wójcika. Skoro Krawczyka państwowy to i aktora powinien być państwowy.
...
Następna strona
bDSARqiv