Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Marian Lichtman tłumaczy, dlaczego w teledysku wstaje z trumny: "Chciałem, żeby BYŁO Z JAJEM"

123
Podziel się:

Trubadur Marian Lichtman na potrzeby teledysku zainscenizował własny pogrzeb. Za trumną szedł Krzysztof Krawczyk Junior, któremu wizja artystyczna przypadła do gustu...

Marian Lichtman tłumaczy, dlaczego w teledysku wstaje z trumny: "Chciałem, żeby BYŁO Z JAJEM"
Marian Lichtman tłumaczy, czemu wstaje z trumny (AKPA, FORUM)
bEDaQyXV

Marian Lichtman, przyjaciel zmarłego przed czterema miesiącami Krzysztofa Krawczyka, stosunkowo szybko poradził sobie z żałobą po przyjacielu. Najpierw otoczył opieką jego jedynego syna, Krzysztofa Juniora, z którym koncertował na Piotrkowskiej, a potem wpadł na pomysł, że zaangażuje go do własnego teledysku. Zaoferował Krzysztofowi Juniorowi rolę jednego z żałobników idących za trumną w teledysku do piosenki "Wixa" (!). Utwór co prawda jeszcze się nie ukazał, ale Marian Lichtman robi wszystko, by za pomocą teledysku zdobyć pudelkową Żenadę Roku.

W dyskusję nad wizją artystyczną Lichtmana postanowił zaangażować się "Fakt", który zapytał Trubadura, po co to wszystko. Muzyk z nieskrępowaną szczerością odparł, że chciał, żeby wyszło zabawnie. Dlatego wstanie z trumny, a potem pójdzie z żałobnikami na tytułową "wixę".

bEDaQyXX
Zobacz także: Marian Lichtman komentuje konflikt z żoną Krzysztofa Krawczyka: "Nie wierzę, że Ewa mnie nie lubi"

Chciałem, żeby było wesoło, z jajem. Mój pogrzeb jest nietypowy, bo obok siebie idą katolicki ksiądz i żydowski rabin - usprawiedliwia się Lichtman. Idziemy w nim na zabawę, albo jak kto woli na wixę czy na party, bo utwór będzie miał też wersję w języku angielskim.

Krzysztof Krawczyk Junior w teledysku zagra na saksofonie, dając solowy popis na tle zabytkowych nagrobków. W rozmowie z tabloidem mówi, że wzięcie udziału w pogrzebie na niby bardzo mu się spodobało:

bEDaQyYd

Cieszę się, że mogłem być częścią tego teledysku. Jest to dla mnie nowość. Pan Marian Lichtman jest dla mnie prawdziwym przyjacielem. Jestem bardzo ciekawy efektu końcowego, nie mogę się doczekać, kiedy teledysk pojawi się w internecie - chwali przyjaciela zmarłego ojca.

Premiera "dzieła" nastąpi najprawdopodobniej po wakacjach. Jakby wstawanie z trumny nie wystarczało, Lichtman grozi, że nagra też wersję po angielsku.

Jesteśmy dopiero na początku drogi, więc jeszcze nie możemy powiedzieć, kiedy [teledysk] będzie miał premierę. Na pewno po wakacjach. Już teraz dziękuję wspaniałej ekipie, która pomaga mi z całym zaangażowaniem - podsumował.

Może Marian powinien wystąpić z tym utworem na odsłonięciu pomnika Krzysztofa Krawczyka?

bEDaQyYe
bEDaQyYf
bEDaQyYy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(123)
Madzia
2 miesiące temu
Dla lepszego efektu mógł wyjść z urny.
Gość
2 miesiące temu
Żenująco to wyszło
321
2 miesiące temu
Zwykły cyrk
bEDaQyYz
Hmm
2 miesiące temu
Po co w tym teledysku jest jr Krzysztof ?
Aaaaaaa
2 miesiące temu
Krzysztof się w grobie przewraca
Najnowsze komentarze (123)
Mateusz
2 miesiące temu
Jest taki zabawny, że się chyba posikam ze śmiechu. Zabawa w pogrzeb. Chłopie. Jak się okazuje rozum to nie kwestia wieku.
hahaha
2 miesiące temu
a mnie się podoba ten pomysł....taki performerski. "wesoło było na moim pogrzebie"
Rozum
2 miesiące temu
Ależ to beznadziejne! ŻENADA!!
MiaMI
2 miesiące temu
Zakochany w sobie gosciu i tyle
Hok
2 miesiące temu
Po tym gościu od razu widać że coś z nim nie tak..
Bonia
2 miesiące temu
Junior wykapany Lichtman tatuś niech zrobią test na ojcostwo
hungaria
2 miesiące temu
Oni coś tam wszyscy mają do siebie
hehesznik
2 miesiące temu
Juniorowi do gustu przypadło wynagrodzenie za udział :P
bEDaQyYr
simba
2 miesiące temu
Trubadurzy to legenda polskiej muzyki rozrywkowej, piosenki ich są perełkami, a pan Marian Lichtman jest pozytywnie zakręcony i robi dużo dobrego dla Juniora Krawczyka. Pozdrawiam.
Madi
2 miesiące temu
Az tak sie panu zle zylo w cieniu Krawczyka ze teraz jakies cyrki odstawiasz zeby jeszcze zaistniec na stare lata 👎👎👎
tobi
2 miesiące temu
Nie modniej , jak wisisz na szubienicy ?
Aga
2 miesiące temu
Ciekawe dlaczego Krawczyk junior jest kropka w kropke podobny do Lichtmana i w ogole nie przypomina (w najmniejszym stopniu) Krzysztofa Krawczyka?
adam
2 miesiące temu
czasami fajnie jest poleżeć w trumnie - móc o własnych siłach z niej się wydostać; , w Japonii jest nawet taka nazwa na wchodzenie za życia do trumny i wychodzenie z niej - uczy afirmacji życia, że nie srebro i złoto...ale życie i zdrowie jest największą wartością, brawo Lichtman! A Krzysztof Igor Krawczyk chociaż doznał przeżycia - iść w pierwszym szeregu. Powodzenia Junior , życie jest najważniejsze. Warto to wiedzieć. I samemu najlepiej doświadczyć, nie panikujcie, lecz starajcie się wziąć głęboki oddech, a potem uśmiechnąć, stres mija, jak ręką odjął.
adam
2 miesiące temu
W jego wieku nie wolno żartować z trumną bo może się ziszczy jak u Krawczyka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDaQyZk
bEDaQyZl
bEDaQyZm
bEDaQyZn
bEDaQyZo
bEDaQyYT