Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Syn Krzysztofa Krawczyka z żalem o pogrzebie ojca: "UNIEMOŻLIWIANO MI DOJŚCIE DO TRUMNY"

737
Podziel się

Syn Krzysztofa Krawczyka został bohaterem nowego reportażu, który z pewnością wywoła medialną burzę. "On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać" - oskarża.

Syn Krzysztofa Krawczyka z żalem o pogrzebie ojca: "UNIEMOŻLIWIANO MI DOJŚCIE DO TRUMNY"
Syn Krzysztofa Krawczyka został bohaterem reportażu. Będzie skandal? (East News, AKPA)
bEhMRBwB

Choć tydzień temu minął już miesiąc od śmierci Krzysztofa Krawczyka, to jego nagła śmierć wciąż budzi ogromne emocje. Podczas gdy fani artysty składają kwiaty na jego grobie i wspominają wieloletni dorobek, rodzina zdaje się mieć nieco inne problemy. Od kilkunastu dni przez media przewijają się bowiem kolejne słowne przepychanki z udziałem żony Krawczyka, Ewy.

W połowie kwietnia głośno było o konflikcie Ewy KrawczykMarianem Lichtmanem, któremu miała zasygnalizować w trakcie ceremonii pożegnalnej, aby nie wtrącał się więcej w ich sprawy rodzinne. Oskarżyła go też o rozpowiadanie plotek na jej temat, czemu Lichtman zaprzecza. Żal do Ewy miał mieć też syn Krzysztofa Krawczyka, jednak ona sama jeszcze niedawno zapewniała w telewizji, że ma dla niego "otwarte serce".

bEhMRBwD

Mój mąż w niebie płacze, widząc, co się dzieje. Moje serce jest otwarte dla Krzysia juniora. Kilka dni temu przypadkowo spotkaliśmy się przy grobie Krzysztofa. Rozmawialiśmy życzliwie. Mam nadzieję, że ta rozmowa przerodzi się w coś dobrego. Tego chciałby mój mąż. Teraz czekam na gest i telefon ze strony Krzysztofa juniora. Nie powinien słuchać złych doradców - mówiła w programie Alarm!.

Zobacz także: Nie tylko Kosmala z Lichtmanem. Kłótnie nad grobem

Teraz doczekaliśmy się reakcji drugiej strony i nie wygląda na to, aby ich relacje faktycznie były tak dobre, jak zapewniała. Krzysztof Krawczyk Junior został bohaterem reportażu programu Uwaga TVN i już zanosi się na kolejną medialną burzę. Choć emisję materiału zaplanowano na 12 i 13 maja, to sama zapowiedź już budzi spore emocje.

bEhMRBwJ

[Na pogrzebie ojca - przyp.red.] uniemożliwiano mi dojście do trumny. Jest mi smutno, delikatnie mówiąc - mówił przed kamerą.

Jeszcze większe zdziwienie mogą budzić jego słowa o Ewie Krawczyk, która przecież sama zapewniała, że dobrze się dogadują. Syn Krawczyka ma jednak nieco inne spojrzenie na ich relacje, a ją samą oskarża o utrudnianie mu kontaktu z ojcem.

Bezpośrednio widziałem tatę ostatni raz półtora roku temu, a przez ostatnie miesiące kontaktu nie miałem w ogóle. On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać - twierdzi.

Też jesteście ciekawi, czego jeszcze się dowiemy?

bEhMRBwK

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEhMRBwL
bEhMRBxe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(737)
fakt
miesiąc temu
Bo Ewka ubezwłasnowolniła krzyska za jego własna zgodą.Dlatego brała dwa razy rozwód zeby podzielic majatek a na koncu odebrac reszte i nic nie dac synowi. tylko swoim siostrzenicom. temu człowiekowi powinien pomóc adwokat pełnomocnik z prawdziwego zdarzenia.
Gość
miesiąc temu
Może i był wybitnym artystą, ale ojcem żadnym. Opuścił jedynego syna
Smutek
miesiąc temu
Szkoda mi go tak po ludzku. Nikt nie zasługuje na odtrącenie ze strony zmanipulowanego ojca. Przykre
bEhMRBxf
Niks
miesiąc temu
Laleczka....ale czaki chyba...
alicja
miesiąc temu
N i gdzie są te pudelkowe obrończynie "laleczki"?? Jak zaraz po pogrzebie i nie tylko ja pisaliśmy, że syna przy trumnie nie było ,że pozbywała się majątku jeszcze za życia KK,że niezła z niej aktoreczka i manipulantka .
Najnowsze komentarze (737)
ANONIM
4 tyg. temu
SANDRA KŁOS OSZALAŁA CHCE ZABRAĆ CIE TWOJEJ MAMIE
ANONIM
4 tyg. temu
SANDRA KŁOS CHCE Z TOBĄ ZAMIESZKAĆ
KOCHAM
4 tyg. temu
SANDRA MAŁGORZATA KŁOS CHCE Z TOBA ZAMIESZKAĆ TA KOSMETYCZKA
KŁOS
4 tyg. temu
TATA CIEBIE KOCHA PAMIETAJ SANDRO
KOCHAM 98
4 tyg. temu
OJCIEC CIEBIE KOCHA PAMIETAJ IGOR
KOCHAM 98
4 tyg. temu
OJCIEC ODWIEDZAŁ GO MARTWIŁ SIĘ O NIEGO KOCHAŁ GO BYŁ W SZPITALU U NIEGO
KOCHAM
4 tyg. temu
OJCIEC GO KOCHAŁ ZAWSZE
KOCHAMMMM
4 tyg. temu
BIEDNY SYN KRAWCZYKA OJCIEC GO NIE KOCHAŁ
bEhMRBwX
Ila
miesiąc temu
Tutaj podstawowym problemem jest fakt, że Krawczyk senior mając słabość do swojej laleczki i prawdopodobnie używek" na własne życzenie pozwolił sobą manipulować tej przebiegłej kobiecie. Tak manipulowała począwszy od wymiany osób w chórku K.K. na scenie, poprzez adopcję siostrzenic, aż po zmianę testamentu na jej korzyść z wyłączeniem biologicznego syna artysty a tym samym ubezwłasnowolniła K.K. seniora. Zachowanie Pani Ewy Krawczyk na pogrzebie, szlochanie, rzucanie się na trumnę daje dużo do myślenia. Ludzie tracą bliskich, nawet dzieci, bez których nie wyobrażają sobie życia, ale biorą środki uspakajające i nie robią przedstawienia.
Sonia
miesiąc temu
Pani Ewa ciągle mówi, że próbuje porozumieć się z Krzysztofem Juniorem. To ja się pytam w jaki sposób chce się z nim porozumieć? Chce kupić mu mieszkanie? Wyciągnąć z biedy? Zwiększyć jego bezpieczeństwo? Przyjąć do rodziny? Co Pani robi dla syna swojego męża, który jest winny niepełnosprawności swojego jedynego dziecka? Na każde pytanie, które dotyczy nędzy jedynego syna Krawczyka, odpowiada Pani, że "Krzysiu tam w niebie płacze, jak to wszystko widzi". Kobieto, może i Twój mąż płacze (ale na pewno nie w niebie), jak widzi z góry, jak ogromną krzywdę wyrządził swojemu synowi. I proszę nie mów, że Junior "ma złych doradców", bo ludzie, którym nie jest obojętny los niepełnosprawnego syna wybitnego, bogatego artysty, to ludzie dobrzy, którzy wiedzą co to znaczy empatia.. Pomagają mu bezinteresownie. Mam nadzieję, że w końcu Junior zatrudni wybitnego prawnika, który odbierze wszystko to co mu się należy po ojcu, który doprowadził go do niepełnosprawności. Pani Ewo, czy Pani nie ma serca? Czy to w porządku, że Pani i Pani rodzina opływa w luksusy, a syn Pani męża żyje w nędzy?!
gola
miesiąc temu
Podobne sytuacje dzieją się bardzo często, nie tylko w shovbiznesie. W mojej rodzinie jest taki pan, majętny, który po rozwodzie ożenił się szybko po raz drugi. W kilka miesięcy po ślubie biegał po notariuszach itd z nową żoną. Sprytna żonka załatwiła tak sprawy, że ona i jej córka dziedziczą cały majątek. Syn figę. Teraz ten pan wydzwania do syna i wnuków, że tęskni, że już mu mało czasu zostało, ale rodzina nie tęskni za nim. Nie tylko ze względu na majątek, ale zwyczajnie im przykro.
Beti
miesiąc temu
No proszę a tacy święci. Taka katolicka rodzinka a kochają się jak zawsze .Szambo i zakłamanie w czterech ścianach a na ulicy rozpaczy tragedia i miłość. Gdzie ona widzi w tym Boga i dlaczego wciąga go w swoje gierki.Trzeba być człowiekiem .Dobrym ,uczciwym wrażliwym człowiekiem a Bóg sam nas odnajdzie.
sorry
miesiąc temu
niech zrobia temu synowi badania genetyczne czy faktycznie był synem
ateista
miesiąc temu
niepodobny do Krawczyka , toż to nie może być jego syn taki zdradziecki , prawdziwy syn kocha ojca i szanuje jego żonę jeżeli daje ojcu szczęście
...
Następna strona
bEhMRBxz