Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|
aktualizacja

Marianna Schreiber o mężu: "Nie jestem JEGO WŁASNOŚCIĄ"

136
Podziel się:

W rzadko spotykanym przypływie samoświadomości Marianna Schreiber przyznała, że zdaje sobie sprawę, jak jej poczynania w przestrzeni publicznej mogły odbić się na jej mężu, byłym ministrze z rządu PiS. Lepiej późno niż wcale?

Marianna Schreiber o mężu: "Nie jestem JEGO WŁASNOŚCIĄ"
Marianna Schreiber o "krzywdzie" wyrządzonej mężowi (fot. AKPA)

Przyznać trzeba, że od chwili swojego debiutu w Top Model Marianna Schreiber dostarczyła Pudelkowiczom sporo rozrywki. Po dziś dzień niezdarnie próbuje zrealizować się w przesiąkniętym patologią świecie freak fightów, na siłę chcąc sprzedać swoje walki jako pewnego rodzaju manifest emancypacji. Koniec końców ostatnio dostała z liścia od Laluny Unique, więc chyba na tym skończyły się pozornie górnolotne popisy. W międzyczasie dość nieoczekiwanie Marianna przeprowadziła pewną refleksję na temat konsekwencji swoich czynów. W najnowszej rozmowie z portalem sport.pl oczywiście wciąż podkreślała to, jak bardzo wyzwoloną kobietą jest, jednak przynajmniej odniosła się do faktu, że jej mąż, a właściwie jego kariera, stała się w tym wszystkim jakby nie patrzeć ofiarą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: "My name is Marianna". Żona polityka PiS zrobiła show

Marianna Schreiber szczerze o mężu i kłopotach w małżeństwie

Schreiberowa otwarcie przyznała, że cyrkiem, który odstawia, skrzywdziła swojego męża, Łukasza Schreibera, do niedawna pełniącego funkcję ministra w rządzie Prawa i Sprawiedliwości. Zauważyła, że jej mały performance w postaci "partii" MAM DOŚĆ! mógł zaszkodzić jego wizerunkowi.

Jeżeli ta żona polityka wybrała sobie taką drogę, a nie inną, to jest jej droga. Małżeństwo to nie jest jedna osoba, tylko dwie. (...) Nie żyjemy w PRL, nie jestem własnością swojego męża, tak jak on nie jest moją własnością. Ja nie mogę ani mu zabraniać, żeby on uprawiał politykę, tak jak on nie może mi zabraniać, żebym ja uprawiała freak fighty. My rozdzielamy te dwa światy. (...) Myślę, że najbardziej dotykały go moje działania polityczne i mam świadomość, że wyrządziłam mu tym krzywdę.

Zaznaczmy tu tylko, że pan Łukasz Schreiber startuje obecnie w wyborach na prezydenta miasta Bydgoszczy.

Pchająca się za wszelką cenę na świecznik Marianna pożaliła się przy okazji wywiadu na hulającą po sieci krytykę dotyczącą jej osoby. Oczywiście każdą negatywną opinię włożyła w szeroki nawias "hejtu".

Jest bardzo ciężko. Jestem silną osobą i przepracowałam tę odporność na hejt - kiedyś jej nie miałam, a dzisiaj ją mam. Ale też nie jestem ze stali.

Macie jakieś porady dla Marianny?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(136)
żona
4 miesiące temu
Żona własnością nie jest ale jest żoną i to zobowiązuje. A rozwijać się zawsze można. Jest wiele kierunków rozwoju. Czy te walki Marianny to jest rozwój osobisty? To jest raczej cofnięcie w rozwoju.
Yyyy
4 miesiące temu
Jak to nie? Przecież minister edukacji wyraźnie powiedział że praca i nauka kobiet to skutek wmawianie im, że nie muszą robić tego do czego został stworzony przez pana Boga czyli jak to powiedział-rodzenia dzieci i przyjmowania pijanego męża po zdradach
Kater
4 miesiące temu
Ja bardzo proszę nie zamieszczać więcej plotek o tej pani. Znanej z tego, że jest znana. Co mnie obchodzi jej życie prywatne? Nie jest własnością, niech się wyprowadzi. Excremento mnie to obchodzi.
mariss
4 miesiące temu
Jeszcze w październiku wysyłała pisemka do prezydenta Płocka. Proszę zatrzymajmy tę walkę. Pisała- "A co jeżeli kobieta dozna ciężkich urazów wewnętrznych? "Teraz teraz sama będzie się bić z tą 51 latką której wiek wiek biologiczny przez styl życia jest jeszcze starszy. No himalaje hipokryzji, hrr tfu!
Ola
4 miesiące temu
Kiedy napiszecie o Rubikach? Takie newsy, a tu nic!
Najnowsze komentarze (136)
Misiek
4 miesiące temu
Królowa obciachu . Nie rób mu wstydu .
ama
4 miesiące temu
Ta kobieta jest przykładem jak można z głupoty zniszczyć swoje małżeństwo. Jej mężem powinen był zostać górnik wtedy by może docenił.
Igor
4 miesiące temu
Ale na Instagramie pięknie odcina się od patologicznej żony!!! Oni są w separacji. A ona tak się chwali ze ma takie wielkie wsparcie od niego ! 😂😂😂
Smutne
4 miesiące temu
Długo chciałam myśleć o tej kobiecie pozytywnie , nie da się
Rudolf
4 miesiące temu
Niby młoda kobieta, a ma taką nieświeżą, ciężką urodę.
Tyle w temaci...
4 miesiące temu
wygląda na wiejską dziewczynę gdzieś ze wschodu
Prawnik
4 miesiące temu
Postuluję wprowadzenie dla kobiet tzw. Prawa kciuka . Tj. Jeżeli kobieta robi cokolwiek nie po myśli mężczyzny ten może ją wychłostać kijem nie grubszym niż kciuk. Tak by nie zabić a doprowadzić do porządku.
Mario 2 -
4 miesiące temu
( Niezła aktorka ) - Bezkrytyczna jazda po bandzie przestała dawać wyniki bo przekroczyła masę krytyczną ... no to teraz gra zreflektowaną .
Gość
4 miesiące temu
Przepraszam, wiecie może, czy coś robiła z twarzą? Patrzę na nią i mam wrażenie , że jest dużo brzydsza niż kiedyś.
Morgana
4 miesiące temu
niunia !! ale też NIE jesteś jego podporą, opoką ... jesteś za to kulą u nogi !!
Witek
4 miesiące temu
Rzadki przypadek głupoty połączonej z bezkrytycznym parciem na szkło
Haha
4 miesiące temu
Pewnie ze nie jest ale będąc żona polityka no niestety ale większości rzeczy nie wypada. Ośmiesza jego i nikt mi nie powie ze jest inaczej. Weszła w świat patologii za pieniądze, dala się kupić jak rzecz. Rzucili cena i zmieniła.zdanie o 180 stopni. Sliska kobieta bez własnego zdania.
sjcn
4 miesiące temu
przecież ta Marianna to facet
Ola
4 miesiące temu
Pogubiona kobieta, na siłę szuka atencji. Moim zdaniem jest złym przykładem dla córki.
...
Następna strona