Trwa ładowanie...
Ivy
Ivy
|

Marianna Schreiber POKAZUJE PUPĘ w Łazienkach Królewskich (ZDJĘCIA)

1843
Podziel się:
1843
Podziel się:

Marianna Schreiber nie rezygnuje z marzeń o byciu modelką. Żona ministra poszła z fotografem do Łazienek, przebrała się w krzakach w prześwitującą sukienkę i pozowała do zdjęć na tle zabytków. Zdeterminowana?

1
 / 12
Marianna Schreiber POKAZUJE PUPĘ w Łazienkach Królewskich (ZDJĘCIA)
Marianna Schreiber
Marianna Schreiber pozuje w Łazienkach Królewskich (Pudelek Exclusive)
0
0

Marianna Schreiber co prawda odpadła z "Top Model" już po pierwszej sesji, ale samo zgłoszenie się do show w tajemnicy przed mężem-ministrem zapewniło jej duży rozgłos. Marianna wydaje się niezwykle zdeterminowana, by przedłużyć swoje pięć minut popularności. Ostatnio np. pozowała... z kneblem sado-maso w buzi.

Schreiber świetnie czuje się przed obiektywem i nic sobie nie robi z tego, że jury "Top Model" uznało, że jednak nie nadaje się na modelkę. Ostatnio widziano ją w towarzystwie fotografa w warszawskich Łazienkach.

Żona ministra Łukasza Schreibera przebrała się w krzakach w białą sukienkę i poszła pozować na tle zabytkowych budynków i rzeźb. Spod kreacji prześwitywało jej ciało i bielizna.

Jesteście pod wrażeniem tego, jak zawzięcie walczy o swoje miejsce w show biznesie?

2
 / 12
Przebieranki w krzakach

Marianna poszła z fotografem w krzaki i przebrała się w prześwitującą sukienkę, w której miała pozować do zdjęć.

3
 / 12
Marzenia o modelingu

Żona ministra odpadła z programu "Top Model" już po pierwszej sesji, ale nie zniechęciło jej to do kontynuowania przygody z pozowaniem.

4
 / 12
W otoczeniu gapiów

Marianna nie przejmowała się obecnością przechodniów i odważnie prezentowała swe wdzięki w prześwitującej sukience.

5
 / 12
Z plastrem na stopie

Podczas pozowania Marianna starała się ukryć pod sukienką stopy z otarciami i nieestetycznym plastrem.

6
 / 12
Aspirująca celebrytka

Schreiber jest wyraźnie zdeterminowana na zrobienie kariery. Cierpliwie pozowała do zdjęć mimo chłodu i wiatru.

7
 / 12
Marianna Schreiber pozuje w Łazienkach Królewskich
8
 / 12
Marianna Schreiber pozuje w Łazienkach Królewskich
9
 / 12
Marianna Schreiber pozuje w Łazienkach Królewskich
10
 / 12
Marianna Schreiber pozuje w Łazienkach Królewskich
11
 / 12
Marianna Schreiber pozuje w Łazienkach Królewskich
12
 / 12
Marianna Schreiber pozuje w Łazienkach Królewskich
KOMENTARZE
(1843)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Raxa
4 lata temu
Nie mam pojęcia, dlaczego ja w tym TM przepchnęli dalej… Twarz przepitej 40 i ciało meduzy…
Kiwi
4 lata temu
Ja nie wiem czy uzasadnione jest pisanie artykułów o ludziach, którzy powinni się leczyć...
Ola
4 lata temu
Przebieranki w krzakach - to Wam się udało 😂😂
www
4 lata temu
Może jest sympatyczna i zgrabna, ale nie jest ładna. Gdzie jej do Top Model. TVN wziąl ją dla beki żeby był cyrk. Co ona myślała, że wygląda jak Karolina Pisarek z taka twarzą na modelkę? Chyba remizy
Łomatko
4 lata temu
🙈🙈🙈🙈
NAJNOWSZE KOMENTARZE (1843)
DDD
3 lata temu
Grunt to determinacja....
Pola
4 lata temu
Figura ładna ale z urody mocno nieatrakcyjna
olala
4 lata temu
Jestem wprost ...Jak dobrze, żę nie było mnie w tym czasie w Łazienkach. Biedna kobieta, głodna atencji, skłonna duuużo zrobić dla zaistnienia. PO PROSTU szok
Mery
4 lata temu
Wydaje mi się że to chodzi o pokazanie mężowi. Jeśli tak jest, to podziwiam deterninację.
layla
4 lata temu
Dziewczyna się napina, ale wejście do warszawki to nie jest prosta rzecz, zwłaszcza gdy się jest związanym z PISem:D
BIEDNA DZIEWC...
4 lata temu
W SUMIE JEJ SZKODA. WSPÓŁCZUJĘ. DAŁA POKAZAĆ ZE MOZNA Z NIEJ ZROBIC BRZYDKĄ KOBIETĘ Z PARCIEM NA SZKŁO. A MOZNA PRZECIEZ ZAISTNIEĆ INACZEJ.
WTF
4 lata temu
przepraszam czy ona ma cos z głową? od zony poliyka wymaga sie inteligencji, taktu, pasji, przyzwoitosci. mąż nie moze jej normalnej uczciwej roboty znalezc ze ona musi w firance po krzakach w parku popylać?
Ksiondz
4 lata temu
Dobra zmiana jak nic!! Niemożliwe, tak się ubiera w naszym katolickim kraju? Co na to jej Biskup?
bruno
4 lata temu
Powinna skorzystać, z tego, ze jej mąż pracuje w sejmie-----i rozebrana do naga roześmiana ,powinna majestatycznie , pomału zejść po chodach w dół !!! Jak w rewiach !!!Może wtedy ktoś zadzwoniłby, po pogotowie--- i odesłali by ją tam gdzie jest jej miejsce !!!!Chora kobieta !!!
ja76
4 lata temu
Czy ona ma lustro w domu??? Zanim te zdjęcia ujrzą światło dzienne, to fotograf zrobi na nich doktorat z photoshopa
hgj
4 lata temu
Każdy ma prawo spełniać marzenia
Anka z
4 lata temu
niech ktoś jej pomoże ...
WCF
4 lata temu
Uważam , że w ten sposób kobieta się realizuje I kibicuję jej. Nie wiem jak ona daje radę być z tym Schreiberem. On jest straszny, gada tak głupio, że nie da się tego słuchać. Nie dziwię się, że Mariannie jego obecność nie wystarcza , może nawet ją nudzi.
Lukas szreba
4 lata temu
Kurde, po co o tej babie codziennie artykul? Ani to madre, ani ladne.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Dominika Serowska i Marcin Hakiel pokazali KULISY 1. urodzin Romea. Było z rozmachem? (ZDJĘCIA)

Tydzień temu Dominika Serowska i Marcin Hakiel wyprawili imprezę z okazji pierwszych urodzin synka - Romea. Oczywiście rodzice solenizanta do dziś ochoczo chwalą się relacjami z uroczystości w social mediach.
9.

Skwaszona Monika Olejnik "przyłapana" na parkowaniu na zakazie. Nie była zadowolona z towarzystwa paparazzi... (ZDJĘCIA)

Celebryci nie mają lekko - bardzo często towarzyszą im paparazzi, co sprawia, że nie mogą sobie pozwolić nawet na najmniejszy błąd, a każde ich wykroczenie jest skrzętnie udokumentowane. Przekonała się o tym Monika Olejnik, którą paparazzi przyłapali na parkowaniu na zakazie. Gdy dziennikarka zorientowała się, że ma towarzystwo, nie było jej do śmiechu.
8.

Coraz szczuplejsza Oprah Winfrey nie daje za wygraną i forsuje się na joggingu (ZDJĘCIA)

Oprah Winfrey schudła w ostatnim czasie ponad 20 kilogramów, ale należy do grona gwiazd, które nie ukrywają, że w zgubieniu kilogramów pomógł jej popularny lek na cukrzycę. 71-letnia dziennikarka pracuje też nad formą w tradycyjny sposób - ostatnio paparazzi przyłapali ją podczas joggingu. Wygląda na to, że w kwestii chudnięcia Oprah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa…
7.

Rzeźniczaki świętowali Mikołajki na rajskich wakacjach. Fajna z nich rodzinka? (ZDJĘCIA)

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie świętowali niedawno 3. rocznicę ślubu w luksusowym hotelu w Londynie. Teraz przyszedł czas na kolejną część celebracji - wyjazd na słoneczne wakacje. Celebryci pochwalili się zdjęciami z rajskiego wyjazdu i pokazali, jak z córką spędzili Mikołajki.
6.

Celebrytki na gali "Cała Polska czyta dzieciom": Brodzik w koronce, dawno niewidziana Jungowska i odsztafirowana Racewicz (ZDJĘCIA)

W sobotni wieczór odbyła się gala charytatywna "Cała Polska czyta dzieciom". Na eleganckim wydarzeniu pojawiło się sporo celebrytek wspierających tę szlachetną inicjatywę - na czerwonym dywanie pozowały m.in. Joanna Brodzik, Małgorzata Tomaszewska, Joanna Racewicz i dawno niewidziana Edyta Jungowska. Kto jeszcze pojawił się na imprezie?
5.

"Dojrzała" Roksana Węgiel pozuje w cekinowej kreacji na świątecznym koncercie. Wygląda na 20 lat? (ZDJĘCIA)

Roksana Węgiel już jakiś czas temu wzięła sobie za punkt honoru, by udowodnić wszystkim niedowiarkom, że nie jest już podlotkiem, a dorosłą kobietą. Znajduje to odzwierciedlenie także w jej stylizacjach. Jak Wam się podoba elegancka suknia, w której zaprezentowała się na sobotnim koncercie świątecznym we Wrocławiu?
4.

Klaudia El Dursi prezentuje kadry z rodzinnych wakacji w Dubaju: wodne wojaże z 4-miesięczną córką, romantyczna sesja z ukochanym (ZDJĘCIA)

Całkiem niedawno Klaudia El Dursi zameldowała się z najbliższymi w Dubaju, a teraz zaprezentowała fanom fotorelację z podróży. Dla czteromiesięcznej córeczki prezenterki była to pierwsza tak odległa wyprawa.
3.

Rozśpiewane gwiazdy lansują się na świątecznym koncercie Polsatu: elegancka Roksana Węgiel, Kayah, Doda w błyszczącej czerwieni... (ZDJĘCIA)

Telewizja Polsat z okazji Mikołajek przygotowała dla swoich widzów koncert "Christmas Party - świąteczna lista przebojów". Na placu w centrum Wrocławia pojawiła się plejada polskich artystów. Jak zaprezentowały się w zimowym wydaniu?
2.

Wyposażona w dizajnerskie laczki i torebkę za 50 tys. zł Joanna Przetakiewicz przemierza z pieskiem stołeczne uliczki (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz skorzystała z chwili wytchnienia od obowiązków i wybrała się na słodkie zakupy. W cukierni Gesslerów towarzyszył jej jeden z piesków. Taka to pożyje?
1.

Małgorzata Rozenek nadaje z kurortu na Malediwach. Cena za noc zwala z nóg (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zafundowali sobie kolejny urlop w tym roku. Obecnie przebywają na Malediwach, skąd celebrytka dzieli się obszerną fotorelacją. Pochwaliła się willą, w której się zatrzymali.