Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Marina tłumaczy się ze swojego "żartu" o bogactwie pod zdjęciem Antka Królikowskiego: "Dystans i poczucie humoru to podstawa w NASZYM KRĘGU"

300
Podziel się

31-letnia celebrytka znalazła się w ogniu krytyki za swój "zabawny komentarz". Wojtek Szczęsny też dorzucił swoje "trzy grosze"...

Marina tłumaczy się ze swojego "żartu" o bogactwie pod zdjęciem Antka Królikowskiego: "Dystans i poczucie humoru to podstawa w NASZYM KRĘGU"
Marina tłumaczy swój "żart" (East News, Instagram)
bCZomuyd

Marina Łuczenko-Szczęsna przez dłuższy czas próbowała zaistnieć w mediach jako pełnoprawna piosenkarka, często narzekając w wywiadach, że postrzega się ją głównie jako "żonę Wojciecha Szczęsnego". Na ten moment celebrytka skupia się przede wszystkim na roli matki i opiekunki domowego ogniska, ale w mediach społecznościowych już od dawna relacjonuje pracę nad nową muzyką. Niestety, mimo usilnych prób ocieplania wizerunku, 31-latka wciąż uchodzi w oczach opinii publicznej za wyniosłą i zadufaną w sobie, co zdecydowanie nie ułatwia jej przekonania do siebie potencjalnych fanów.

Jako że aktualnie Marina mieszka w Polsce, mama Liamka w wolnych chwilach stara się zacieśniać znajomości z zaprzyjaźnionymi celebrytami. Ostatnio Szczęsna zbliżyła się do dawnego kolegi z planu TVN-owskiego serialu 39 i pół, Antkiem Królikowskim, towarzysząc mu i jego ukochanej na dzikich imprezkach w modnych stołecznych lokalach.

bCZomuyf

Marina o "39 i pół": "Dalej trzymamy taką samą sztamę. Były jaja!"

Jak to zwykle bywa w show biznesie, starzy przyjaciele uwielbiają manifestować łączącą ich więź w mediach społecznościowych, wciąż komentując sobie nawzajem instagramowe posty. Ostatnio Szczęsna pokusiła się na niewybredny żarcik, pozostawiając pod zdjęciem Królikowskiego pochylonego nad walizką wypełnioną banknotami komentarz: "Znamy to".

Niestety, "wygłup" Mariny nie spotkał się z takim odzewem, jakiego oczekiwała: pod komentarzem błyskawicznie wylała się na gwiazdę fala krytyki.

bCZomuyl

"Oj oj nieładnie, a później ludzie postrzegają cię jako pasożyta, gdyby nie Wojciech siedziałabyś na kasie", "Niby żart, a jednak słoma z butów wystaje", "Ty tak na serio? Mi by było wstyd nawet tak żartować, ale co ja tam wiem" - pisali.

Przeświadczona o swojej racji celebrytka zaczęła bronić swojej odzywki, tłumacząc, że w jej "kręgu" trzeba wykazać się sporym dystansem do siebie.

A czemu miałoby mi być wstyd? Przecież to żart... - odparła. Dystans i poczucie humoru to podstawa w naszym kręgu. Nie wolno wszystkiego brać tak serio! Nie mogę się doczekać filmu.

Na tym karuzela śmiechu się nie skończyła. Pod ostrą wymianą zdań Wojtek Szczęsny dodał swoje trzy grosze, siląc się na mało zabawną ripostę.

bCZomuym

Eeee tam - skwitował. W banknotach 100 złotych to nawet liczyć się nie chce.

A Was bawi ich poczucie humoru?

bCZomuyn
bCZomuyG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(300)
Gosc
2 miesiące temu
To już wiadomo czemu jest z nieszczęsnym a nie z jakimś innym pilkarzem. Obydwoje pycha level expert.
kobieta
2 miesiące temu
zwrot w „naszym kręgu” świadczy tylko o tym, że jest bardzo zadufana w sobie i uważa się za lepszą od nas wszystkich. Marinko niestety tak nie jest, nie jestes lepsza od nas. ty nawet wykształcenia nie masz, pracy, zawodu, zadnych sukcesów na koncie. twoim jedynym osiągnięciem jest torebka za iles tam. głęboko Ci wspolczuje tak prymitywnego podejścia do życia. tez mam kasę ale nie oceniam ludzi po zasobności portfela. duma kroczy przed upadkiem. jeszcze zobaczymy ten upadek...
Ula
2 miesiące temu
W naszym kręgu... czyli jej krąg z Ukrainy czy ten kiedy nie miała kasy i latała po iwenrach czy ten kiedy zaczęła doić Szczęsnego?
bCZomuyH
Nnn
2 miesiące temu
To jest jedna z tych babek, której nie da się lubić. Każda wypowiedzią sama podcina sobie skrzydła. Każda wypowiedzią sama pokazuje siebie w najgorszym świetle. Najlepsze jest to, ze ona myśli ze ludzie jej nie lubią, bo ma pieniądze. No cóż, Pani Kulczyk tez ma pieniądze, ale swoją postawa przyciąga, a nie odpycha. Klasy nie kupisz.
Miej godnosc
2 miesiące temu
Laleczko, polowalas, kluby, cichy itp. Udalo sie, wiec pssss. Gdzie bys teraz byla, gdyby nie pilka nozna????
Najnowsze komentarze (300)
Megan
2 miesiące temu
Zaraz i tak będziemy czytać, że Marinka już się nie przyjaźni z Królikowskim ani Opozdą ...Wszystkie jej przyjaźnie się tak kończą.
mała
2 miesiące temu
mnie bawi a co wam miała odpowiedzieć
janek
2 miesiące temu
"w naszym kręgu" dobre sobie :), gdyby nie mąż dalej byłaby "piosenkarą do kotleta" lub znalazła jakiegoś podstazałego milionera :)
Gosc
2 miesiące temu
Co to znaczy w naszym kregu? Inny rodzaj gatunku ludzkiego? Nadludzie czy lepsi ludzie?
Ilona
2 miesiące temu
może byłoby to śmieszne, gdyby nie było prawdziwe, nienapisane przez nich. a tak, tylko się skompromitowali
Kasia
2 miesiące temu
A mnie to też śmieszy. Dobre to było.
Abrakadabra
2 miesiące temu
Szczęsny wygląda już jak Joker.
Konrad
2 miesiące temu
Ale chamstwo w Polsce sie szerzy coraz bardziej. Polacy sa strasznie zawistni. Piekna dziewczyna zdolna ,szczesliwa zartuje a Polacy ja grzebia z zazdrosci . wtyd Polsko.
bCZomuyz
Tak juz jest
2 miesiące temu
A kto bogatemu zabroni...
Anna
2 miesiące temu
Chyba nie zdajecie sobie sprawy ile sport kosztuje wyrzeczeń i wysiłku.... A ile kobiet w normalnej rodzinie decyduje się na wychowanie dzieci?...ponieważ je kochają i nie chcą przeoczyć tych pięknych pierwszych chwil.... słów... kroków ... uśmiechów ....
Iwan
2 miesiące temu
Przesadzili mu z kolorem na tej protezie he he
Hycel
2 miesiące temu
Wojtek, ale ci sknocili ta proteze all on 4
Jula
2 miesiące temu
To chyba są jakieś ciemne, tajemne kręgi....albo okręgi....
Olga
2 miesiące temu
W jakim kręgu a kim ona jest ze uważa się za lepsza nawet śpiewać nie potrafi pozadnie
...
Następna strona
bCZomuzb