Trwa ładowanie...
Przejdź na
Mikey
|

Mariola Bojarska-Ferenc OSTRO o powrocie Anny Popek do "Pytania na śniadanie". "SĄ PEWNE GRANICE"

170
Podziel się:

Mariola Bojarska-Ferenc w najnowszym wywiadzie skrytykowała powracającą do "Pytania na śniadanie" Annę Popek, jak i samą stację. Gimnastyczka wypowiedziała się także na temat władzy, która silnie oddziałuje na TVP.

Mariola Bojarska-Ferenc OSTRO o powrocie Anny Popek do "Pytania na śniadanie". "SĄ PEWNE GRANICE"
Mariola Bojarska-Ferenc OSTRO o Annie Popek i TVP: "To jest strasznym obciachem tam występować" (AKPA, Instagram)

Mariola Bojarska-Ferenc jest jedną z prekursorek polskiego fitnessu. Przetarła szlaki takim celebrytom jak Anna Lewandowska czy Ewa Chodakowska. Przez lata związana była ze stacją TVP, w której prowadziła, m.in. serwis sportowy w "Dzienniku Telewizyjnym". W późniejszych latach znana trenerka przygotowywała felietony do "Pytania na śniadanie", w których propagowała aktywny wypoczynek i zdrowe odżywianie.

Mariola Bojarska-Ferenc nigdy nie miała problemu z wypowiadaniem się na przeróżne tematy, nie gryząc się przy tym w język. W ostatniej rozmowie z portalem Jastrząb Post trenerka wypowiedziała się na temat powrotu Anny Popek do "Pytania na śniadanie" w TVP.

Mariola Bojarska-Ferenc krytykuje powrót Anny Popek

W najnowszym wywiadzieBojarska-Ferenc nie ukrywała zażenowania informacją o powrocie Popek. Wspomniała też, co myśli o powrocie do Telewizji Polskiej.

Ja w ogóle nie myślę o TVP. Uważam, że to jest strasznym obciachem tam występować. Dlatego nie występuje, mimo że brakuje mi telewizji. (...) Uważam, że są pewne granice. Nie możemy mówić, że (…) tylko mówimy o np. sporcie… Po prostu wspieramy w ten sposób pewną grupę polityczną i ja mówię temu: "nie" - powiedziała Mariola.

Bojarska-Ferenc nie kryła gorzkich słów w stronę Anny Popek. Uważa, że dziennikarka najwyraźniej dobrze czuje się w stacji, w której władzę ma partia rządząca.

Skoro pani Popek ma takie przekonania, jakie ma i dobrze się czuje w środowisku pisowskim, to jest jej sprawa i jej morale. Nie mnie to oceniać. To tak jakbym oceniała czyjąś wiarę, że ktoś wierzy w buddyzm albo katolicyzm. To jest po prostu kwestia wyboru - wyjaśniła.

Trenerka wspomniała też o czasach, kiedy pracowała w TVP, a także o samej Telewizji Polskiej, która jej zdaniem nie pełni dobrze swoich obowiązków.

Nie jestem przeciwna Telewizji Polskiej, tylko TVP powinna być telewizją publiczną. Nie powinna wiązać się z polityką i wspierać tylko jednej partii, nie powinna też ganić osób, które mają inne zdanie.

Za każdym razem jak pojawiała się opcja PiS, to byłam zwalniana z tej stacji. Ale ja się bardzo z tego cieszę. Potem zapraszano mnie do różnych programów, ale powiedziałam im "nie" - dodała na koniec Mariola.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(170)
jas
8 miesięcy temu
Mariola Bojarska-Ferenc to osoba typu kobieta-petarda: niby hop do przodu, a jednak pełna zazdrości, zawiści wobec innych kobiet czy w sumie ogólnie ludzi.
bea
8 miesięcy temu
A za komuny nie wstydziła się ćwiczyć w telewizji?!
Jessica
8 miesięcy temu
Ja natomiast uważam, że strasznym obciachem jest pracować w TVN.
bbb
8 miesięcy temu
co jej przeszkadza Popek Ale ta ferenc staro wygląda
Ola
8 miesięcy temu
Oj Mariolka mała obłudnica. Za komuny za to fikać w TV wypadało🤣 Nikt jej zwyczajnie nie chce żadna tv.
Najnowsze komentarze (170)
Teresa
8 miesięcy temu
Nie interesuje mnie TVP ale zabieram głos. Zazdrość zrzera ją od środka
Tutu
8 miesięcy temu
BRAVO ZMariola!
Txss
8 miesięcy temu
Nic szczególnego u jednej i u drugiej
Nene
8 miesięcy temu
Ania dobrze się maskuje, czytam wasze komentarze, śliczna i elokwentna. Wszystko dla kasy zrobi i jest bardzo cwana, druga Rozenek.
Jsh
8 miesięcy temu
Pani Ferenc zapomniała jak poprzednia partia POlityczna identycznie wykorzystywała telewizję publiczną do swoich niecnych propagandowych celów. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia czyż nie Pani Mariolko? Ale pamięć taka ulotna...
gość
8 miesięcy temu
Mariola postanowiła się ogrzać przy blasku Ani bo nikt już o niej nie pamięta.To Ania błyszczy. Pozuje dzisiaj i przechwala się. Ania jest śliczna i elokwentną.
Hugo
8 miesięcy temu
Brawo brawo brawo! Pani Mariola ma odwagę!
Ania
8 miesięcy temu
Śmieszy mnie ta starsza pani. Gdy ją obserwatorki chyba pytają na insta skąd jakiś ciuszek, to ona zawsze odpisuje że stary. Pani Mariolu, prosze się nie krygować, przecież pani obserwatorek nie stać na te prady, które wyłącznie ma pani w garderobie. Chyba że to nigdy nie są prady, jak przyjdzie co do czego…
Mariolka
8 miesięcy temu
Prawdziwą Mariolkę pokazał pudel kilka lat temu jak wychodziła z siłowni chyba. Dwa podbródki i obwisła twarz. Gdzieś jest to zdjęcie
Ewa
8 miesięcy temu
zapomniał wół jak cielęciem był......też była w tej telewizji ...skleroza nie boli....hiporytka.
Aga
8 miesięcy temu
popek jest irytująca
Ewa
8 miesięcy temu
Niech każdy robi co uważa obciach to pracować w tvn
Balbi
8 miesięcy temu
Niestety przypadłość o nazwie "wiem wszystko na każdy temat" dotyczy dużej grupy cele rytów zwanych niesłusznie gwiazdami, być może od tego gwiazdorzenia w głowach się przewraca, a i zazdrość też mąci myśli. Nie tylko Bojarska czy Jakimowicz dają głos a nie mają nic fajnego do powiedzenia. A tymczasem róbmy swoje 🙂
Klaudi
8 miesięcy temu
Mariola co to kogoś twoje zdanie
...
Następna strona