Mariusz Dzierżawski: "Chazan jest nawróconym zabójcą!"

"Wszyscy ginekolodzy, którzy dokonują aborcji są zabójcami. Znacznie większą traumą kobiety [niż gwałt], jest poddanie się aborcji i zabicie dziecka" - przekonuje działacz "pro-life".

Wszyscy ginekolodzy, którzy dokonują aborcji są zabójcami. Chazan jest nawróconym zabójcą - powiedział w rozmowie z Moniką Olejnik w programie Kropka nad i, Mariusz Dzierżawski. Przedstawiciel Fundacji PRO - prawo do życia, potępił kobiety dokonujące aborcji. Dzierżawski uważa lekarzy przeprowadzających zabieg usunięcia ciąży za morderców. Przypadek dr Chazana uznał za szczęśliwe"nawrócenie”. Polityk przekonywał, że gwałt pozostawia w kobiecie mniejsze poczucie traumy niż decyzja przeprowadzenia aborcji.

Joanna Scheuring-Wielgus z partii Nowoczesna, przekonywała z kolei, że nowa ustaw aborcyjna "cofa nas do średniowiecza" i jest prezentem dla gwałcicieli:

Ta ustawa jest archaiczna. Ustawa aborcyjna cofa nas do średniowiecza. Kobieta będziesz musiała wszystko zataić przed swoim mężem. To ustawa dla gwałcicieli. W tej dyskusji jest za dużo emocji, to zbyt ważny temat dla kobiet. Aborcja jest najbardziej traumatyczną decyzją z życiu kobiety.

Wszyscy ginekolodzy, którzy dokonują aborcji są zabójcami - przekonywał Dzierżawski. Dr Chazan jest nawróconym zabójcą. Nie chciałbym widzieć kobiet za kratami, ale nie chciałbym też mordowania dzieci, rozszarpywanych na strzępy w łonach matek. Zapewniam, że znacznie większa traumą kobiety, jest poddanie się aborcji i zabicie dziecka.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Źródło:TVN24/x-news

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą