"Marsz dla Europy" przeszedł przez Warszawę. "UE jest tym, co nas wszystkich łączy"

101
Podziel się

Odśpiewano "Odę do Radości" i polski hymn. Policja mówi o 3 tysiącach uczestników, organizatorzy o 10 tysiącach.

Kilka tysięcy osób wzięło udział w "Marszu dla Europy: Kocham Cię, Europo!". Uczestnicy przeszli Traktem Królewskim na plac Zamkowy.

Około godziny 12, uczestnicy manifestacji zebrali się na chodniku i jezdni przy scenie na placu Na Rozdrożu. Rozpoczęli od odśpiewania hymnu Unii Europejskiej - czyli Ody do Radości oraz polskiego hymnu.

Nad głowami zebranych powiewały flagi UE i Polski. Głos zabrała między innymi eurodeputowana PO Róża Thun, lider Nowoczesnej Ryszard Petru i poseł PO Michał Szczerba.

Policja informowała, że na placu Zamkowym zgromadziło się około 3 tysiące osób, organizatorzy ze sceny mówili o 10 tysiącach.

Źródło: TVN24/x-news

KOMENTARZE
(101)
gość
3 lata temu
jak na Warszawę to coś malutko
gość
3 lata temu
Kupa tych samych durni liczących 3 tysiące...
gość
3 lata temu
O co tu chodziło z ta najbardziej antypolską Róża Thun i tym żałosnym Petrugalczykiem? Nigdzie indziej w Europie nie było takiego obciachu i śpiewów. Posłuchajcie co Timmermans mówił o Europie w baldtv na youtube to się wam odechce tej Unii!
Koniec marca!
3 lata temu
CO Z NIEZALEŻNYM AUDYTEM finansów KOD (Komitetu Obrony Demokracji), który to audyt obiecał przeprowadzić, do końca LUTEGO 2017, niejaki Szumełda? Czy coś nie tak? Czy za dużo tzw. działaczy KOD jest umoczonych w finansowe przekręty, iż po cichu udają, że nic się nie stało, a może wszystko przycichnie? Na co czekają? Naprawdę myślą, że przycichnie? No i gdzie się podział najwybitniejszy KODomita, Przywódca Narodu Kijowski???
gość
3 lata temu
Pamiętam jak w podstawówce byla indoktrynacja za uniá, przed przystápieniem. Non stop oda do radosci, wierszyki o europie, apele... To bylo programowo narzucone.
Najnowsze komentarze (101)
gość
3 lata temu
Wszyscy co tu krytykują, wierzą niestety w Kościół, a nie w Boga i tu jest ich największy problem! Wolność człowieka to najważniejsza idea ludzkości, cała reszta to tylko otoczka. Bóg dał mam wolną wolę, a to oznacza WOLNOŚĆ !!! Jakiekolwiek ograniczanie czy to przez prawo , czy to przez Kościół spowoduje społeczny chaos.
Kasia
3 lata temu
Przechodziłam tamtędy w drodze do Łazienek - grupa krzykaczy, tak zwanego lewactwa, nie konkretnego, puste slogany. Za robotę się weźcie gamonie!
gość
3 lata temu
stałe towarzystwo wzajemnej adoracji w pogoni za utraconą kasą i w odwecie za ,,krzywdy ,, bo spadli z piedestału
gość
3 lata temu
porozmawiajcie ze znajomymi z innych krajow UE, popytajcie, co na jej temat mysla mlodzi Wlosi, Hiszpanie, Portugalczycy, Grecy, Francuzi... Permanentny kryzys i bezrobocie. Tylko u Niemcow jakos tak wszystko swietnie sie uklada :)
gość
3 lata temu
dlaczego nikt Polakow nie pytal czy chcemy podpisania traktatu lizbonskiego? Nie bylo referendum.
gość
3 lata temu
Ten vatykański twój pod nazwą unja europejska i tak upadnie więc lepiej to rozwiązać puki nie ma wielkiej ruiny gospodarczej
gość
3 lata temu
brawo dosc pisolandii
gość
3 lata temu
z*******y stansparent - duck off :D
gość
3 lata temu
GDZIE TE BIEDAKI BEDA ŁAZIC JAK SIE UNIA ROZPADNIE ZNOWU POJADA DO MOSKWY !!!!!!!
gość
3 lata temu
Ja nie rozumiem sensu tej demonstracji i tej Tuhn . CZY WY CHCECIE TĄ UNIĘ ROZWALIĆ , a Polskę faktycznie wyprowadzić z Unii ????? Bo Anglicy już się z Unii wypisali. Przecież sobie robicie żarty z tych krajów i ludzi. O CO WAM CHODZI , BO JA TEGO NIE ROZUMIEM .
gość
3 lata temu
lewacto tfuu
gość
3 lata temu
i kto POdpala polske te SK ,,,,,,NY Z PLATWORMY I NOWOCZESNEJ BY WAS H*J ZA.......BAL
gość
3 lata temu
ha ha ha ha ha 3 tysie POjebow s**c na te POwskie barany
korwin jest w...
3 lata temu
w d***e z waszą unią europejską zazdroszczę Anglikom
...
Następna strona