Droppa
|
aktualizacja

Marta Linkiewicz zdradza plany na przyszłość przy okazji 23. urodzin: "Myślę, czy nie polecieć do Miami na WALENIE WÓDY od rana do nocy"

204 reakcje
0
0
204
Podziel się

Część fanów kontrowersyjnej influencerki ubolewa, że po przejściu na zdrowy tryb życia Marta zrobiła się nudna. Też tęsknicie za dawną Linki Master?

Marta Linkiewicz zdradza plany na przyszłość przy okazji 23. urodzin: "Myślę, czy nie polecieć do Miami na WALENIE WÓDY od rana do nocy"
Marta Linkiewicz (fot. Instagram, @linkimaster)

Od momentu pamiętnej szarpaniny w klatce z Esmeraldą Godlewską Marta Linkiewicz poprzysięgła sobie, że już nigdy nie wystąpi na Fame MMA w tak opłakanej formie. Trzeba przyznać, że ulubienica polskiej młodzieży stanęła na wysokości zadania, ponieważ dziś niemal nie przypomina siebie sprzed jeszcze kilku miesięcy i w pełni poświęca się przygotowaniom do bijatyki z Luxrią Astaroth (vel Zusje), która zaplanowana jest na koniec marca.

Oddając się rygorystycznym ćwiczeniom w tak dużym stopniu, Marta zaryzykowała jednak odizolowanie sporej części swojej ponad milionowej grupy fanów, która doceniła ją przede wszystkim za niewyparzony język i niekończące się ciągi alkoholowe. Linkiewicz postanowiła w końcu zaadresować coraz częściej padające pod adresem jej osoby pretensje w serii nagrań stworzonych przy okazji swoich 23. urodzin.

Aktualnie trenuję sztuki walki. Jestem spokojniejsza, bardziej zdyscyplinowana, staram się panować nad swoimi emocjami. Cały swój czas, całą swoją energię, wszystko poświęcam treningom. Skupiam się na tym, żeby wygrać swoją walkę. Jeśli ktoś nie potrafi tego uszanować, że mam jakiś cel i do niego dążę, to może wyp****alać - pozdrowiła nieco bardziej krytycznych miłośników swojej działalności.

Marta zaznaczyła także, że nie zamierza jednak występować w oktagonie do końca swojej kariery i nie wyklucza, że w przyszłości wróci do tego, co tygryski lubią najbardziej, czyli "walenia wódy od rana do nocy".

Oczywiście, że przez całe życie nie będę się nap****alać w Fame MMA, ale aktualnie to robię i chcę się na tym skupić, nie imprezuję, mogę być nudna, w sumie to mam to w d*pie. "Please, shut the f*ck up your ryj", bo teraz gram o duże pieniądze, jakby też jestem człowiekiem i dalej jestem Linki Master, też myślę o tym, czy dalej nie polecieć potem na przykład do jakiegoś Miami na walenie wódy od rana do nocy - wyjawiła na Instagramie.

W rzadko spotykanym w jej przypadku momencie słabości influencerka przyznała też, że zwyczajnie czuje na sobie presję otoczenia i zależy jej na tym, żeby zaprezentować światu możliwie jak najlepszą stronę samej siebie.

Musicie mi uwierzyć na słowo, że jak nie będę pod presją k*rwa żadnej walki na Fame MMA i nie będę myśleć o tym k*rwa, że tą walką będzie żyć cała Polska przez następne dwa miesiące, to na pewno zrobi się k*rwa weselej, bo aktualnie zap****alam k*rwa jak wół i chcę się pokazać z jak najlepszej strony.

Również tęsknicie za nieco bardziej imprezową wersję Marty? Czy może trzymacie kciuki, aby jej transformacja okazała się permanentna?

204
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(204)
Julia
2 miesiące temu
Proszę o zaprzestanie promowania tej patologii
Know
2 miesiące temu
23?! Wygląda jak stara zużyta meliniara
Bartko
2 miesiące temu
Współczuję tym, którzy ja obserwują i mają za jakiś autorytet.
XXX
2 miesiące temu
Wygląda staro
Egik
2 miesiące temu
Gdzie to takie coś się uchowało?? Rodzice muszą być dumni, chyba że sami walą wódę od rana do nocy, co by wszystko tłumaczyło..
Najnowsze komentarze (204)
Dmk
2 miesiące temu
Cycki gdzies stracila
tragedia
2 miesiące temu
wstretny obrzydliwec
Dona
2 miesiące temu
W życiu mniejszych oczu nie widziałam 😂
Gosc
2 miesiące temu
Teraz niech se zeza i cycki naprawi 🥴
Gość
2 miesiące temu
Przebrzydka i widac ze kiełbie we łbie
Karoll
2 miesiące temu
Nie znam dziewczyny.To co sobą reprezentuje to tragedia.Ani ładna ani mądra. Do szkoły głąbie pusty!!!
Szok
2 miesiące temu
Widać że telewizja ma dzisiaj zainteresowania. To chore jak można takie rzeczy w wiadomościach podawać. Widać. Jak te portale chcą. Ogłupić narod
Ampi
2 miesiące temu
Panno Marto, po co na walenie wódy odrazu do Miami, w Polsce wódka lepsza i taniej wyjdzie.
niefanka
2 miesiące temu
Wow! Nie znam jej prawie wcale, tyle co z nagłówków artykułów tutaj, ale jestem pod wrażeniem, że dziewczyna o tak złej reputacji (do niedawna?) znalazła przynajmniej narazie jakiś zdrowy cel w życiu. Te walki to zawsze jakiś tam sport, cel a wcześniej potężny wysiłek. Gratuluję Marcie, że ma jakiś konkretny cel w życiu i się tym cieszy a nie innymi, niewybrednymi zachowaniami. I ta odmiana w wyglądzie też na wielki plus. Super, nawet tzw. patola może nieco wyjść na prostą.
El_ninio
2 miesiące temu
Ona ma 23 lata... SŁODKI JEZU
Luki
2 miesiące temu
Szczerze to poziom robienia selfie potwierdza poziom inteligencji i serio promujecie typowa patole a małolaty łykają takie gó#no
grace
2 miesiące temu
kto to jest ta dziewczynka z wydymanymi sztucznie ustami nie znam i po co ją promujecie wygląda nieciekawie
Marcin
2 miesiące temu
Stop przemocy internetowej !!!niechce oglądać jej już nigdy więcej!!!
Szyszy
2 miesiące temu
Ale ona jest brzydka........naprawdę jest brzydka.
...
Następna strona