Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Marta Manowska broni hejtowanych uczestników "Rolnik szuka żony". Adam Kraśko odpowiada: "SZKODA, ŻE TAK PÓŹNO"

30
Podziel się

Rolnikowi bez żony wyraźnie nie spodobało się, że prowadząca program dopiero teraz zdecydowała się stanąć w obronie jego uczestników. Manowska mu odpowie?

Marta Manowska broni hejtowanych uczestników "Rolnik szuka żony". Adam Kraśko odpowiada: "SZKODA, ŻE TAK PÓŹNO"
(eastnews/instagram)
bDHKgAqd

"Rolnik szuka żony" od kilku lat jest jednym z najchętniej oglądanych formatów TVP. Miłosne perypetie właścicieli gospodarstw rolnych wzbudzają ogromne emocje telewidzów. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się także losy uczestników po zakończeniu nagrań. Wielu z nich zgłoszenie do programu faktycznie pomogło bowiem w stworzeniu stałego związku.

Niestety, wielu uczestników programu wciąż staje się obiektem internetowego hejtu. Dlatego też jego prowadząca - Marta Manowska w instagramowym poście postanowiła odnieść się do sprawy negatywnych komentarzy.

bDHKgAqf

"To teraz napiszę, co mi się nie podoba. Jak łatwo oceniacie Państwo drugiego człowieka. Ot tak. Po prostu. Bo oglądacie program? Jesteście fanami? Co daje prawo do kategorycznego oceniania przez Was drugiego człowieka i to w jaki sposób. Tutaj, czy na profilu rolnika. Pytam, co?" - dopytywała we wpisie.

Apel Manowskiej spotkał się raczej z pozytywnymi reakcjami komentujących. Niektórzy zwrócili jednak uwagę, że często krytyka spływająca na rolników jest zwyczajnie wynikiem przedstawienia ich w konkretny sposób przez producentów show. Manowska nie przestawała jednak bronić programu.

"Po tym wszystkim, co dziś przeczytałam pod zdjęciami chciałabym powiedzieć jedno. Wiele osób jest tu chyba przez kompletną pomyłkę. To nie profil osoby, która kurczowo trzyma się show-biznesu. Gdybym nie była zgodna z programem i nie wierzyłabym w jego bohaterów i w to, co robię - nie prowadziłabym go"

bDHKgAql

Okazuje się jednak, że jej słowa nie przypadły do gustu jednemu z byłych uczestników "Rolnik szuka żony". Adam Kraśko po swoim telewizyjnym debiucie postanowił na stałe zagrzać miejsce w polskim show biznesie. Udało mu się nawet nagrać* piosenkę disco polo.*.. Rolnik wciąż czuje się jednak silnie związany z formatem, dlatego też postanowił skomentować wpis Manowskiej na jednej z facebookowych grup związanych z programem.

"Gdzie Marta była wcześniej? Gdzie była po pierwszej edycji, gdy wylała się fala hejtu na mnie, na Stasia, na Grzesia? Gdzie była wtedy? Fajnie, super że to zrobiła. Szkoda że tak późno" - napisał rolnik.

Wielu internautów przyznało również, że jako prowadząca, Manowska powinna starać się zachowywać w miarę neutralnie. Kraśko przyznał jednak , że poziom niektórych komentarzy zwyczajnie zmusił prezenterkę do reakcji. Jednocześnie rolnik zarzucił jej, że chciała wypromować format kosztem jego uczestników.

bDHKgAqm

"Zostawiała ocenę widzom, ale zauważyła, że kultura wypowiedzi wielu komentujących sięgnęła, a nawet spadła poniżej dna. To ją poruszyło. SZKODA ŻE TAK PÓŹNO! Dlaczego milczała po 1. edycji? Zależało na rozgłosie za wszelką cenę, kosztem uczestników - skarżył się Kraśko.

Myślicie, że Manowska zdecyduje się mu odpowiedzieć?

bDHKgAqn
bDHKgAqG
KOMENTARZE
(30)
Nick
rok temu
Doskonale pamiętam ten hejt na niego i Grzegorza (nie pamietam ktory to byl Stasiu) ale jezeli jeden najpierw rozkochal w sobie kobiete a potem ja porzucil, a drugi oczerniał swoją "wybrankę" w SE czy innym Fakcie że rzuciła urok na jego gospodarkę to sorry ale sami się trochę proszą...
.....
rok temu
Jak kobiety mogą pozwolić się Tak upokorzyć? Masakra.
BTS
rok temu
Ten wsiowy celebrytka powinien dalej skakać do wody, robi to super!😀
bDHKgAqH
Jaisu
rok temu
Szkoda ze tak pozno- prZeciez to zdaniw to tez hejt
Kozioł
rok temu
Podobny do aktora Kowalewskiego.
aga
rok temu
zlikwidujcie ten program to się ztpbolo już takie boleśnie już się nie da tego oglądać to powinni w ogóle zdjęcia anteny to jest taka głupota najtrudniejszy program Jaki może być
Kola
rok temu
Żenujący program. Uczestnicy chcą się pokazać a nie szukają swoich połówek.
Autor vidmo
rok temu
Kraśko na Jamesa Bonda kto za a kto przeciw?!!!!!!!!
Marta
rok temu
Nie widze różnicy między programem "rolnik szuka żony" a "kawaler do wzięcia". Poziom panów biorących udział w tych programach jest podobny.
Mumu
rok temu
Przestałam oglądać ten program, bo nie mam ochoty patrzeć jak rolnicy upokarzają kobiety, które do nich przyjeżdżają. Wychodzą z nich wyjątkowo proste chlopki, jak właśnie Grubas, czy Stasiu, Ryży Lukasz, ten starszy co lapal za tylek w oborze, Marek od znaku pokoju, sw. Szymon albo Seweryn gwiazda ostatniej edycji.
Anka
rok temu
A ja przestałam oglądać właśnie ze względu na Martę. Wkurza mnie jej rozmowa z uczestnikami jakby byli ludźmi specjalnej troski.
Polonista
rok temu
Uczesnitkow? Wlaczcie autokorekte🤦
Mikaa
rok temu
Prowadzącarobi to co jej każą. Pan Kraśko niech się nie dziwi
bDHKgAqz
Ooo
rok temu
Ten to też ma tupet! Buraczane otchlanie nicości...
bDHKgArb