Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|
aktualizacja

Marzena Kipiel-Sztuka ciężko chorowała. Bliscy na pogrzebie mówili o przyczynie śmierci aktorki

46
Podziel się:

Marzena Kipiel-Sztuka została pochowana 13 czerwca na cmentarzu w Legnicy. Na pogrzebie aktorki pojawili się bliscy i fani. Mówili o przyczynie śmierci aktorki.

Marzena Kipiel-Sztuka ciężko chorowała. Bliscy na pogrzebie mówili o przyczynie śmierci aktorki
Marzena Kipiel-Sztuka ciężko chorowała. Ujawniono przyczynę jej śmierci (AKPA, AKPA)

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła 9 czerwca 2024 roku w wieku 58 lat. Smutną wiadomość o śmierci aktorki przekazała Renata Pałys. Obie panie pracowały razem na panie serialu "Świat według Kiepskich". Serialowa Paździochowa wyznała również, że jej koleżanka od dłuższego czasu ciężko chorowała, a ostatnie dni swojego życia spędziła w wałbrzyskim hospicjum. Śmierć serialowej Halinki Kiepskiej wstrząsnęła mediami.

W czwartek, 13 czerwca w Legnicy odbył się pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Gwiazda serialu "Kiepscy" życzyła sobie, aby na jej ostatnie pożegnanie nie przynosić wieńców, lecz kolorowe kwiaty. Ostatnią wolą aktorki były również kolorowe ubrania żałobników. Prośba serialowej Halinki została uszanowana. Na cmentarzu nie brakowało fanów, a także koleżanek i kolegów z branży w barwnych stylizacjach.

Marzena Kipiel-Sztuka ciężko chorowała. Ujawniono przyczynę jej śmierci

Pogrzeb miał charakter świecki. W trakcie ceremonii nie zabrakło jednak wzruszających przemówień. Głos zabierali między innymi przyjaciele Marzeny Kipiel-Sztuki. Jak donosi redakcja portalu "Super Express", podczas ostatniego pożegnania gwiazdy, bliscy ujawnili prawdopodobną przyczynę jej śmierci. Aktorka rzekomo chorowała na nowotwór.

Marzena myślała, że umrze na raka płuc. Całe życie jarała te swoje cieniasy. Późno się dowiedziała o nowotworze – można było usłyszeć wśród bliskich zgromadzonych na uroczystości.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(46)
gość
4 tyg. temu
Pudel odpuść już temat. Kobieta jest pochowana wystarczy artykułów.
Dramat..
4 tyg. temu
Naprawdę ciężko czyta się wasze artykuły. Sposób w jaki są napisane, zupełny brak kunsztu dziennikarskiego, prowadzi Was do zupełnego zatracenia. Co artykuł to babol na babolu. O stylistyce i dobrym złożeniu zdań nie wspominając. Wychodzi na to, że na studiach dziennikarskich niewiele uczą.
Asia
4 tyg. temu
Myślała że umrze na raka ale umarła na coś innego. Chorowała na płuca ale nie na raka
Gość
4 tyg. temu
Ujawniono przyczynę śmierci "rzekomą". Dużo wiecie, można smarować następny artykuł
Pako
4 tyg. temu
Odpoczywaj w pokoju.
Najnowsze komentarze (46)
Tyle wiem
4 tyg. temu
Zmarła na raka okrężnicy. Nie miało to nic wspólnego z paleniem.
Jaa
4 tyg. temu
Halinka śpisz? Śpię…
no i to
4 tyg. temu
No, a specjaliści już wypisywali, że od szczepionki... Brawo, domorośli lekarze!
Nick
4 tyg. temu
Szukacie przyczyn...Miała umrzeć i umarła, taki plan duszy. Życie się tutaj nie kończy.
siekierka
4 tyg. temu
Nie zamierzam nikogo ranić, ale dawno nie czytałem tak nieudolnie i topornie pisanych tekstów, I jeszcze o śmierci. Odrobinę szacunku, wyczucia, kultury słowa... eeeech.
Lea
4 tyg. temu
Faktycznie ujawnili. Ktoś podejrzewa, że.... - to nie jest ujawnienie. Poza tym jak nie zamierzacie tym zrobić nic dobrego (np. promując częstsze badania, pisząc jakie) to zostawcie ją w spokoju.
sprawdźcie, a...
4 tyg. temu
Marzena miała.marskosc wątroby, rozsiany nowotwór, zakrzepicę i ciężką depresję, najbliższej jej osoby, jej siostry nie dopuszczono do głosu, tak były w konflikcie, ale to jej jedyna rodzina, nie było na pogrzebie nikogo z "kiepskich" oprócz Pałys, cały świat "gwiazd" zapoknial o Marzenie, byli tylko jej dawni koledzy z teatru legnickiego, nie opowoqdqjcie już głupot zasłyszanych i usłyszanych gdzieś od kogoś, prawda jest taka, że "przyjaciele" chcieli swoje ugrqc nawet na jej pogrzebie i to nie koniec hak podejrzewam, afera to dopiero będzie
Wsciekły
4 tyg. temu
Te balony do nieba...Żenada. Jak to się ma do ochrony środowiska???
ToJa
4 tyg. temu
Pudel ile wy macie lat? 10? Czyta się jak wypracowanie 10 latka
Gffc
4 tyg. temu
Czyli na co zmarła?
Glapa
4 tyg. temu
"Na cmentarzu nie brakowało fanów, a także koleżanek i kolegów z branży w barwnych stylizacjach" Musieli być świetnie ucharakteryzowani bo nie było widać ani Ferdka ani Waldusia, ani Mariolki. Była jedynie Paździochowa. Grać wspólnie 20 lat i nie pożegnać się pozostawię bez komentarza. Zabrakło również byłych kolegów po fachu z teatru legnickiego. Przykre ale prawdziwe.
Jak zawsze!
4 tyg. temu
Dajcie spokój tej Kobiecie! Z całym szacunkiem do Zmarłej ale aktorka jednej roli (w trądzie prymitywnym serialu) a od kilku dni Geiazda! Gdyby nie umarła nikt by nie wiedział jak ma na nazwisko. Proszę przestańcie! Za życia była samotna a teraz…rozchwytywany temat! Ot i taka Polska!
Gosc
4 tyg. temu
Czyli umarła na raka ale nie płuc. Paliła całe życie jak komin a wysiadło coś innego.
gosc
4 tyg. temu
szkoda niewykorzystanego talentu, bardzo ją lubiłam.