Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Wzruszające zakończenie pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki. Wybrzmiała wyjątkowa piosenka, a 58 balonów poleciało do nieba

129
Podziel się:

W czwartek w Legnicy odbył się pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Zakończenie ceremonii było wyjątkowo wzruszające. Z głośników wybrzmiał utwór Anny Jantar "Nic nie może wiecznie trwać", a do nieba wypuszczono 58 balonów.

Wzruszające zakończenie pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki. Wybrzmiała wyjątkowa piosenka, a 58 balonów poleciało do nieba
Wzruszające zakończenie pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki (East News)

13 czerwca w Legnicy w Kaplicy Cmentarnej przy ulicy Wrocławskiej odbył się pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka zmarła w wieku 58 lat po ciężkiej chorobie. Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" ostatnie miesiące życia spędziła w hospicjum.

Pożegnanie aktorki rozpoczęło się o godzinie 13:15. Zgodnie z ostatnią wolą aktorki żałobnicy nie przyszli ubrani na czarno, a zamiast wieńców przynieśli kolorowe kwiaty. Jak podaje "Super Express", Kipiel-Sztuka osobiście wybrała oprawę muzyczną, m.in. piosenkę "Embraceable You" wykonywaną w oryginale przez George'a Gershwina.

Wzruszające zakończenie pogrzebu Marzeny Kipiel-Sztuki

Uroczystość miała charakter świecki, prochy aktorki zostały złożone do perłowej urny z malowidłem kolibra, wokół której ułożono nie tylko kwiaty, ale również 58 balonów symbolizujących wiek zmarłej oraz czapkę z napisem "Trump 2020".

Zakończenie ceremonii było wyjątkowo wzruszające. Z relacji tabloidu wynika, że przed grobem z głośników wybrzmiała piosenka Anny Jantar "Nic nie może wiecznie trwać", po czym wypuszczono kolorowe balony ku niebu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(129)
Smutne😥
miesiąc temu
Spoczywaj w spokoju Halinko 🖤🖤🖤
Zamyślona
miesiąc temu
Piękny pogrzeb!
Jaaaaa
miesiąc temu
Ładnie ją pożegnali.
awet
miesiąc temu
Łzy się cisną do oczu. Byłem fanem ŚwK od początku, od zawsze oglądałem też częste powtórki na różnych kanałach. Pani Marzenka była taka urocza i pełna ciepła gdy się uśmiechała, ale wiadomo, że ludzie prywatnie nieszczęśliwi tacy właśnie są. Warto więc zwrócić uwagę na takie osoby w naszym otoczeniu i dodać im otuchy po prostu zaprzyjaźniając się z nimi.
Kika
miesiąc temu
Niech spoczywa w spokoju.
Najnowsze komentarze (129)
Ot to
4 tyg. temu
Problem z balonami jest taki ze te z metalowa powłoka (nie te gumow tylko te srebrne ze zgrzewem na bokach, zazwyczaj te z napisami i różne kształty) nie raz puszczone luzem w powietrze zaplątuje sie w trakcje wysokiego napiecia i robia spięcie - naprawa jest droga i utrudnia życie ludziom którzy pozbawieni są prądu. The gumowe jak spana wyglądają nie raz jak jedzenie dla dzikiej zwierzyny i później od tego ta zwierzyna po zjedzeniu ginie. Było posadzic 58 sadzonek czegokolwiek to by bylo dla pokoleń a nie problem dla żyjących.
Gujana
miesiąc temu
Byłam na pogrzebie. Pięknie było, tłumy ludzi, balony, muzyka, wspomnienia. Moja Legnica.
Magda
miesiąc temu
Akurat pomysł z balonami do bani. Po co zaśmiecać środowisko?
Jjj
miesiąc temu
I znowu Merlot i jego "wybrzmiala" 😂🤦🏻‍♀️
Kasia
miesiąc temu
Przesada i cyrk. Ciekawe kto te balony posprząta?! Nie była nikim nadzwyczajnym, nie lubię jak ktoś takie cyrki urzadza że niby taki oryginalny
Talia
miesiąc temu
A mnie i tak najbardziej wzrusza "Anielski orszak". Tekst przepiękny, prawdziwy. Nic więcej nie potrzeba.
Mmm
miesiąc temu
Nie wiem sama. Kolorowe balony, kwiatki. A gdzie byli bliscy jak potrzebowała pomocy? Była sama. A teraz wielka „uczta”
Gość
miesiąc temu
Spoczywaj w pokoju 😥
Jakość
miesiąc temu
Fajna aktorka była Natomiast ten cyrk na koniec bez komentarza Jest już po drugiej stronie i pyta siebie samą po co mi ten cyrk byl
taka
miesiąc temu
ale dlaczego czapka Trump 2020 ???
Vbhj
miesiąc temu
I taki pogrzeb to najpiękniejsze pożegnanie, pasował do niej- radosny, kolorowy ptak
Don
miesiąc temu
Embraceable you to chyba jest piosenka o miłości ojca do córki, Nancy, Sinatra cudnie to spiewa, niskim aksamitnym głosem. Ciekawe dlaczego ta piosenka, czy chodziło o to, że chce by rodzice ją utulili, czy o cos bardziej mistycznego?
Ciekawy
miesiąc temu
Trzeba było jeszcze bardziej zaśmiecić niebo. Co trzeba mieć w głowie, aby wypuszczać balony ?
Slawek
miesiąc temu
Halinko spoczywaj w spokoju.
...
Następna strona