Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Marzena Rogalska ODCHODZI Z TVP! "Pamiętajcie, że zawsze można zacząć OD NOWA"

651
Podziel się:

We wtorek Marzena Rogalska ogłosiła na Instagramie, że opuszcza szeregi TVP po 12 latach współpracy. "To był najtrudniejszy dzień w mojej karierze zawodowej" - wspomina w opublikowanym oświadczeniu.

Marzena Rogalska ODCHODZI Z TVP! "Pamiętajcie, że zawsze można zacząć OD NOWA"
Marzena Rogalska odchodzi z TVP po 12 latach (AKPA)

Marzena Rogalska funkcjonuje w polskim show biznesie już od ponad dwóch dekad. Dziennikarka w ciągu wieloletniej kariery realizowała się na wielu polach, a w ostatnich latach znalazła zatrudnienie w TVP, gdzie współprowadziła Pytanie na śniadanie. Jest też dość aktywna w innych mediach oraz oczywiście na Instagramie.

Jeszcze niedawno zdawało się, że w dobie kadrowych roszad pozycja Marzeny Rogalskiej w Telewizji Polskiej jest raczej pewna. Dziennikarka brała udział w projektach stacji od ponad dekady, a jej nazwisko stało się jedną z wizytówek stacji. Niestety wygląda na to, że jej współpraca z TVP właśnie się zakończyła, o czym poinformowała w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Marzena Rogalska: Ten nieszczęsny magik zrobił rzecz niedopuszczalną

We wtorek Marzena Rogalska ogłosiła na swoim koncie na Instagramie, że zakończyła współpracę z TVP. W swoim nagłym obwieszczeniu dziennikarka podkreśliła, że 10 lutego był "najtrudniejszym dniem" w jej dotychczasowej karierze. Z telewizją publiczną związana była od 12 lat.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej - zaczęła swój wpis.

Następnie Rogalska wymieniła inne miejsca, w których niezmiennie będzie można ją zobaczyć i jej posłuchać. Niestety dziennikarka nie zdradziła szczegółów ani powodów, dla których jej współpraca z Telewizją Polską przeszła do przeszłości. Zaznacza jednak, że nie znika z mediów, a cała sytuacja to dla niej jedynie nowy początek.

P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu "Zacznij od nowa" okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa - napisała na zakończenie dziennikarka.

Też jesteście w szoku?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(651)
Maxi
3 lata temu
Mnie sie ona zawsze kojarzyla z tvn, pamietam te babskie pogawedki z mlynarska. Nie mieszkam w PL, nawet nie wiedzialam ze przeszla do TvP
gosia
3 lata temu
zadna strata, znajda nowa
Kll
3 lata temu
Pracowala w różnych stacjach m.in. tvn i co tu brawa bić
123
3 lata temu
A z drugiej strony to jaka ona doświadczona dziennikarka całe życie w Pytaniu na śniadanie jak Wellman w TVN, stare i nudne już, wiedzą co robią bez przyczyny nie odchodzą
Nikita
3 lata temu
Niby stwarzała przed kamerą sympatyczną dziennikarkę ,ale mam wrażenie że była zupełnie inna prywatnie .
Najnowsze komentarze (651)
Nie powiedzia...
2 lata temu
Pamiętajcie, że zawsze można reklamować swoją książkę w nowej stacji
kasik
3 lata temu
no i odeszła co w związku z tym? Ma spore doświadczenie, więc pewnie dostała dużo lepszą propozycję pracy
żenua
3 lata temu
pewnie była za stara. Teraz wszystkim paniom redaktorkom z TV publicznej każą zakładać mini, nieważne, czy ich nogi się do tego nadają. Patrzę na to z żenadą!
wiola
3 lata temu
Nie rozumiem po co ludzie dopowiadają do zwykłego odejścia z pracy jakieś swoje teorie. Zapewne ktoś dał jej lepszą ofertę i tyle.
sojka8
3 lata temu
Nie każdy zawsze ma ochotę coś zmieniać, widocznie w innym miejscu zaproponowali jej większa stawkę.. no cóż.. w spotach reklamowych etc nadal ją widać w tvp więc może zaproponowali jej inną pracę ?
jerzy
3 lata temu
no nareszcie
Eli
3 lata temu
Może emerytura, bo ostatnio tylko Pani rogalskiej tylko w lodówce nie bylo
Mar
3 lata temu
Nareszcie!
Nina
3 lata temu
Jakie to gwiazdy chyba celebrytki
Mariola
3 lata temu
Bardzo lubiłam panią Marzenkę, ale odchodzi, cóż jej decyzja, najprawdopodobniej dostała lepszą propozycję, nikt jej przecież nie wyrzucał.
gość
3 lata temu
PISKurwizja ją zwolniła!!!! Nie miała więc wyboru, a my wszyscy nie urodziliśmy się wczoraj, więc nie zakłamujcie rzeczywistości!
jolanta
3 lata temu
Co tam 12 lat. Ja przepracowałam 36 lat (plus studia) w trudnym zawodzie nauczyciela( przepraszam p. Rogalską - nauczycielki)
Jerzy
3 lata temu
Tak na logikę: co ma wspólnego TVP z projektem Ministerstwa Finansów podatku dla gigantów medialnych? Skąd nagła decyzja o zwolnieniu się z tvp? Czy pani przypadkiem nie była wcześniej dogadana z tvn i tylko czekała na odpowiedni moment? Sugerowany powód odejścia jest bezsensowny.
Gość
3 lata temu
Jak można mieć problem z tym by obce najzamożniejsze koncerny płaciły podatki, skoro tu w PL prowadzą biznesy Litości, Marzenko
...
Następna strona