Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Marzena Rogalska ODCHODZI Z TVP! "Pamiętajcie, że zawsze można zacząć OD NOWA"

650
Podziel się:

We wtorek Marzena Rogalska ogłosiła na Instagramie, że opuszcza szeregi TVP po 12 latach współpracy. "To był najtrudniejszy dzień w mojej karierze zawodowej" - wspomina w opublikowanym oświadczeniu.

Marzena Rogalska ODCHODZI Z TVP! "Pamiętajcie, że zawsze można zacząć OD NOWA"
Marzena Rogalska odchodzi z TVP po 12 latach (AKPA)
bESXeAYB

Marzena Rogalska funkcjonuje w polskim show biznesie już od ponad dwóch dekad. Dziennikarka w ciągu wieloletniej kariery realizowała się na wielu polach, a w ostatnich latach znalazła zatrudnienie w TVP, gdzie współprowadziła Pytanie na śniadanie. Jest też dość aktywna w innych mediach oraz oczywiście na Instagramie.

Jeszcze niedawno zdawało się, że w dobie kadrowych roszad pozycja Marzeny Rogalskiej w Telewizji Polskiej jest raczej pewna. Dziennikarka brała udział w projektach stacji od ponad dekady, a jej nazwisko stało się jedną z wizytówek stacji. Niestety wygląda na to, że jej współpraca z TVP właśnie się zakończyła, o czym poinformowała w mediach społecznościowych.

bESXeAYD
Zobacz także: Marzena Rogalska: Ten nieszczęsny magik zrobił rzecz niedopuszczalną

We wtorek Marzena Rogalska ogłosiła na swoim koncie na Instagramie, że zakończyła współpracę z TVP. W swoim nagłym obwieszczeniu dziennikarka podkreśliła, że 10 lutego był "najtrudniejszym dniem" w jej dotychczasowej karierze. Z telewizją publiczną związana była od 12 lat.

bESXeAYJ

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej - zaczęła swój wpis.

Następnie Rogalska wymieniła inne miejsca, w których niezmiennie będzie można ją zobaczyć i jej posłuchać. Niestety dziennikarka nie zdradziła szczegółów ani powodów, dla których jej współpraca z Telewizją Polską przeszła do przeszłości. Zaznacza jednak, że nie znika z mediów, a cała sytuacja to dla niej jedynie nowy początek.

P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu "Zacznij od nowa" okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa - napisała na zakończenie dziennikarka.

Też jesteście w szoku?

bESXeAYK
bESXeAYL
bESXeAZe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(650)
Maxi
10 miesięcy temu
Mnie sie ona zawsze kojarzyla z tvn, pamietam te babskie pogawedki z mlynarska. Nie mieszkam w PL, nawet nie wiedzialam ze przeszla do TvP
gosia
10 miesięcy temu
zadna strata, znajda nowa
Kll
10 miesięcy temu
Pracowala w różnych stacjach m.in. tvn i co tu brawa bić
bESXeAZf
123
10 miesięcy temu
A z drugiej strony to jaka ona doświadczona dziennikarka całe życie w Pytaniu na śniadanie jak Wellman w TVN, stare i nudne już, wiedzą co robią bez przyczyny nie odchodzą
Nikita
10 miesięcy temu
Niby stwarzała przed kamerą sympatyczną dziennikarkę ,ale mam wrażenie że była zupełnie inna prywatnie .
Najnowsze komentarze (650)
kasik
9 miesięcy temu
no i odeszła co w związku z tym? Ma spore doświadczenie, więc pewnie dostała dużo lepszą propozycję pracy
żenua
9 miesięcy temu
pewnie była za stara. Teraz wszystkim paniom redaktorkom z TV publicznej każą zakładać mini, nieważne, czy ich nogi się do tego nadają. Patrzę na to z żenadą!
wiola
9 miesięcy temu
Nie rozumiem po co ludzie dopowiadają do zwykłego odejścia z pracy jakieś swoje teorie. Zapewne ktoś dał jej lepszą ofertę i tyle.
sojka8
10 miesięcy temu
Nie każdy zawsze ma ochotę coś zmieniać, widocznie w innym miejscu zaproponowali jej większa stawkę.. no cóż.. w spotach reklamowych etc nadal ją widać w tvp więc może zaproponowali jej inną pracę ?
jerzy
10 miesięcy temu
no nareszcie
Eli
10 miesięcy temu
Może emerytura, bo ostatnio tylko Pani rogalskiej tylko w lodówce nie bylo
Mar
10 miesięcy temu
Nareszcie!
Nina
10 miesięcy temu
Jakie to gwiazdy chyba celebrytki
bESXeAYX
Mariola
10 miesięcy temu
Bardzo lubiłam panią Marzenkę, ale odchodzi, cóż jej decyzja, najprawdopodobniej dostała lepszą propozycję, nikt jej przecież nie wyrzucał.
gość
10 miesięcy temu
PISKurwizja ją zwolniła!!!! Nie miała więc wyboru, a my wszyscy nie urodziliśmy się wczoraj, więc nie zakłamujcie rzeczywistości!
jolanta
10 miesięcy temu
Co tam 12 lat. Ja przepracowałam 36 lat (plus studia) w trudnym zawodzie nauczyciela( przepraszam p. Rogalską - nauczycielki)
Jerzy
10 miesięcy temu
Tak na logikę: co ma wspólnego TVP z projektem Ministerstwa Finansów podatku dla gigantów medialnych? Skąd nagła decyzja o zwolnieniu się z tvp? Czy pani przypadkiem nie była wcześniej dogadana z tvn i tylko czekała na odpowiedni moment? Sugerowany powód odejścia jest bezsensowny.
Gość
10 miesięcy temu
Jak można mieć problem z tym by obce najzamożniejsze koncerny płaciły podatki, skoro tu w PL prowadzą biznesy Litości, Marzenko
nono
10 miesięcy temu
Starsi ludzie sprawdzaja się w roli ekspertów, doradcó a prezenterzy powinni być młodzi, naturalni taka kolej rzeczy....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESXeAZQ
bESXeAZR
bESXeAZS
bESXeAZT
bESXeAZU
bESXeAZz