Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Mateusz Hładki wypytuje Roberta Lewandowskiego o ojcostwo: "Pomagasz w domu czy raczej PATRZYSZ Z BOKU?"

74
Podziel się

Podczas wywiadu dla "Dzień Dobry TVN" Mateusz Hładki postanowił zapytać Roberta Lewandowskiego, jak czuje się w roli ojca i czy zdarzało mu się zmieniać córkom pieluchy...

Mateusz Hładki wypytuje Roberta Lewandowskiego o ojcostwo: "Pomagasz w domu czy raczej PATRZYSZ Z BOKU?"
Mateusz Hładki wypytuje Roberta Lewandowskiego o ojcostwo (Instagram)
bDIuIxWZ

Życie prywatne Anny i Roberta Lewandowskich od dawna budzi ogromne zainteresowanie zarówno ich fanów, jak i rodzimych tabloidów. Nie jest tajemnicą, że codzienne poczynania "Lewych" można regularnie śledzić w sieci, a zwłaszcza na instagramowym profilu Ani. Od czasu do czasu małżonkowie lubią jednak podzielić się rodzinnymi sekretami w wywiadach.

We wtorkowy poranek na łamach Dzień Dobry TVN wyemitowany został dwuczęściowy wywiad z Robertem Lewandowskim. Podczas rozmowy z Mateuszem Hładkim piłkarz opowiedział m.in. o swojej karierze i licznych sukcesach. W pewnym momencie dziennikarz postanowił jednak nieco zmienić temat i poprosił "Lewego" o podzielenie się ze światem przemyśleniami na temat ojcostwa.

Mieliśmy nie raz okazję rozmawiać z Anią o urokach macierzyństwa, a zastanawiam się, jak to tacierzyństwo wygląda z twojej perspektywy. Jak to jest być tatą dwóch małych córeczek? - zapytał Hładki.

bDIuIxXb

To wspaniałe uczucie, wielkie szczęście (...) Młodsza Laura zaczyna raczkować. Jak wracam do domu, to nagle słyszę, że ktoś szybko tupta do mnie, żeby mnie zobaczyć. Gdy wracasz do domu i widzisz uśmiech dzieci (...) tego nie da się czasami opisać - przyznał piłkarz.

bDIuIxXh

Zanim zostałem ojcem, często rozmawiałem z innymi tatusiami i oni opowiadali mi, jak to jest być ojcem (...) Oczywiście bardzo się cieszyłem i widziałem ich dumę, ale nigdy do końca nie wiedziałem, co to tak naprawdę oznacza, dopóki nie zostałem ojcem. To jest co fantastycznego i zawsze wiadomo, że rodzina będzie na pierwszym miejscu (...) - zapewnił Robert.

Prowadzący rozmowę Mateusz Hładki chciał jednak najwidoczniej usłyszeć od piłkarza nieco więcej szczegółów. Po chwili zapytał więc Lewandowskiego, czy pomaga żonie w wychowaniu ich wspólnych dzieci...

Wstawałeś do dziewczynek w nocy albo, nie wiem, przewijałeś je? Pomagasz tak bardzo w domu, czy raczej patrzysz z boku? - dopytywał.

Staram się być aktywnym ojcem. Oczywiście dużo podróżuję, czasami nie ma mnie w domu - rozpoczął Robert.

bDIuIxXi

Ale jestem przed meczami, oczywiście totalna regeneracja czy sen przed meczami są bardzo ważne. Ale Klara nie była dzieckiem śpiącym i jak już się budziła, to na cały dom. I wielokrotnie przy Klarze pomagałem, starałem się pomagać Ani, bo widziałem, pomimo tego, że nie pokazywała, jak to zmęczenie jest wielkie, to było dużo nieprzespanych nocy - zapewnił piłkarz.

Cóż, trudno się dziwić, że jako ojciec Robert Lewandowski angażuje się w wychowanie swoich pociech. Mamy w końcu XXI wiek i podział obowiązków między rodzicami jest już właściwie normą. Pytania Hładkiego o przewijanie i wstawanie w nocy nie tylko dziwią, lecz również cofają nas do narracji, w której wychowanie dzieci spoczywa na barkach kobiet, a ojcowie są spychani właśnie do roli "obserwatorów".

bDIuIxXj
bDIuIxXk
bDIuIxXC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(74)
Ola
3 tyg. temu
dalej bierzcie sobie nieudaczników za ojców swoich dzieci i będziecie się tak szarpać, bo się boją, bo są zmęczeni itd. Może trzeba było pomyśleć wcześniej z kim się spotykamy..
widzisz i nie...
4 tyg. temu
jeszcze raz usłyszę, że ojciec POMAGA przy dzieciach, to mnie coś skręci. ojciec to połowa rodziców i takie same obowiązki jak matka
Absolut
4 tyg. temu
Jak facet głównie utrzymuje dom i przynosi pieniądze, to kobieta mu właśnie "tylko pomaga" i feminazistki nie mają z tym problemu. A jak facet nie zajmuje się dziećmi tak jak mama, to szum o jakimś marksistowskim partnerstwie.
bDIuIxXD
Iva
4 tyg. temu
Czy oni cos źle robią??? Ideały...bogowie wręcz... Dajcie nam już spokój.... A taki czysty jaśniutki dywanik na foto przy małych dzieciach jest w domu???
Iva
4 tyg. temu
Czy oni cos źle robią??? Ideały...bogowie wręcz... Dajcie nam już spokój.... A taki czysty jaśniutki dywanik na foto przy małych dzieciach jest w domu???
Gosc
4 tyg. temu
Jak zwykle wszystko idealnie , cukierkowo. Rodzina bez skazy
hmmmm
4 tyg. temu
Matka samodzielnie zajmująca się dwójką dzieci nie wyśpi się za dnia, bo musi pilnować dzieci, a one równocześnie nie śpią. Matka też kiedyś musi spać, by być czujna. Mało jest wypadków? Dzieci trzeba mieć na oku.
MiejskiDrwal
4 tyg. temu
Nie podobają mi się oni. Ja lubię łysych i brodatych samców 🥰
ada
4 tyg. temu
Pomaga, bo bywa gościem w domu, gdzie lalunia siedzi i wali posty na insta.
Alo
4 tyg. temu
Trwa pandemia, ludzie nie mają dostępu do leczenia poważnych chorób, dzieci nie mają dostępy do nauki, działalnosc gospodarcze upadaj itd., A piłka nożna ma się dobrze, bogaci nadal są bogaci.. Jak to jest możliwe?
Pilkasz
4 tyg. temu
Niania robi wszystko
PGR 8
4 tyg. temu
Fascynujące
Żyła
4 tyg. temu
Jasne. Akurat pomaga.
bDIuIxXv
Anan
4 tyg. temu
Skoro Laura zaczyna raczkować to z pewnością nie tupta 😂
...
Następna strona
bDIuIxXX